4. kolo Žiakov

Stredisko Kubínska Hoľa Codex 1938
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Superobrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 14.02.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 161 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:55.56 - 00:55.56 100
2. 159 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:55.91 - 00:55.91 80
3. 155 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:57.33 - 00:57.33 60
4. 151 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO 00:57.66 - 00:57.66 50
5. 165 2748 VozÁr Gabriel L. 2003 SVK BA 00:57.67 - 00:57.67 45
6. 162 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:57.92 - 00:57.92 40
7. 164 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:58.03 - 00:58.03 36
7. 156 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:58.03 - 00:58.03 36
9. 157 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:58.17 - 00:58.17 29
10. 152 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:58.42 - 00:58.42 26
11. 176 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:58.81 - 00:58.81 24
12. 166 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 00:58.84 - 00:58.84 22
13. 177 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:58.92 - 00:58.92 20
14. 154 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:58.95 - 00:58.95 18
15. 163 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 00:58.98 - 00:58.98 16
16. 172 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:59.08 - 00:59.08 15
17. 173 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO 00:59.15 - 00:59.15 14
18. 167 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:59.18 - 00:59.18 13
19. 181 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:59.24 - 00:59.24 12
20. 178 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:59.72 - 00:59.72 11
21. 175 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 01:00.37 - 01:00.37 10
22. 186 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 01:00.79 - 01:00.79 9
23. 171 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 01:00.86 - 01:00.86 8
24. 185 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 01:01.38 - 01:01.38 7
25. 168 3085 Matko Adam 2003 SVK 01:01.46 - 01:01.46 6
26. 169 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 01:01.86 - 01:01.86 5
27. 179 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 01:02.34 - 01:02.34 4
28. 183 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 01:02.74 - 01:02.74 3
29. 182 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 01:03.29 - 01:03.29 2
30. 188 7503 Šaršaň Jozef 2004 SVK KE 01:03.33 - 01:03.33 1
31. 180 3256 Salon Samuel Mikuláš 2004 SVK BB 01:03.45 - 01:03.45  
32. 187 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 01:04.86 - 01:04.86  
Nedokočili 1. kolo
158 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO  
170 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA  
153 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO  
160 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA  
184 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
174 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org