17. Veľká cena Barbory FIS-UNI

Stredisko Vyšná Boca Codex 1001
Kategória Univerzitné preteky Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Juniori
Dátum 10.02.2019 TD SOCHOR Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 0 Aplikovaná penalizácia 0
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 49 6190416 Vanheule Joffrey 1997 FRA   0:47.88 0:50.52 1:38.40 0.00
2. 42 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:48.96 0:49.64 1:38.60 1.48
3. 46 6190647 Paoly Thibault 1998 FRA   0:49.34 0:49.97 1:39.31 6.75
4. 43 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   0:48.31 0:51.16 1:39.47 7.94
5. 55 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE   0:49.43 0:50.08 1:39.51 8.23
6. 48 151284 Koula Jan 2000 CZE   0:48.06 0:51.59 1:39.65 9.27
7. 53 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 0:49.37 0:50.91 1:40.28 13.95
8. 44 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 0:49.50 0:50.92 1:40.42 14.99
9. 60 700938 Madro Oskar 1998 SVK BA 0:49.58 0:51.14 1:40.72 17.21
10. 45 700910 Jakubčo Ján 1995 SVK BB 0:50.27 0:51.66 1:41.93 26.19
11. 65 151373 Jasansky Max 2002 CZE   0:50.75 0:51.47 1:42.22 28.34
12. 72 700989 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 0:50.75 0:51.61 1:42.36 29.38
13. 91 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   0:51.94 0:52.19 1:44.13 42.51
14. 73 700946 Pristač Dávid 1998 SVK PO 0:51.91 0:52.59 1:44.50 45.25
15. 84 151366 Bohonek Matous 2002 CZE   0:52.21 0:52.45 1:44.66 46.44
16. 77 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 0:52.32 0:52.82 1:45.14 50.00
17. 64 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 0:52.84 0:52.33 1:45.17 50.22
18. 75 700960 Mesiarik Adrián 1999 SVK BB 0:51.17 0:54.58 1:45.75 54.53
19. 69 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 0:53.31 0:54.12 1:47.43 66.99
20. 79 151363 Moravek Roman 2002 CZE   0:53.14 0:55.36 1:48.50 74.93
21. 80 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 0:55.63 0:55.89 1:51.52 97.33
22. 83 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 0:55.83 0:57.60 1:53.43 111.50
23. 89 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 0:56.58 0:57.41 1:53.99 115.66
24. 85 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   0:57.22 0:57.73 1:54.95 122.78
25. 88 700993 Gardoš Lukáš Christián 2001 SVK ZA 1:00.78 1:05.87 2:06.65 209.58
Nedokočili 1. kolo
86 700991 Bugan Martin 2002 SVK    
81 700977 Hraska Gregor 2000 SVK    
90 700995 Hrasko Patrik Martin 2002 SVK    
99 700957 Katrenic Frederik 1999 SVK    
47 151111 Kejval Martin 1995 CZE    
62 151287 Milata Jiri 2000 CZE    
51 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE    
61 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE    
54 151225 Sevela Petr 1998 CZE    
78 430829 Soons Ivo 2000 POL    
Nedokočili 2. kolo
68 430837 Blanc Leon 2001 POL    
82 700998 Cuker Alex 2002 SVK    
66 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
71 410434 Ferrar William 1998 NZL    
58 151148 Havel Jan 1996 CZE    
57 700981 Kasanicky Adam 2001 SVK    
70 151368 Kopecky Adam 2002 CZE    
63 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK    
56 151039 Nemec Jan 1993 CZE    
87 151071 Pansky Jan 1994 CZE    
76 390039 Virro Sten-Mark 1997 EST    
41 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE    
52 430811 Wrobel Norbert 2000 POL    
50 6190098 Zinnato Lucas 1995 FRA    
Neštartovali v 1. kole
67 700988 Klein Vaclav 2002 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
74 430852 Czarnik Nicholas 2002 POL    
59 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk