6. kolo Žiakov / Finále SLP

Stredisko Jasná Codex 1947
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 23.03.2019 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 59 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:35.28 00:39.19 01:14.47 100
2. 61 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:36.81 00:40.69 01:17.50 80
3. 70 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:37.75 00:41.36 01:19.11 60
4. 56 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:37.74 00:41.92 01:19.66 50
5. 66 770056 VileŽinský Maximilián 2004 CZE 00:37.20 00:43.28 01:20.48  
6. 64 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:35.78 00:44.79 01:20.57 45
7. 65 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:38.73 00:42.11 01:20.84 40
8. 52 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 00:38.50 00:42.93 01:21.43 36
9. 78 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:39.91 00:42.97 01:22.88 32
10. 81 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:40.58 00:44.23 01:24.81 29
11. 63 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:40.76 00:44.68 01:25.44 26
12. 93 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:37.76 00:48.31 01:26.07 24
13. 87 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:42.91 00:44.65 01:27.56 22
14. 67 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:40.28 00:47.39 01:27.67 20
15. 73 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:40.44 00:47.53 01:27.97 18
16. 89 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA 00:42.34 00:45.81 01:28.15 16
17. 80 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:42.90 00:46.78 01:29.68 15
18. 74 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:43.18 00:46.55 01:29.73 14
19. 86 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:46.37 00:43.68 01:30.05 13
20. 76 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:42.79 00:47.40 01:30.19 12
21. 72 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:41.07 00:51.64 01:32.71 11
22. 95 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK KE 00:45.59 00:48.98 01:34.57 10
23. 75 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:51.91 00:44.84 01:36.75 9
24. 94 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 00:43.11 01:06.01 01:49.12 8
Nedokočili 1. kolo
92 7003 Janáček Artur 2004 SVK BA  
51 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA  
96 5444 Mihalko Ladislav 2003 SVK KE  
79 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
57 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
77 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA  
90 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
83 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
60 2712 Botka Timo 2003 SVK BA  
85 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
69 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA  
53 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
68 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
84 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA  
Neštartovali v 1. kole
97 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO  
91 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO  
Neštartovali v 2. kole
62 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA  
55 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
71 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
54 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
82 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
88 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA  
58 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk