3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska

Stredisko Štrbské pleso / Furkota Codex 1005
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 10.03.2019 TD Igor Sidorko (UKR)
Vypočítaná penalizácia 37.21 Aplikovaná penalizácia 40.21
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 2 151111 Kejval Martin 1995 CZE   0:43.83 0:47.71 1:31.54 40.21
2. 8 151280 Surkos Ondrej 2000 CZE   0:44.68 0:47.58 1:32.26 45.95
3. 3 430776 Szadkowski Filip 1998 POL   0:45.72 0:46.76 1:32.48 47.71
4. 4 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 0:44.58 0:48.38 1:32.96 51.53
5. 1 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   0:44.66 0:48.38 1:33.04 52.17
6. 25 151311 Borak Jan 2001 CZE   0:45.10 0:47.99 1:33.09 52.57
7. 14 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 0:45.25 0:47.98 1:33.23 53.69
8. 10 240149 Nagy Bence 1998 HUN   0:44.90 0:48.38 1:33.28 54.09
9. 24 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   0:44.55 0:48.95 1:33.50 55.84
10. 17 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   0:45.85 0:48.12 1:33.97 59.59
11. 35 151372 Linhart Adam 2002 CZE   0:46.05 0:48.55 1:34.60 64.61
12. 21 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:46.36 0:48.85 1:35.21 69.48
13. 33 700988 Klein Václav 2002 SVK BA 0:46.40 0:48.86 1:35.26 69.88
14. 31 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:46.48 0:48.80 1:35.28 70.04
15. 34 700957 Katrenič Frederik 1999 SVK BA 0:45.53 0:49.77 1:35.30 70.19
16. 11 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 0:45.94 0:49.39 1:35.33 70.43
17. 29 150852 Waligora Michael 1990 CZE   0:45.80 0:49.71 1:35.51 71.87
18. 32 151333 Pospisil Jonas 2001 CZE   0:46.30 0:49.31 1:35.61 72.67
19. 23 700981 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 0:47.24 0:49.99 1:37.23 85.59
20. 38 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   0:46.53 0:50.86 1:37.39 86.86
21. 39 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR   0:46.92 0:50.72 1:37.64 88.86
22. 48 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR   0:47.57 0:50.24 1:37.81 90.21
23. 37 151368 Kopecky Adam 2002 CZE   0:47.03 0:51.60 1:38.63 96.75
24. 45 700940 Mistrík Matej 1998 SVK BA 0:47.30 0:51.74 1:39.04 100.02
25. 61 6533200 Smith Oliver 2002 USA   0:48.36 0:51.41 1:39.77 105.84
26. 65 430763 Smolik Adam 1997 POL   0:47.49 0:52.36 1:39.85 106.48
27. 68 700995 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 0:48.56 0:51.34 1:39.90 106.88
28. 6 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 0:45.00 0:54.96 1:39.96 107.36
29. 53 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 0:48.11 0:52.33 1:40.44 111.18
30. 50 151332 Janicek Marek 2001 CZE   0:48.63 0:51.98 1:40.61 112.54
31. 43 430829 Soons Ivo 2000 POL   0:48.20 0:52.48 1:40.68 113.10
32. 59 6533147 Pullen Tommy 2002 USA   0:48.97 0:53.03 1:42.00 123.62
33. 46 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 0:46.71 0:55.30 1:42.01 123.70
34. 51 430839 Milka Bartosz 2001 POL   0:49.47 0:52.78 1:42.25 125.62
35. 55 700977 Hraška Gregor 2000 SVK BA 0:51.36 0:51.89 1:43.25 133.59
36. 57 151370 Janalik Tomas 2002 CZE   0:50.15 0:54.45 1:44.60 144.36
37. 66 700999 Vrťo Adam 2002 SVK BB 0:50.39 0:54.29 1:44.68 145.00
38. 63 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   0:50.31 0:54.42 1:44.73 145.40
39. 16 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   0:45.42 0:59.68 1:45.10 148.35
40. 67 6533025 Horsch Caleb 2002 USA   0:50.64 0:55.34 1:45.98 155.36
41. 7 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 0:46.03 1:00.14 1:46.17 156.88
42. 64 151254 Rec Jan 1999 CZE   0:52.78 0:54.85 1:47.63 168.52
43. 56 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 0:48.60 0:59.53 1:48.13 172.51
44. 60 6533040 Messner Chilli 2002 USA   0:49.62 1:02.50 1:52.12 204.33
Nedokočili 1. kolo
18 430629 Kubala Robert 1992 POL    
28 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE    
30 430850 Szkola Bartosz 2002 POL    
36 340447 Zina Jeffrey 1998 LBN    
58 430825 Zyto Michal 2001 POL    
Nedokočili 2. kolo
41 151366 Bohonek Matous 2002 CZE    
20 700978 Botka Filip 2001 SVK    
26 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
47 430820 Druzba Szymon 1998 POL    
40 151360 Fiala Simon 2002 CZE    
27 151148 Havel Jan 1996 CZE    
54 430844 Hejmo Stanislaw 1998 POL    
19 151373 Jasansky Max 2002 CZE    
62 700979 Karkosiak Filip 2001 SVK    
12 700967 Kosik Tomas 2000 SVK    
5 151284 Koula Jan 2000 CZE    
22 151039 Nemec Jan 1993 CZE    
69 700893 Ondercanin Daniel 1994 SVK    
9 700929 Prielozny Matej 1997 SVK    
42 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL    
13 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE    
49 700997 Valek Jakub 2002 SVK    
15 151129 Vasulin Marek 1995 CZE    
Neštartovali v 2. kole
44 430837 Blanc Leon 2001 POL    
52 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk