3. kolo Žiakov

Stredisko Šachtičky Codex 1919
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 03.02.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 136 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:39.22 00:40.49 01:19.71 100
2. 164 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:39.29 00:41.22 01:20.51 80
3. 133 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:41.07 00:41.25 01:22.32 60
4. 130 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:41.13 00:42.24 01:23.37 50
5. 128 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:40.91 00:42.70 01:23.61 45
6. 145 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:41.39 00:42.43 01:23.82 40
7. 124 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:40.64 00:43.47 01:24.11 36
8. 132 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:41.58 00:42.73 01:24.31 32
9. 141 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:42.34 00:43.04 01:25.38 29
10. 126 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:41.38 00:44.15 01:25.53 26
11. 129 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:42.17 00:43.42 01:25.59 24
12. 125 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:42.27 00:43.94 01:26.21 22
13. 137 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:42.32 00:45.55 01:27.87 20
13. 122 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:37.87 00:50.00 01:27.87 20
15. 152 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:44.16 00:44.38 01:28.54 16
16. 160 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:44.37 00:45.90 01:30.27 15
17. 153 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 00:44.53 00:45.78 01:30.31 14
18. 154 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:44.16 00:47.13 01:31.29 13
19. 151 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:49.06 00:42.73 01:31.79 12
20. 159 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA 00:46.67 00:45.96 01:32.63 11
21. 146 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:46.53 00:47.27 01:33.80 10
22. 147 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:46.67 00:47.85 01:34.52 9
23. 162 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:45.93 00:48.70 01:34.63 8
24. 148 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:42.37 00:54.14 01:36.51 7
25. 150 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:56.15 00:42.74 01:38.89 6
26. 157 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO 00:54.13 00:46.80 01:40.93 5
27. 155 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA 00:54.53 00:47.50 01:42.03 4
28. 166 5031 Kurray Lukáš 2004 SVK BB 00:50.22 00:52.46 01:42.68 3
29. 138 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 01:01.31 00:43.98 01:45.29 2
Nedokočili 1. kolo
161 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
149 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
156 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA  
163 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA  
143 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB  
121 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
127 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
135 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
134 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA  
139 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
158 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB  
142 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA  
165 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
140 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA  
144 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
131 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA  
123 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk