5. kolo Žiakov / MSR

Stredisko Malinô Brdo Codex 1984
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 24.02.2019 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 78 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:45.28 00:44.75 01:30.03 100
2. 81 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:45.32 00:46.99 01:32.31 80
3. 80 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:47.47 00:47.45 01:34.92 60
4. 77 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO 00:47.09 00:48.54 01:35.63 50
5. 73 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:47.35 00:48.29 01:35.64 45
6. 82 4282 Haberern Richard 2006 SVK BA 00:49.28 00:50.75 01:40.03 40
7. 76 6014 Bachleda Matúš 2005 SVK PO 00:49.99 00:50.60 01:40.59 36
8. 87 4764 Brutovský Maximilián 2006 SVK PO 00:49.86 00:50.93 01:40.79 32
9. 85 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:50.06 00:51.30 01:41.36 29
10. 120 4853 Mrva Adam 2006 SVK ZA 00:51.77 00:51.00 01:42.77 26
11. 89 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA 00:52.24 00:51.81 01:44.05 24
12. 79 5150 Barnáš Andrej 2006 SVK PO 00:49.46 00:54.78 01:44.24 22
13. 84 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:52.55 00:51.88 01:44.43 20
14. 117 4245 Lupták Dominik 2005 SVK BB 00:52.09 00:52.62 01:44.71 18
15. 92 5672 Kuzmický Lukáš 2006 SVK BB 00:50.73 00:54.50 01:45.23 16
16. 95 5974 Rybár Hugo 2006 SVK ZA 00:52.83 00:53.63 01:46.46 15
17. 83 6525 Szaffko Daniel 2006 SVK PO 00:52.83 00:55.02 01:47.85 14
18. 97 5197 Baňas Matej 2006 SVK ZA 00:52.97 00:54.89 01:47.86 13
19. 91 5500 Pavčík Jozef 2006 SVK PO 00:50.79 00:57.53 01:48.32 12
20. 75 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:54.14 00:54.66 01:48.80 11
21. 96 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:53.65 00:55.46 01:49.11 10
22. 86 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:52.23 00:57.00 01:49.23 9
23. 104 4797 Kvietok Ivan 2006 SVK BA 00:54.23 00:55.68 01:49.91 8
24. 112 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:57.74 00:54.78 01:52.52 7
25. 102 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 01:03.52 00:49.96 01:53.48 6
26. 74 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 01:02.59 00:51.76 01:54.35 5
27. 109 5146 Ostrihoň Benjamín 2006 SVK ZA 00:56.41 00:58.03 01:54.44 4
28. 110 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 00:58.02 00:56.72 01:54.74 3
29. 107 6550 Volko Ján 2006 SVK BB 00:59.13 00:58.16 01:57.29 2
30. 119 4881 Zumrík Lukáš 2006 SVK ZA 00:53.13 01:05.98 01:59.11 1
31. 111 7630 Pecár Adam Jozef 2005 SVK BA 01:01.73 01:04.24 02:05.97  
Nedokočili 1. kolo
122 0 Allens Rihards 2005 LAT  
90 4919 Budzel Nikolas 2006 SVK ZA  
118 4776 Gajdošík Jakub 2006 SVK BA  
93 4775 Juskanič Dávid 2006 SVK BA  
100 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA  
88 0 Kupcs Roberts 2005 LAT  
71 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA  
99 4982 Meriač Samuel 2006 SVK PO  
116 4347 Miartuš Samuel 2005 SVK ZA  
113 0 Morozovs Kristaps 2006 LAT  
Nedokočili 2. kolo
72 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA  
108 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
94 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA  
105 0 Zvejnieks Jurgis 2005 LAT  
106 4209 Žatkulák Adam 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
115 5971 Altus Matúš 2005 SVK ZA  
98 5034 Balaško Šimon 2006 SVK BA  
103 4980 Garabáš Jakub 2006 SVK ZA  
101 5834 Kubík Adrián 2006 SVK ZA  
114 7012 Takáč Jakub 2006 SVK KE  
121 4774 Tesár Filip 2006 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk