5. kolo Žiakov / MSR

Stredisko Malinô Brdo Codex 1986
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 24.02.2019 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 203 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:40.76 00:41.87 01:22.63 100
2. 214 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:42.46 00:41.87 01:24.33 80
3. 213 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:42.57 00:42.96 01:25.53 60
4. 212 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:42.34 00:43.37 01:25.71 50
5. 218 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:45.32 00:43.80 01:29.12 45
6. 220 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:44.66 00:44.85 01:29.51 40
7. 207 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:44.22 00:45.33 01:29.55 36
8. 201 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:45.37 00:45.03 01:30.40 32
9. 208 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:45.48 00:45.40 01:30.88 29
10. 206 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:46.01 00:46.00 01:32.01 26
11. 202 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:46.17 00:45.98 01:32.15 24
12. 243 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:46.57 00:45.90 01:32.47 22
13. 222 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:46.85 00:46.35 01:33.20 20
14. 242 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:46.93 00:46.84 01:33.77 18
15. 231 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:47.77 00:46.31 01:34.08 16
16. 234 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:47.99 00:47.99 01:35.98 15
17. 217 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:47.93 00:48.21 01:36.14 14
18. 225 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:48.59 00:48.56 01:37.15 13
19. 230 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:49.03 00:50.36 01:39.39 12
20. 226 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:52.33 00:53.26 01:45.59 11
Nedokočili 1. kolo
204 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
236 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
228 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
244 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA  
227 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
211 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
223 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
221 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
216 0 Zwijacz Marek 2003 POL  
Nedokočili 2. kolo
224 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
219 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA  
229 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
233 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB  
232 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA  
Neštartovali v 2. kole
238 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
239 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
205 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
215 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
240 7003 Janáček Artur 2004 SVK BA  
237 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA  
210 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
235 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO  
209 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA  
245 7668 Sopko Adam 2003 SVK BA  
241 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk