65. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA

Stredisko Štrbské pleso Codex 6772
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 01.02.2020 TD Sochor Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 56.2 Aplikovaná penalizácia 59.2
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 5 705499 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 0:56.23 0:59.23 1:55.46 59.20
2. 1 695130 Shepilenko Anastasiya 2000 UKR   0:57.56 1:00.14 1:57.70 78.79
3. 12 156044 Trejbalova Linda 2003 CZE   0:57.62 1:00.65 1:58.27 83.78
4. 4 705471 Jakubčová Zuzana 2000 SVK BB 0:57.62 1:01.10 1:58.72 87.72
5. 13 156012 Zouharova Natalie 2002 CZE   0:57.73 1:01.35 1:59.08 90.87
6. 25 695142 Shepilenko Kateryna 2002 UKR   0:57.87 1:01.66 1:59.53 94.80
7. 9 155890 Lukasova Alena 1999 CZE   0:58.88 1:00.86 1:59.74 96.64
8. 15 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 0:58.23 1:01.63 1:59.86 97.69
9. 18 156009 Hlavonova Tereza 2002 CZE   0:58.41 1:01.46 1:59.87 97.78
10. 6 705502 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 0:58.12 1:02.22 2:00.34 101.89
11. 2 155912 Svatosova Barbora 2000 CZE   0:58.49 1:01.99 2:00.48 103.11
12. 42 156032 Vodrazkova Barbora 2003 CZE   0:59.16 1:01.57 2:00.73 105.30
13. 26 255435 Sigurdardottir Agla Jona 2000 ISL   0:59.17 1:01.66 2:00.83 106.17
14. 16 156000 Staszowska Agata 2002 CZE   0:59.00 1:01.90 2:00.90 106.79
15. 20 705483 Zimenová Miroslava 2001 SVK ZA 0:58.65 1:02.35 2:01.00 107.66
16. 29 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 0:59.08 1:02.06 2:01.14 108.89
17. 28 695138 Knopova Tetiana 2001 UKR   0:59.12 1:02.27 2:01.39 111.07
18. 22 245081 Junia Brigitta 2001 HUN   0:59.43 1:02.08 2:01.51 112.12
19. 10 151243 Zemanova Monika 1998 CZE   0:58.89 1:02.88 2:01.77 114.40
20. 8 705475 Strižencová Michaela 2000 SVK PO 0:59.07 1:02.83 2:01.90 115.53
21. 19 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE   0:59.87 1:02.22 2:02.09 117.20
22. 44 705501 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 1:00.13 1:02.16 2:02.29 118.95
23. 14 155984 Kestlova Adela 2002 CZE   0:59.43 1:02.99 2:02.42 120.08
24. 33 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 0:59.67 1:02.82 2:02.49 120.70
25. 58 156042 Pulpanova Magdalena 2003 CZE   1:00.32 1:02.35 2:02.67 122.27
26. 23 155964 Lukasova Hana 2001 CZE   1:00.23 1:02.79 2:03.02 125.33
27. 35 155965 Lain Viktorie 2001 CZE   1:00.26 1:02.94 2:03.20 126.91
28. 43 156043 Brillova Ema 2003 CZE   1:01.15 1:03.25 2:04.40 137.40
29. 24 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 1:00.85 1:03.63 2:04.48 138.10
30. 30 255425 Kristjansdottir Rakel 2000 ISL   1:00.83 1:03.86 2:04.69 139.94
31. 34 695131 Pohartseva Valeriia 2000 UKR   1:01.11 1:03.69 2:04.80 140.90
32. 39 705481 Pristačová Tereza 2001 SVK PO 1:00.88 1:05.14 2:06.02 151.57
33. 37 155946 Ticha Michaela 2001 CZE   1:01.34 1:04.72 2:06.06 151.92
34. 41 695146 Gulia Dariya 2003 UKR   1:01.62 1:05.29 2:06.91 159.36
35. 38 156002 Jansova Denisa 2002 CZE   1:01.86 1:05.11 2:06.97 159.89
36. 45 705497 Babothyová Alexandra 2002 SVK BB 1:01.82 1:05.55 2:07.37 163.38
37. 60 435427 Hopek Paulina 2000 POL   1:01.63 1:05.86 2:07.49 164.43
38. 46 155897 Melkova Valerie 1997 CZE   1:01.78 1:06.24 2:08.02 169.07
39. 54 705486 Ružičková Karolína 2002 SVK BA 1:02.43 1:06.66 2:09.09 178.43
40. 52 156034 Tomaskova Eliska 2003 CZE   1:03.21 1:05.97 2:09.18 179.22
41. 48 156033 Nechutna Karolina 2003 CZE   1:02.30 1:07.09 2:09.39 181.05
42. 47 155949 Kupcova Aneta 2001 CZE   1:03.90 1:07.38 2:11.28 197.59
43. 51 156038 Tosovska Klara 2003 CZE   1:04.97 1:06.43 2:11.40 198.64
44. 53 156037 Ruzkova Marketa 2003 CZE   1:03.87 1:07.72 2:11.59 200.30
45. 50 156021 Zakova Vendula 2002 CZE   1:05.94 1:09.36 2:15.30 232.75
46. 61 465135 Crisan Michaela 0 ROU   1:06.30 1:10.17 2:16.47 242.99
47. 56 155642 Svancarova Nikola 1991 CZE   1:07.08 1:12.02 2:19.10 265.99
48. 55 245088 Megyesi Dorina 2003 HUN   1:07.16 1:12.52 2:19.68 271.07
Nedokočili 1. kolo
3 245083 Dorultan Katalin 2001 HUN    
49 155995 Chalupova Adela 2002 CZE    
7 155983 Kestlova Viktorie 2002 CZE    
17 245082 Majtenyi Hanna 2001 HUN    
27 156025 Svinkova Sara 2003 CZE    
Nedokočili 2. kolo
21 156006 Novotna Dora 2002 CZE    
57 705500 Soucova Julie 2003 SVK    
31 695144 Vyshniak Sofiia 2003 UKR    
Neštartovali v 1. kole
62 465111 Kis Timea 1999 ROU    
32 435447 Nowotny Olga 2002 POL    
Neštartovali v 2. kole
11 155982 Kestlova Karolina 2002 CZE    
Diskvalifikovaní v 1. kole
40 255428 Ingvadottir Hjordis Birna 2000 ISL    
36 695143 Stoikova Anna 2002 UKR    
59 695145 Teliha Anastasiia 2003 UKR    
Diskvalifikovaní v 2. kole
63 705498 Bendikova Viktoria 2003 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk