6. kolo Masters/Open

Stredisko Štrbské pleso Codex 2619
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Masters A
Dátum 30.03.2019 TD Peter Žák
TD report stiahnuť PDF
Späť na všetky výsledky závodu Tisk
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 67 5700075 Zgodava Filip 1975 SVK PO 56.88 56.00 1:52.88  
2. 70 5430125 Skarbek-malczewski Rafal 1976 POL 58.05 57.44 1:55.49  
3. 57 5700085 Ambros Dušan 1969 SVK BA 59.08 57.30 1:56.38  
4. 83 0 Pristać David 2001 SVK 58.88 58.65 1:57.53  
5. 80 0 HraŠko Patrik 2002 SVK 1:00.27 58.57 1:58.84  
6. 75 5150400 Bouda Jiři 1984 CZE 1:00.19 58.93 1:59.12  
7. 69 5480105 Doroshenko Timofey 1977 RUS 1:00.80 58.46 1:59.26  
8. 58 5700154 Legutky Martin 1971 SVK PO 1:00.61 58.77 1:59.38  
9. 55 5150292 Hrstka Milan 1967 CZE 1:00.33 59.31 1:59.64  
10. 54 5430119 Bucki Pawel 1968 POL 1:01.07 59.40 2:00.47  
11. 66 5700172 Červeň Michal 1978 SVK 1:01.31 1:00.53 2:01.84  
12. 81 151274 Kalman Jakub 1996 CZE 1:00.88 1:01.62 2:02.50  
13. 78 0 Vičan Viliam 2002 SVK 1:02.59 1:00.94 2:03.53  
13. 53 5700142 Turzák Martin 1965 SVK TT 1:02.30 1:01.23 2:03.53  
15. 52 5700162 Dinda Karol 1967 SVK PO 1:02.08 1:01.70 2:03.78  
16. 79 700993 Gardoš Lukáš Christián 2001 SVK ZA 1:02.48 1:01.75 2:04.23  
17. 72 0 Skarbek-malczewski Xaver 1980 POL 1:02.38 1:02.17 2:04.55  
18. 60 5700036 Brezniak Dalibor 1970 SVK ZA 1:03.12 1:03.12 2:06.24  
19. 51 5700042 Jambrich Dušan 1967 SVK ZA 1:04.37 1:02.25 2:06.62  
20. 65 5700146 Birka Erik 1974 SVK BB 1:04.68 1:02.45 2:07.13  
21. 62 5700124 Gašpar Adrián 1969 SVK PO 1:03.30 1:04.21 2:07.51  
22. 68 700284 Bugáň Martin 1977 SVK ZA 1:04.94 1:03.25 2:08.19  
23. 77 700991 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 1:07.30 1:01.76 2:09.06  
24. 63 5700140 GaŠpar Gabriel 1972 SVK 1:03.91 1:05.67 2:09.58  
25. 56 0 Trstenský Milan 1964 SVK 1:06.17 1:04.47 2:10.64  
26. 59 5700056 Slivka Ján 1970 SVK ZA 1:07.27 1:05.45 2:12.72  
27. 74 0 Melich Peter 1987 SVK 1:07.80 1:07.26 2:15.06  
28. 64 0 Rogel Branislav 1972 SVK 1:09.43 1:07.99 2:17.42  
Diskvalifikovaní v 1. kole
73 5700181 Puttera Jozef 1987 SVK  
Diskvalifikovaní v 2. kole
76 5430118 Stolarczyk Piotr 1985 POL  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk