3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské pleso / Furkota Codex 5954
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 09.03.2019 TD Igor Sidorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 48.55 Aplikovaná penalizácia 51.55
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 3 156012 Zouharova Natalie 2002 CZE   0:59.20 1:04.42 2:03.62 51.55
2. 11 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 1:00.94 1:05.02 2:05.96 70.67
3. 13 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   1:01.20 1:05.02 2:06.22 72.79
4. 20 155998 Labastova Alena 2002 CZE   1:02.46 1:04.34 2:06.80 77.53
5. 4 435422 Wlodarczyk Julia 2000 POL   1:00.74 1:06.08 2:06.82 77.69
6. 1 155984 Kestlova Adela 2002 CZE   1:00.60 1:06.46 2:07.06 79.66
7. 14 155999 Trpisovska Sofie 2002 CZE   1:02.55 1:05.29 2:07.84 86.03
8. 17 435449 Hopek Gabriela 2002 POL   1:02.81 1:05.26 2:08.07 87.91
9. 18 255421 Audunsdottir Sigridur Drofn 1999 ISL   1:01.63 1:06.71 2:08.34 90.11
10. 15 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE   1:02.37 1:06.21 2:08.58 92.07
11. 10 435437 Sawicka Aniela 2001 POL   1:03.47 1:05.36 2:08.83 94.12
12. 23 705483 Zimenová Miroslava 2001 SVK BB 1:03.02 1:05.93 2:08.95 95.10
13. 5 155973 Straubova Caroline 2001 CZE   1:03.13 1:06.33 2:09.46 99.26
14. 22 435438 Zakrzewska Maja 2001 POL   1:03.26 1:06.26 2:09.52 99.75
15. 19 245082 Majtenyi Hanna 2001 HUN   1:03.01 1:06.90 2:09.91 102.94
16. 9 245081 Junia Brigitta 2001 HUN   1:04.33 1:06.46 2:10.79 110.13
17. 30 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 1:05.11 1:05.83 2:10.94 111.36
18. 25 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 1:04.83 1:06.23 2:11.06 112.34
19. 24 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 1:04.13 1:06.95 2:11.08 112.50
20. 16 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 1:04.63 1:06.51 2:11.14 112.99
21. 27 255430 Palmarsdottir Snaedis Lif 2000 ISL   1:03.65 1:07.70 2:11.35 114.71
22. 29 705492 Lilgová Sophia Christine 2002 SVK ZA 1:05.03 1:06.50 2:11.53 116.18
23. 36 695131 Pohartseva Valeriia 2000 UKR   1:04.54 1:07.33 2:11.87 118.95
24. 12 155963 Dvorakova Ema 2001 CZE   1:05.77 1:06.51 2:12.28 122.30
25. 2 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE   1:03.30 1:09.08 2:12.38 123.12
26. 28 255428 Ingvadottir Hjordis Birna 2000 ISL   1:05.57 1:06.97 2:12.54 124.43
27. 33 435446 Sobas Weronika 2001 POL   1:06.51 1:11.42 2:17.93 168.47
28. 34 155882 Koci Kamila 1999 CZE   1:08.37 1:10.94 2:19.31 179.74
Nedokočili 1. kolo
35 435448 Jarosz Zuzanna 2002 POL    
7 435443 Karabanowska Helena 2001 POL    
31 255453 Magnusdottir Kristin Sara 2002 ISL    
Nedokočili 2. kolo
6 155923 Fleischerova Aneta 2000 CZE    
32 155897 Melkova Valerie 1997 CZE    
26 435447 Nowotny Olga 2002 POL    
21 435439 Wojcik Katarzyna 2001 POL    
Diskvalifikovaní v 1. kole
37 705489 Mazalova Tereza 2002 SVK    
Diskvalifikovaní v 2. kole
8 435406 Kubasiewicz Helena 1999 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk