17. Veľká cena Barbory FIS-UNI

Stredisko Vyšná Boca Codex 1000
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Juniori
Dátum 09.02.2019 TD SOCHOR Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 50 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE   0:56.52 0:57.18 1:53.70 0.00
2. 46 6190416 Vanheule Joffrey 1997 FRA   0:57.15 0:57.00 1:54.15 4.00
3. 47 151039 Nemec Jan 1993 CZE   0:57.17 0:57.79 1:54.96 11.19
4. 49 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   0:57.28 0:58.12 1:55.40 15.10
5. 44 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE   0:57.54 0:58.08 1:55.62 17.06
6. 45 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   0:58.05 0:57.82 1:55.87 19.28
7. 41 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE   0:58.12 0:57.80 1:55.92 19.72
8. 42 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 0:57.42 0:58.69 1:56.11 21.41
9. 51 6190098 Zinnato Lucas 1995 FRA   0:57.63 0:58.54 1:56.17 21.94
10. 52 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 0:58.61 0:58.21 1:56.82 27.72
11. 57 151148 Havel Jan 1996 CZE   0:59.14 0:57.86 1:57.00 29.31
12. 53 6190647 Paoly Thibault 1998 FRA   0:59.20 0:58.35 1:57.55 34.20
13. 48 151111 Kejval Martin 1995 CZE   0:58.59 0:59.18 1:57.77 36.15
14. 68 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 1:00.22 0:58.95 1:59.17 48.59
15. 71 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 1:00.20 0:59.11 1:59.31 49.83
16. 66 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 1:00.95 0:59.44 2:00.39 59.43
17. 90 700995 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 1:01.35 0:59.23 2:00.58 61.12
18. 65 700989 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 1:00.58 1:00.53 2:01.11 65.82
19. 69 151373 Jasansky Max 2002 CZE   1:01.21 0:59.94 2:01.15 66.18
20. 61 430852 Czarnik Nicholas 2002 POL   1:01.43 0:59.94 2:01.37 68.13
21. 81 700960 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB 1:01.96 1:00.35 2:02.31 76.48
22. 76 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   1:02.05 1:00.94 2:02.99 82.52
23. 79 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 1:02.11 1:01.15 2:03.26 84.92
24. 82 700991 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 1:02.69 1:00.90 2:03.59 87.85
25. 87 151071 Pansky Jan 1994 CZE   1:02.45 1:01.97 2:04.42 95.23
26. 89 390039 Virro Sten-Mark 1997 EST   1:03.57 1:03.45 2:07.02 118.32
27. 91 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 1:03.89 1:03.16 2:07.05 118.59
28. 84 700993 Gardoš Lukáš Christián 2001 SVK ZA 1:05.06 1:03.85 2:08.91 135.11
29. 85 700977 Hraška Gregor 2000 SVK BA 1:06.10 1:03.96 2:10.06 145.33
30. 83 151274 Kalman Jakub 1996 CZE   1:07.51 1:05.37 2:12.88 170.38
Nedokočili 1. kolo
58 430837 Blanc Leon 2001 POL    
75 151366 Bohonek Matous 2002 CZE    
67 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
70 700981 Kasanicky Adam 2001 SVK    
63 151368 Kopecky Adam 2002 CZE    
55 151284 Koula Jan 2000 CZE    
62 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL    
43 700938 Madro Oskar 1998 SVK    
56 151287 Milata Jiri 2000 CZE    
78 430829 Soons Ivo 2000 POL    
77 700985 Zampa Teo 2002 SVK    
Nedokočili 2. kolo
80 151307 Bouda Jiri 1984 CZE    
74 700998 Cuker Alex 2002 SVK    
73 410434 Ferrar William 1998 NZL    
72 151363 Moravek Roman 2002 CZE    
60 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE    
54 151225 Sevela Petr 1998 CZE    
88 700943 Vigas Martin 1998 SVK    
Diskvalifikovaní v 1. kole
59 700988 Klein Vaclav 2002 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk