5. kolo Žiakov / MSR

Stredisko Malinô Brdo Codex 1985
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 24.02.2019 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 157 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 00:40.57 00:41.12 01:21.69 100
2. 164 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:43.65 00:43.45 01:27.10 80
3. 156 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:43.71 00:44.30 01:28.01 60
4. 153 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:44.10 00:44.53 01:28.63 50
5. 171 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:47.26 00:42.38 01:29.64 45
6. 155 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:44.54 00:45.26 01:29.80 40
7. 151 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:44.70 00:45.25 01:29.95 36
8. 158 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:45.32 00:44.82 01:30.14 32
9. 169 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:46.82 00:44.45 01:31.27 29
10. 183 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 00:45.93 00:45.43 01:31.36 26
11. 159 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:45.54 00:45.84 01:31.38 24
12. 154 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:45.78 00:45.65 01:31.43 22
13. 160 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:46.00 00:46.48 01:32.48 20
14. 177 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:46.57 00:45.94 01:32.51 18
15. 165 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:46.09 00:46.51 01:32.60 16
16. 175 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:46.58 00:47.43 01:34.01 15
17. 170 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 00:48.34 00:46.51 01:34.85 14
18. 181 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:47.59 00:47.38 01:34.97 13
19. 163 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:47.00 00:47.98 01:34.98 12
20. 179 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:49.05 00:50.02 01:39.07 11
21. 172 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:45.95 00:53.37 01:39.32 10
22. 184 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 00:49.31 00:50.15 01:39.46 9
23. 174 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:50.22 00:50.99 01:41.21 8
24. 178 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB 00:49.77 00:51.57 01:41.34 7
25. 161 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:43.40 01:00.20 01:43.60 6
26. 180 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:52.20 00:52.66 01:44.86 5
27. 176 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA 00:52.42 00:52.77 01:45.19 4
28. 189 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 00:53.24 00:53.73 01:46.97 3
29. 188 5669 Vašinová Martina 2003 SVK BB 00:57.33 00:58.96 01:56.29 2
30. 191 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 01:07.09 00:50.78 01:57.87 1
Nedokočili 1. kolo
166 0 Svinková Sára 2003 CZE  
Nedokočili 2. kolo
186 0 Berzina Marta 2003 LAT  
167 0 Florek Patrycja 2003 POL  
185 5965 Vladárová Paula 2004 SVK ZA  
182 4276 Zemančíková Petra 2003 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
190 7294 Ďuratná Dorota 2003 SVK ZA  
187 0 Kestlová Júlie 2004 CZE  
Diskvalifikovaní v 2. kole
173 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB  
152 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA  
168 0 Jeksevica Beatrise 2004 LAT  
162 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk