6. kolo Žiakov / Finále SLP

Stredisko Jasná Codex 1946
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 23.03.2019 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 111 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:38.24 00:38.06 01:16.30 100
2. 109 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:40.09 00:39.08 01:19.17 80
3. 117 0 Swigut Zuzanna 2005 POL 00:40.30 00:39.46 01:19.76  
4. 104 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:40.91 00:39.87 01:20.78 60
5. 133 0 Komorowska Nikola 2006 POL 00:41.47 00:40.22 01:21.69  
6. 106 4791 Maršáleková Dominika 2006 SVK BB 00:42.31 00:40.34 01:22.65 50
7. 113 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 00:42.19 00:41.84 01:24.03 45
8. 110 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:42.47 00:41.90 01:24.37 40
9. 116 0 Koryntová Aneta 2006 CZE 00:41.54 00:42.87 01:24.41  
10. 132 4773 Maculová Miriam 2006 SVK BA 00:42.87 00:41.78 01:24.65 36
11. 124 4886 Sucháčová Jessica 2006 SVK ZA 00:43.17 00:41.58 01:24.75 32
12. 125 4769 Zmeková Viktória 2006 SVK TN 00:43.02 00:42.13 01:25.15 29
13. 107 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:43.12 00:42.23 01:25.35 26
14. 112 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:41.43 00:44.30 01:25.73 24
14. 102 6011 Macuráková Melissa 2006 SVK PO 00:43.45 00:42.28 01:25.73 24
16. 101 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 00:44.07 00:41.98 01:26.05 20
17. 105 4856 Šrobová Veronika 2006 SVK ZA 00:43.17 00:43.50 01:26.67 18
18. 142 5723 Delinčáková Michaela 2006 SVK BA 00:44.17 00:42.53 01:26.70 16
19. 120 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB 00:45.14 00:43.16 01:28.30 15
20. 119 5028 Libantová Sarah 2006 SVK BB 00:45.27 00:43.74 01:29.01 14
21. 127 4879 Mutišová Alexandra 2006 SVK BB 00:45.94 00:43.38 01:29.32 13
22. 118 4794 Suchá Tatiana 2006 SVK BB 00:45.33 00:44.22 01:29.55 12
23. 143 4493 Múdra Ela Sofia 2005 SVK KE 00:45.62 00:44.14 01:29.76 11
24. 145 4988 Šáriková Michaela 2006 SVK BB 00:45.42 00:44.36 01:29.78 10
25. 166 4934 Čaklošová Valentína 2006 SVK BA 00:47.31 00:43.03 01:30.34 9
26. 134 0 VileŽinská Sofie 2006 CZE 00:45.96 00:44.94 01:30.90  
27. 135 4887 Móricová Sofia 2006 SVK ZA 00:48.07 00:43.81 01:31.88 8
28. 128 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 00:46.57 00:45.44 01:32.01 7
29. 140 4975 Antošková Zuzana 2006 SVK ZA 00:46.71 00:45.58 01:32.29 6
30. 131 4977 Lukašíková Lucia 2005 SVK ZA 00:45.59 00:47.08 01:32.67 5
31. 161 6863 Škulcová Petra 2006 SVK ZA 00:48.15 00:44.87 01:33.02 4
32. 139 5546 Schwarzová Linda 2006 SVK BB 00:47.33 00:45.81 01:33.14 3
33. 158 4928 Žáková Martina 2006 SVK ZA 00:46.88 00:46.36 01:33.24 2
34. 160 5138 Gordíková Angela 2006 SVK ZA 00:47.59 00:46.27 01:33.86 1
35. 155 7089 Kurišová Nela 2006 SVK ZA 00:48.65 00:45.56 01:34.21  
35. 137 6998 Štrbova Eliška 2006 SVK ZA 00:47.49 00:46.72 01:34.21  
37. 147 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 00:48.10 00:46.84 01:34.94  
38. 144 5555 Kupcová Lívia 2006 SVK BB 00:47.55 00:47.54 01:35.09  
39. 150 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 00:48.10 00:47.66 01:35.76  
40. 165 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB 00:48.83 00:47.44 01:36.27  
41. 138 4770 Špidlíková Michaela 2006 SVK TN 00:49.41 00:47.47 01:36.88  
42. 153 4280 Putišová Veronika 2006 SVK BA 00:48.47 00:48.45 01:36.92  
43. 148 5673 Považanová Adriana 2006 SVK BB 00:49.30 00:47.81 01:37.11  
44. 141 5032 Salajová Michaela 2006 SVK BB 00:48.76 00:48.52 01:37.28  
45. 162 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 00:49.69 00:48.06 01:37.75  
46. 149 4983 Hricová Tamara 2005 SVK PO 00:49.68 00:48.52 01:38.20  
47. 163 4843 Kompišová Simona 2006 SVK ZA 00:49.46 00:49.61 01:39.07  
48. 152 5561 Demeterová Hana 2006 SVK BB 00:49.79 00:49.50 01:39.29  
49. 167 5512 Kridlová Michaela 2005 SVK BA 00:50.47 00:49.19 01:39.66  
50. 154 4925 Žiaranová Emma 2006 SVK ZA 00:52.08 00:50.51 01:42.59  
51. 108 3914 Strachanová Zuzana 2006 SVK PO 01:00.41 00:42.58 01:42.99  
52. 146 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 01:02.68 00:42.05 01:44.73  
53. 122 4985 Grénerová Katarína 2006 SVK PO 01:03.30 00:42.71 01:46.01  
Nedokočili 1. kolo
115 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB  
151 5764 Gavalierová Sára 2006 SVK TT  
156 5973 Gelatíková Lea 2005 SVK ZA  
103 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA  
159 4313 Kotalová Alexandra 2005 SVK BA  
129 7000 Papánová Karolína 2005 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
121 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA  
164 6131 Hudinová Berta 2006 SVK PO  
130 4978 Lukašíková Laura 2006 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
126 4918 Bojnická Barbora 2006 SVK ZA  
157 7713 Hotová Emma 2005 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
136 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA  
123 4766 Chorogwická Mia 2006 SVK PO  
114 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk