3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské pleso / Furkota Codex 5955
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 10.03.2019 TD Igor Sidorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 52.54 Aplikovaná penalizácia 55.54
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 3 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:55.30 0:50.55 1:45.85 55.54
2. 10 155998 Labastova Alena 2002 CZE   0:54.99 0:50.95 1:45.94 56.16
3. 12 435437 Sawicka Aniela 2001 POL   0:55.12 0:51.20 1:46.32 58.78
4. 13 156012 Zouharova Natalie 2002 CZE   0:54.83 0:52.32 1:47.15 64.51
5. 5 435422 Wlodarczyk Julia 2000 POL   0:55.62 0:51.75 1:47.37 66.02
6. 9 435439 Wojcik Katarzyna 2001 POL   0:55.60 0:52.85 1:48.45 73.47
7. 14 435443 Karabanowska Helena 2001 POL   0:56.48 0:52.87 1:49.35 79.68
8. 16 705448 Dudová Jana 1997 SVK ZA 0:56.63 0:53.02 1:49.65 81.75
9. 11 435406 Kubasiewicz Helena 1999 POL   0:56.23 0:53.56 1:49.79 82.71
10. 24 705483 Zimenová Miroslava 2001 SVK BB 0:56.14 0:53.78 1:49.92 83.61
11. 18 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:57.03 0:53.17 1:50.20 85.54
12. 21 155973 Straubova Caroline 2001 CZE   0:56.15 0:54.50 1:50.65 88.64
13. 17 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE   0:57.37 0:53.65 1:51.02 91.20
14. 25 255428 Ingvadottir Hjordis Birna 2000 ISL   0:57.21 0:54.25 1:51.46 94.23
15. 35 255430 Palmarsdottir Snaedis Lif 2000 ISL   0:58.24 0:53.29 1:51.53 94.71
16. 19 255421 Audunsdottir Sigridur Drofn 1999 ISL   0:57.96 0:53.58 1:51.54 94.78
17. 27 695131 Pohartseva Valeriia 2000 UKR   0:57.94 0:54.28 1:52.22 99.47
18. 22 155963 Dvorakova Ema 2001 CZE   0:58.01 0:54.21 1:52.22 99.47
19. 23 435449 Hopek Gabriela 2002 POL   0:57.97 0:55.32 1:53.29 106.85
20. 26 435438 Zakrzewska Maja 2001 POL   0:57.92 0:55.45 1:53.37 107.40
21. 28 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 0:58.67 0:56.27 1:54.94 118.23
22. 30 245081 Junia Brigitta 2001 HUN   0:59.43 0:55.87 1:55.30 120.71
23. 32 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE   0:58.98 0:56.56 1:55.54 122.37
24. 31 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 0:59.60 0:56.02 1:55.62 122.92
25. 33 155897 Melkova Valerie 1997 CZE   0:59.66 0:57.16 1:56.82 131.20
26. 38 705465 Majerová Ľubica 1999 SVK PO 1:13.32 1:09.93 2:23.25 313.47
Nedokočili 1. kolo
34 155882 Koci Kamila 1999 CZE    
6 245082 Majtenyi Hanna 2001 HUN    
37 705489 Mazalova Tereza 2002 SVK    
15 705377 Saalova Kristina 1991 SVK    
20 435446 Sobas Weronika 2001 POL    
2 155999 Trpisovska Sofie 2002 CZE    
7 435412 Wrobel Oliwia 1999 POL    
Nedokočili 2. kolo
4 155923 Fleischerova Aneta 2000 CZE    
1 705492 Lilgova Sophia Christine 2002 SVK    
29 255453 Magnusdottir Kristin Sara 2002 ISL    
36 435447 Nowotny Olga 2002 POL    
Neštartovali v 2. kole
8 155984 Kestlova Adela 2002 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk