O cenu Soliska 2018

Stredisko Štrbské pleso Codex 994
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 02.04.2019 TD Gajewski Wojciech
Vypočítaná penalizácia 34.07 Aplikovaná penalizácia 37.07
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 40 700941 Katrenič Henrich 1998 SVK BA 52.40 55.18 1:47.58 37.07
2. 37 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 53.20 55.46 1:48.66 47.21
3. 41 430668 Dziedzic Andrzej 1995 POL   53.43 55.29 1:48.72 47.77
4. 45 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 53.11 55.97 1:49.08 51.15
5. 43 700967 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 53.40 55.70 1:49.10 51.34
6. 32 430778 Bebenek Szymon 1998 POL   52.87 56.33 1:49.20 52.28
7. 38 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 53.27 56.23 1:49.50 55.10
8. 31 430811 Wrobel Norbert 2000 POL   54.12 56.18 1:50.30 62.61
9. 39 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE   54.39 56.01 1:50.40 63.55
10. 35 54489 Mika-cortolezis Valentin 1998 AUT   54.30 56.37 1:50.67 66.08
11. 36 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 54.06 56.66 1:50.72 66.55
12. 48 700986 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 54.22 56.66 1:50.88 68.05
13. 55 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR   54.57 56.37 1:50.94 68.61
14. 44 151225 Sevela Petr 1998 CZE   54.80 56.26 1:51.06 69.74
15. 34 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   53.68 57.62 1:51.30 71.99
16. 46 150852 Waligora Michael 1990 CZE   55.02 56.35 1:51.37 72.65
17. 53 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL   54.04 57.36 1:51.40 72.93
18. 60 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 55.18 56.59 1:51.77 76.41
19. 50 430837 Blanc Leon 2001 POL   55.39 56.48 1:51.87 77.35
20. 73 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 55.35 56.64 1:51.99 78.47
21. 76 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 55.78 56.51 1:52.29 81.29
22. 59 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   56.05 56.31 1:52.36 81.95
23. 54 151261 Maras Jan 1999 CZE   55.70 57.18 1:52.88 86.83
24. 56 700989 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 55.64 57.41 1:53.05 88.42
25. 58 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR   56.40 57.59 1:53.99 97.25
26. 65 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 56.75 57.41 1:54.16 98.85
27. 67 700985 Žampa Teo 2002 SVK PO 56.56 58.06 1:54.62 103.16
28. 70 430829 Soons Ivo 2000 POL   57.16 58.72 1:55.88 114.99
29. 57 430838 Toporowski Jakub 2001 POL   57.65 58.95 1:56.60 121.75
30. 69 700990 Imrich Daniel 2002 SVK PO 57.73 59.71 1:57.44 129.64
31. 71 151360 Fiala Simon 2002 CZE   57.34 1:00.18 1:57.52 130.39
32. 68 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 58.55 1:00.28 1:58.83 142.69
33. 72 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   58.89 1:00.53 1:59.42 148.23
34. 75 700911 Pirog Adam 1995 SVK PO 58.34 1:02.52 2:00.86 161.75
35. 74 700993 Gardoš Lukáš Christián 2001 SVK ZA 59.56 1:01.49 2:01.05 163.53
Nedokočili 1. kolo
33 700978 Botka Filip 2001 SVK    
66 700995 Hrasko Patrik Martin 2002 SVK    
52 430850 Szkola Bartosz 2002 POL    
Nedokočili 2. kolo
42 700957 Katrenic Frederik 1999 SVK    
51 54408 Schellmann Moritz 1997 AUT    
Neštartovali v 1. kole
61 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
64 700981 Kasanicky Adam 2001 SVK    
49 700988 Klein Vaclav 2002 SVK    
63 700946 Pristac David 1998 SVK    
47 54701 Winzely Daniel 2002 AUT    
62 430825 Zyto Michal 2001 POL    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk