5. kolo Žiakov / MSR

Stredisko Malinô Brdo Codex 1936
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 23.02.2019 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 164 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:48.64 00:47.39 01:36.03 100
2. 159 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:50.28 00:49.93 01:40.21 80
3. 152 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:50.07 00:50.54 01:40.61 60
4. 162 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:51.00 00:50.06 01:41.06 50
5. 183 0 Svinková Sára 2003 CZE 00:51.21 00:50.65 01:41.86  
6. 154 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:52.22 00:49.82 01:42.04 45
7. 157 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:52.11 00:50.41 01:42.52 40
8. 165 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:51.83 00:50.74 01:42.57 36
9. 153 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:51.72 00:50.94 01:42.66 32
10. 151 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:51.81 00:51.74 01:43.55 29
11. 169 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:52.08 00:51.56 01:43.64 26
12. 155 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:52.87 00:51.00 01:43.87 24
13. 177 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 00:51.92 00:52.32 01:44.24 22
14. 176 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:52.90 00:52.06 01:44.96 20
15. 173 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:52.92 00:52.24 01:45.16 18
16. 156 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:53.47 00:52.18 01:45.65 16
17. 158 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:53.00 00:52.93 01:45.93 15
18. 160 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:53.06 00:52.96 01:46.02 14
19. 174 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:53.20 00:52.91 01:46.11 13
20. 163 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:53.03 00:53.35 01:46.38 12
21. 167 0 Jeksevica Beatrise 2004 LAT 00:53.21 00:53.39 01:46.60  
22. 170 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:53.61 00:53.12 01:46.73 11
23. 175 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 00:53.03 00:54.26 01:47.29 10
24. 178 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 00:53.74 00:53.56 01:47.30 9
25. 181 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:55.36 00:53.34 01:48.70 8
26. 182 0 Berzina Marta 2003 LAT 00:55.32 00:53.86 01:49.18  
27. 179 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:54.90 00:54.63 01:49.53 7
28. 180 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO 00:54.68 00:55.64 01:50.32 6
29. 184 5965 Vladárová Paula 2004 SVK ZA 00:55.16 00:57.66 01:52.82 5
30. 186 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:56.42 00:56.68 01:53.10 4
31. 191 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 00:57.96 00:57.67 01:55.63 3
32. 189 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB 00:58.83 00:57.99 01:56.82 2
Nedokočili 1. kolo
187 7294 Ďuratná Dorota 2003 SVK ZA  
161 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA  
168 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
171 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA  
185 4963 Matušková Sofia 2004 SVK ZA  
190 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB  
172 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
166 0 Kestlová Júlie 2004 CZE  
Diskvalifikovaní v 1. kole
188 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk