FIS Vrátná

Stredisko Vrátná Codex 1368
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 14.03.2013 TD Sochor Miloslav (CZE)
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 13 550054 Zvejnieks Kristaps 1992 LAT 1:01.54 1:04.70 2:06.24
2. 1 700851 Siráň Vladimír 1991 SVK PO 1:02.46 1:04.12 2:06.58
3. 14 430472 Klusak Michal 1990 POL 1:03.03 1:04.31 2:07.34
4. 10 151024 Kotzmann Adam 1993 CZE 1:02.93 1:04.77 2:07.70
5. 5 54271 Takats Tristan 1995 AUT 1:03.53 1:04.24 2:07.77
6. 12 54072 Hofstaedter Mathias 1992 AUT 1:03.32 1:05.26 2:08.58
7. 8 430466 Garniewicz Mateusz 1990 POL 1:03.32 1:05.27 2:08.59
8. 6 860005 Brachner Patrick 1992 AZE 1:03.07 1:05.55 2:08.62
9. 25 54213 Steinwidder Silvio 1994 AUT 1:03.85 1:04.92 2:08.77
10. 35 430617 Chrapek Adam 1993 POL 1:03.37 1:05.48 2:08.85
11. 4 430387 Ilewicz Jakub 1987 POL 1:03.89 1:05.68 2:09.57
12. 23 700883 Pedan Heiko 1993 SVK PO 1:03.87 1:05.99 2:09.86
13. 22 151039 Nemec Jan 1993 CZE 1:04.08 1:06.13 2:10.21
14. 24 151154 Skorepa Jan 1996 CZE 1:04.09 1:06.64 2:10.73
15. 18 430550 Klusak Jakub 1992 POL 1:04.20 1:07.19 2:11.39
16. 27 150936 Prsala Vojta 1991 CZE 1:05.02 1:06.50 2:11.52
17. 17 430460 Szczepanik Wojciech 1988 POL 1:04.26 1:07.49 2:11.75
18. 31 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 1:05.19 1:06.68 2:11.87
18. 32 150980 Pavlicek Lukas 1992 CZE 1:05.10 1:06.77 2:11.87
20. 30 550066 Zvejnieks Miks 1995 LAT 1:05.18 1:06.75 2:11.93
21. 28 151059 Pohanka Jakub 1994 CZE 1:04.91 1:07.08 2:11.99
22. 34 430680 Gora Maciej 1994 POL 1:04.99 1:07.26 2:12.25
23. 21 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE 1:04.70 1:08.09 2:12.79
24. 36 430616 Makowski Michal 1993 POL 1:05.23 1:07.62 2:12.85
25. 51 430739 Jaksina Pawel 1996 POL 1:05.44 1:07.49 2:12.93
26. 42 430687 Oramus Piotr 1995 POL 1:06.23 1:07.27 2:13.50
27. 48 151155 Janik Dominik 1996 CZE 1:05.90 1:07.77 2:13.67
28. 40 151061 Vaclavik Lukas 1994 CZE 1:06.52 1:07.69 2:14.21
29. 38 430666 Bialobrzycki Sebastian 1994 POL 1:06.53 1:07.91 2:14.44
30. 37 240128 Bujtas Csaba 1992 HUN 1:06.68 1:07.80 2:14.48
31. 41 151173 Kral Petr 1996 CZE 1:06.49 1:08.15 2:14.64
32. 52 700893 Onderčanin Daniel 1994 SVK BB 1:06.39 1:08.29 2:14.68
33. 39 151110 Stepan Martin 1995 CZE 1:05.78 1:08.96 2:14.74
34. 46 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 1:06.29 1:08.54 2:14.83
35. 43 151041 Vrzgula Lukas 1993 CZE 1:06.30 1:08.60 2:14.90
36. 59 430742 Latusek Sylwester 1996 POL 1:06.72 1:08.34 2:15.06
37. 45 151159 Kucera Jan 1996 CZE 1:06.56 1:09.07 2:15.63
38. 47 700908 Murín Roman 1995 SVK ZA 1:06.41 1:09.29 2:15.70
39. 49 151109 Klems Vaclav 1995 CZE 1:06.71 1:09.18 2:15.89
40. 57 151111 Kejval Martin 1995 CZE 1:07.12 1:09.11 2:16.23
41. 58 430683 Dutka Kacper 1995 POL 1:07.34 1:09.30 2:16.64
42. 65 151119 Staszowski Michal 1995 CZE 1:07.86 1:09.19 2:17.05
43. 50 240142 Szollos Benjamin 1996 HUN 1:07.57 1:10.16 2:17.73
44. 64 240140 Halmagyi Zoltan 1995 HUN 1:08.66 1:10.26 2:18.92
45. 62 700922 Murárik Ľubomír 1996 SVK ZA 1:08.80 1:10.24 2:19.04
46. 56 151129 Vasulin Marek 1995 CZE 1:08.01 1:11.55 2:19.56
47. 71 430710 Mirek Maciej 1996 POL 1:09.79 1:11.23 2:21.02
48. 75 430713 Kubasiewicz Stanislaw 1996 POL 1:09.90 1:11.30 2:21.20
49. 69 700923 Petrík Tomáš 1996 SVK PO 1:10.57 1:11.04 2:21.61
50. 80 151181 Zogata Jakub 1995 CZE 1:10.38 1:12.06 2:22.44
51. 70 430691 Mroz Damian 1995 POL 1:11.23 1:11.56 2:22.79
52. 68 151153 Mikeska Martin 1996 CZE 1:11.30 1:11.83 2:23.13
53. 76 430746 Berner Marcin 1996 POL 1:11.77 1:13.80 2:25.57
54. 74 700920 Hrkút Tomáš 1996 SVK ZA 1:11.29 1:15.53 2:26.82
55. 83 151095 Mracna Tomas 1994 CZE 1:13.39 1:14.77 2:28.16
56. 77 780012 Tumas Aivaras 1995 LTU 1:15.84 1:12.42 2:28.26
57. 84 150889 Vebr Tomas 1989 CZE 1:13.52 1:15.11 2:28.63
58. 81 151166 Pospisil Jakub 1996 CZE 1:16.63 1:18.01 2:34.64
59. 79 430757 Dawidow Szymon 1995 POL 1:19.57 1:15.31 2:34.88
60. 82 150395 Langmaier Jiri 1975 CZE 1:18.02 1:19.90 2:37.92
Nedokočili 1. kolo
63 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL  
66 430018 Bury Lukasz 1989 POL  
20 240132 Farkas Norbert 1992 HUN  
26 700890 Ivan Michal 1994 SVK BB  
85 430349 Leonowicz Kasper 1985 POL  
107 54372 Pflug Florian 1996 AUT  
78 430700 Piotrowski Krzysztof 1995 POL  
44 700916 Šenkár Samuel 1996 SVK ZA  
61 430725 Szczepanik Antoni 1996 POL  
Nedokočili 2. kolo
7 481322 Andreevskiy Alexey 1992 RUS  
9 54270 Hofstaedter Christoph 1995 AUT  
60 700910 Jakubčo Ján 1995 SVK BB  
33 150944 Kotzmann Igor 1991 CZE  
19 151060 Paulus Daniel 1994 CZE  
3 150610 Pisa Martin 1985 CZE  
11 700820 Rázus Martin 1989 SVK BB  
53 430486 Soltys Jan 1986 POL  
15 430610 Starzyk Pawel 1993 POL  
55 430672 Tabaszewski Jakub 1995 POL  
72 430636 Tokarczyk Kamil 1994 POL  
108 700873 Wild Marek 1993 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
67 430724 Zastawny Jakub 1996 POL  
Neštartovali v 2. kole
2 150822 Balcar Pavel 1989 CZE  
29 700859 Hromada Martin 1992 SVK TN  
54 151145 Nutil Tomas 1996 CZE  
16 150077 Tucek Tomas 1975 CZE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk