17. Veľká cena Barbory FIS-UNI

Stredisko Vyšná Boca Codex 5950
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Juniori
Dátum 09.02.2019 TD SOCHOR Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 12 155880 Bubakova Nikola 1999 CZE   0:59.13 0:58.65 1:57.78 0.00
2. 1 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 0:59.65 0:58.41 1:58.06 2.40
3. 11 155870 Kasparova Klara 1998 CZE   1:00.42 0:59.29 1:59.71 16.55
4. 13 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   1:01.29 0:59.37 2:00.66 24.70
5. 2 435422 Wlodarczyk Julia 2000 POL   1:00.49 1:00.37 2:00.86 26.41
6. 3 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE   1:01.30 0:59.99 2:01.29 30.10
7. 26 705492 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 1:01.52 1:01.85 2:03.37 47.94
8. 4 155983 Kestlova Viktorie 2002 CZE   1:01.65 1:02.02 2:03.67 50.51
9. 19 705481 Pristačová Tereza 2001 SVK PO 1:02.95 1:02.26 2:05.21 63.71
10. 8 156009 Hlavonova Tereza 2002 CZE   1:03.25 1:01.98 2:05.23 63.89
11. 7 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE   1:03.72 1:01.85 2:05.57 66.80
12. 24 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 1:02.91 1:02.69 2:05.60 67.06
13. 18 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 1:03.63 1:02.31 2:05.94 69.97
14. 6 156000 Staszowska Agata 2002 CZE   1:03.40 1:02.82 2:06.22 72.38
15. 9 155979 Velicka Vendula 2002 CZE   1:04.37 1:02.95 2:07.32 81.81
16. 10 155964 Lukasova Hana 2001 CZE   1:04.06 1:03.71 2:07.77 85.67
17. 20 156004 Sera Tereza 2002 CZE   1:04.06 1:04.18 2:08.24 89.70
18. 17 155637 Grygarova Veronika 1991 CZE   1:05.96 1:04.13 2:10.09 105.56
19. 16 705453 Kravcová Terézia 1997 SVK PO 1:07.87 1:05.05 2:12.92 129.83
20. 30 705489 Mazalová Tereza 2002 SVK BB 1:07.55 1:05.81 2:13.36 133.60
21. 22 155897 Melkova Valerie 1997 CZE   1:08.00 1:05.68 2:13.68 136.35
22. 21 156015 Schusterova Kristyna 2002 CZE   1:07.66 1:06.24 2:13.90 138.23
23. 28 155888 Martinkova Daniela 1999 CZE   1:10.36 1:07.04 2:17.40 168.25
24. 31 705474 Bugáňová Veronika 2000 SVK ZA 1:18.46 1:14.25 2:32.71 299.54
Nedokočili 1. kolo
5 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE    
27 155882 Koci Kamila 1999 CZE    
14 435439 Wojcik Katarzyna 2001 POL    
Nedokočili 2. kolo
25 705497 Babothyova Alexandra 2002 SVK    
23 155995 Chalupova Adela 2002 CZE    
Neštartovali v 1. kole
29 155869 Chroustova Sarka 1998 CZE    
Diskvalifikovaní v 2. kole
15 155923 Fleischerova Aneta 2000 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk