4. kolo Žiakov

Stredisko Kubínska Hoľa Codex 1935
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Superobrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 15.02.2019 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 208 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:48.73 00:48.98 01:37.71  
2. 215 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:49.12 00:48.69 01:37.81  
3. 206 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 00:49.49 00:49.45 01:38.94  
4. 216 0 Zwijacz Marek 2003 POL 00:49.92 00:49.09 01:39.01  
5. 213 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 00:50.08 00:49.33 01:39.41  
6. 209 2696 Priganc Richard 2003 SVK BA 00:49.78 00:49.70 01:39.48  
7. 214 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:51.32 00:49.64 01:40.96  
8. 205 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 00:50.70 00:50.40 01:41.10  
9. 201 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 00:50.80 00:50.32 01:41.12  
10. 210 5501 Michalka Martin 2004 SVK PO 00:51.41 00:49.73 01:41.14  
11. 226 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:51.42 00:51.42 01:42.84  
12. 217 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:51.30 00:51.90 01:43.20  
13. 220 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:52.00 00:51.88 01:43.88  
14. 212 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK PO 00:53.80 00:50.54 01:44.34  
15. 234 5545 Midriak Martin 2003 SVK BB 00:52.51 00:51.89 01:44.40  
16. 227 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:52.71 00:51.87 01:44.58  
17. 203 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 00:52.06 00:52.96 01:45.02  
18. 219 3085 Maťko Adam 2003 SVK ZA 00:53.00 00:52.38 01:45.38  
19. 229 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:52.54 00:52.94 01:45.48  
20. 225 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:52.73 00:52.84 01:45.57  
21. 222 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:52.97 00:52.69 01:45.66  
22. 233 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 00:53.32 00:52.64 01:45.96  
23. 236 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:53.65 00:52.58 01:46.23  
24. 231 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 00:52.56 00:53.95 01:46.51  
25. 232 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:53.60 00:52.95 01:46.55  
26. 224 4241 Piovarči Oliver 2003 SVK PO 00:53.47 00:53.30 01:46.77  
27. 228 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:53.93 00:53.56 01:47.49  
28. 239 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 00:53.96 00:54.18 01:48.14  
29. 235 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:55.56 00:54.03 01:49.59  
30. 241 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 00:54.88 00:55.28 01:50.16  
31. 243 7503 Šaršaň Jozef 2004 SVK KE 00:55.03 00:55.45 01:50.48  
32. 237 6571 Piovarči Matúš 2003 SVK ZA 00:55.38 00:56.44 01:51.82  
33. 248 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:56.54 00:55.86 01:52.40  
34. 244 6996 Polák Lukáš 2003 SVK ZA 00:57.27 00:56.79 01:54.06  
35. 240 7668 Sopko Adam 2003 SVK BA 00:59.54 01:01.10 02:00.64  
36. 249 7407 Lukačka Filip 2003 SVK ZA 01:01.13 01:01.21 02:02.34  
Nedokočili 1. kolo
230 7087 Kozica Peter 2003 SVK ZA  
246 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA  
204 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
202 2748 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA  
238 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
223 6015 Bachleda Peter 2004 SVK PO  
242 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
221 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
247 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
218 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA  
211 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA  
245 6997 Polák Šimon 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
207 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk