6. kolo Žiakov / Finále SLP

Stredisko Jasná Codex 1944
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 22.03.2019 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 15 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:51.69 - 00:51.69 100
2. 19 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA 00:51.72 - 00:51.72 80
3. 13 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:52.20 - 00:52.20 60
4. 16 0 Florek Patrycja 2003 POL 00:52.35 - 00:52.35  
5. 3 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:52.64 - 00:52.64 50
6. 5 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:53.11 - 00:53.11 45
7. 10 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:53.33 - 00:53.33 40
8. 14 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 00:54.32 - 00:54.32 36
9. 7 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:54.33 - 00:54.33 32
10. 1 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:54.37 - 00:54.37 29
11. 6 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:54.80 - 00:54.80 26
12. 4 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:54.88 - 00:54.88 24
13. 11 3644 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 00:55.05 - 00:55.05 22
14. 21 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 00:55.12 - 00:55.12 20
15. 12 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:55.26 - 00:55.26 18
16. 23 5438 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 00:55.66 - 00:55.66 16
17. 18 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 00:55.70 - 00:55.70 15
18. 20 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:55.84 - 00:55.84 14
19. 22 7025 Šimeková Naďa 2003 SVK ZA 00:56.33 - 00:56.33 13
20. 17 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 00:57.07 - 00:57.07 12
21. 9 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 00:57.42 - 00:57.42 11
22. 24 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:57.50 - 00:57.50 10
23. 25 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:57.73 - 00:57.73 9
24. 28 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 00:57.86 - 00:57.86 8
25. 27 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:58.79 - 00:58.79 7
26. 31 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO 00:59.62 - 00:59.62 6
27. 30 5850 Krempaská Sandra 2004 SVK PO 00:59.75 - 00:59.75 5
28. 33 3579 Giertlová Margaréta 2004 SVK BB 01:00.11 - 01:00.11 4
29. 29 3366 Mersich Lea 2004 SVK BB 01:00.41 - 01:00.41 3
30. 32 6607 Pavlúsová Yasminka 2004 SVK BB 01:02.87 - 01:02.87 2
Nedokočili 1. kolo
2 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA  
8 1399 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO  
34 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB  
35 6657 Uvirova Alica 2004 SVK KE  
Neštartovali v 1. kole
26 5965 Vladárová Paula 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk