3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské pleso / Furkota Codex 1004
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 09.03.2019 TD Igor Sidorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 40.36 Aplikovaná penalizácia 43.36
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 4 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   0:58.79 1:01.64 2:00.43 43.36
2. 8 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 0:58.80 1:01.67 2:00.47 43.70
3. 7 151280 Surkos Ondrej 2000 CZE   0:59.16 1:01.34 2:00.50 43.95
4. 6 700929 Prieložný Matej 1997 SVK BA 0:59.09 1:01.74 2:00.83 46.71
5. 15 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 1:00.24 1:01.42 2:01.66 53.68
6. 3 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 0:59.73 1:02.46 2:02.19 58.12
7. 12 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE   1:01.24 1:01.98 2:03.22 66.76
8. 1 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 0:59.88 1:03.34 2:03.22 66.76
9. 18 151372 Linhart Adam 2002 CZE   1:00.62 1:03.45 2:04.07 73.89
10. 24 151333 Pospisil Jonas 2001 CZE   1:01.58 1:02.65 2:04.23 75.23
11. 17 430776 Szadkowski Filip 1998 POL   1:01.74 1:02.49 2:04.23 75.23
12. 35 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 1:00.81 1:03.62 2:04.43 76.91
13. 30 700988 Klein Václav 2002 SVK BA 1:01.83 1:02.74 2:04.57 78.08
14. 14 151039 Nemec Jan 1993 CZE   1:00.67 1:03.92 2:04.59 78.25
15. 27 430850 Szkola Bartosz 2002 POL   1:01.95 1:03.18 2:05.13 82.78
16. 16 240149 Nagy Bence 1998 HUN   1:01.85 1:03.29 2:05.14 82.86
17. 26 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 1:01.15 1:04.04 2:05.19 83.28
18. 34 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR   1:01.84 1:03.41 2:05.25 83.78
19. 2 151111 Kejval Martin 1995 CZE   1:01.57 1:04.19 2:05.76 88.06
20. 32 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   1:01.99 1:04.03 2:06.02 90.24
21. 23 151311 Borak Jan 2001 CZE   1:02.31 1:03.87 2:06.18 91.58
22. 20 150852 Waligora Michael 1990 CZE   1:02.66 1:03.61 2:06.27 92.34
23. 33 151368 Kopecky Adam 2002 CZE   1:02.27 1:04.06 2:06.33 92.84
24. 42 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 1:01.90 1:04.64 2:06.54 94.60
25. 43 430825 Zyto Michal 2001 POL   1:02.09 1:05.03 2:07.12 99.47
26. 38 151373 Jasansky Max 2002 CZE   1:02.58 1:04.65 2:07.23 100.39
27. 41 430820 Druzba Szymon 1998 POL   1:02.70 1:05.76 2:08.46 110.70
28. 25 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL   1:02.65 1:05.84 2:08.49 110.96
29. 48 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 1:03.00 1:06.08 2:09.08 115.90
30. 40 700981 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 1:03.25 1:05.95 2:09.20 116.91
31. 60 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 1:03.41 1:06.02 2:09.43 118.84
32. 50 430763 Smolik Adam 1997 POL   1:02.93 1:06.91 2:09.84 122.28
33. 44 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 1:03.85 1:06.44 2:10.29 126.05
34. 55 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   1:04.03 1:06.54 2:10.57 128.40
35. 47 6533025 Horsch Caleb 2002 USA   1:03.72 1:06.96 2:10.68 129.32
36. 51 6533040 Messner Chilli 2002 USA   1:04.13 1:07.53 2:11.66 137.54
37. 45 6533147 Pullen Tommy 2002 USA   1:03.94 1:07.97 2:11.91 139.64
38. 56 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR   1:05.04 1:07.97 2:13.01 148.86
39. 61 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   1:05.81 1:07.60 2:13.41 152.22
40. 63 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 1:06.23 1:09.24 2:15.47 169.49
41. 66 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:07.21 1:08.58 2:15.79 172.18
42. 59 430829 Soons Ivo 2000 POL   1:05.64 1:10.53 2:16.17 175.37
Nedokočili 1. kolo
22 430837 Blanc Leon 2001 POL    
54 151366 Bohonek Matous 2002 CZE    
67 151360 Fiala Simon 2002 CZE    
21 151148 Havel Jan 1996 CZE    
58 430844 Hejmo Stanislaw 1998 POL    
62 700977 Hraska Gregor 2000 SVK    
57 700995 Hrasko Patrik Martin 2002 SVK    
53 700979 Karkosiak Filip 2001 SVK    
10 700967 Kosik Tomas 2000 SVK    
39 430629 Kubala Robert 1992 POL    
65 430839 Milka Bartosz 2001 POL    
28 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR    
31 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE    
36 700997 Valek Jakub 2002 SVK    
46 340447 Zina Jeffrey 1998 LBN    
Nedokočili 2. kolo
37 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
9 151263 Fiala Eduard 1999 CZE    
52 151332 Janicek Marek 2001 CZE    
13 151284 Koula Jan 2000 CZE    
5 700980 Pavelka Kristian 2001 SVK    
19 151326 Pokorny Martin 2001 CZE    
49 6533200 Smith Oliver 2002 USA    
11 430811 Wrobel Norbert 2000 POL    
Neštartovali v 2. kole
29 700989 Ilavsky Miroslav 2002 SVK    
64 151370 Janalik Tomas 2002 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk