65. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA

Stredisko Štrbské pleso Codex 1831
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 01.02.2020 TD Sochor Miloslav (CZE)
Vypočítaná penalizácia 56.06 Aplikovaná penalizácia 59.06
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 15 700978 Botka Filip 2001 SVK BA 0:55.20 0:58.74 1:53.94 59.06
2. 11 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 0:55.61 0:59.18 1:54.79 66.59
3. 7 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 0:56.14 0:58.73 1:54.87 67.30
4. 5 151372 Linhart Adam 2002 CZE   0:56.35 1:00.11 1:56.46 81.40
5. 23 700989 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 0:57.05 0:59.71 1:56.76 84.06
6. 43 502406 Sundberg Edvin 2000 SWE   0:56.86 0:59.97 1:56.83 84.68
7. 21 700997 Valek Jakub 2002 SVK ZA 0:57.18 0:59.66 1:56.84 84.77
8. 47 151324 Zahorsky Lukas 2001 CZE   0:57.88 0:59.44 1:57.32 89.02
9. 16 151218 Straub Jakub 1997 CZE   0:57.35 0:59.97 1:57.32 89.02
10. 4 150852 Waligora Michael 1990 CZE   0:56.87 1:00.46 1:57.33 89.11
11. 24 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   0:57.33 1:00.10 1:57.43 90.00
12. 10 550078 Opmanis Elvis 1997 LAT   0:56.87 1:00.66 1:57.53 90.88
13. 12 151225 Sevela Petr 1998 CZE   0:57.15 1:00.47 1:57.62 91.68
14. 18 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR   0:57.36 1:00.34 1:57.70 92.39
15. 32 550109 Opmanis Lauris 2001 LAT   0:57.78 0:59.96 1:57.74 92.74
16. 2 151317 Blaha Matej 2001 CZE   0:57.52 1:00.23 1:57.75 92.83
17. 25 690786 Mariichyn Maksym 2003 UKR   0:57.59 1:00.29 1:57.88 93.99
18. 36 430867 Budz Blazej 2003 POL   0:57.98 1:00.20 1:58.18 96.64
19. 17 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 0:57.70 1:00.55 1:58.25 97.27
20. 38 150677 Fuchs Jiri 1987 CZE   0:57.43 1:00.89 1:58.32 97.89
21. 44 410434 Ferrar William 1998 NZL   0:57.52 1:00.98 1:58.50 99.48
22. 45 700915 Brozman Branislav 1996 SVK KE 0:57.55 1:01.17 1:58.72 101.43
23. 40 690753 Karpushyn Mykhailo 1998 UKR   0:58.20 1:00.53 1:58.73 101.52
24. 31 6533051 Ries Sasha 2002 USA   0:57.81 1:00.97 1:58.78 101.96
25. 14 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL   0:58.02 1:00.84 1:58.86 102.67
26. 33 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE   0:58.18 1:00.72 1:58.90 103.03
27. 57 701021 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 0:57.81 1:01.32 1:59.13 105.07
28. 39 151373 Jasansky Max 2002 CZE   0:58.26 1:01.05 1:59.31 106.66
29. 35 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR   0:58.64 1:01.00 1:59.64 109.59
30. 37 151295 Malkus David 2000 CZE   0:58.38 1:01.39 1:59.77 110.74
31. 58 690732 Mariichyn Andriy 1995 UKR   0:58.88 1:01.09 1:59.97 112.51
32. 28 701011 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 0:58.66 1:01.65 2:00.31 115.53
33. 56 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   0:58.67 1:02.01 2:00.68 118.81
34. 66 690778 Kirbatov Illia 2001 UKR   0:59.03 1:01.67 2:00.70 118.98
35. 8 700985 Zampa Teo 2002 SVK   0:57.02 1:03.75 2:00.77 119.60
36. 26 6533147 Pullen Tommy 2002 USA   0:58.93 1:02.08 2:01.01 121.73
37. 46 151363 Moravek Roman 2002 CZE   0:58.83 1:02.32 2:01.15 122.97
38. 73 151297 Bambusek Vojtech 2000 CZE   0:59.22 1:02.30 2:01.52 126.25
39. 53 151415 Fiala Jan 2003 CZE   0:59.39 1:02.21 2:01.60 126.96
40. 51 700995 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 0:59.34 1:02.47 2:01.81 128.82
41. 54 430866 Zak Dominik 2003 POL   0:59.84 1:02.48 2:02.32 133.34
42. 42 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 0:58.49 1:03.86 2:02.35 133.61
43. 41 700998 Cuker Alex 2002 SVK PO 0:59.81 1:03.00 2:02.81 137.69
44. 55 151362 Pajer Matej 2002 CZE   0:59.49 1:03.46 2:02.95 138.93
45. 52 151354 Volek Jindrich 2002 CZE   0:59.86 1:04.22 2:04.08 148.94
46. 59 151397 Dosedel Jan Martin 2003 CZE   0:59.90 1:04.26 2:04.16 149.65
47. 77 701016 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA 1:01.13 1:03.25 2:04.38 151.60
48. 80 701012 Priganc Richard 2003 SVK BA 1:01.35 1:03.29 2:04.64 153.91
49. 60 701017 Lappy Viktor 2003 SVK BA 1:01.19 1:03.87 2:05.06 157.63
50. 65 151307 Bouda Jiri 1984 CZE   1:00.63 1:04.64 2:05.27 159.49
51. 67 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 1:00.32 1:05.71 2:06.03 166.23
52. 71 151398 Janek Adam 2003 CZE   1:01.45 1:04.79 2:06.24 168.09
53. 76 430873 Bolechowski Dominik 0 POL   1:01.66 1:04.59 2:06.25 168.18
54. 75 151385 Kejhar Vit 2003 CZE   1:02.01 1:04.82 2:06.83 173.32
55. 79 701020 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 1:01.59 1:06.37 2:07.96 183.34
56. 72 700943 Vigaš Martin 1998 SVK BB 1:02.30 1:05.99 2:08.29 186.26
57. 68 151269 Polednak Petr 1999 CZE   1:03.14 1:05.73 2:08.87 191.40
58. 62 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR   1:00.66 1:08.57 2:09.23 194.60
59. 74 151411 Vanek Tobias 2003 CZE   1:03.42 1:08.21 2:11.63 215.87
Nedokočili 1. kolo
34 240167 Beszterczey Kristof 2003 HUN    
70 690763 Goncharenko Artem 1999 UKR    
6 151368 Kopecky Adam 2002 CZE    
22 240154 Maroty Matyas 2000 HUN    
49 482058 Meshkovskii Stepan 2000 RUS    
3 151287 Milata Jiri 2000 CZE    
64 151258 Stefek Zdenek 1999 CZE    
Nedokočili 2. kolo
29 151393 Bank Matej 2003 CZE    
78 460155 Baran Val 0 ROU    
20 701015 Botka Timo 2003 SVK    
30 430860 Browarski Piotr 2003 POL    
48 690782 Filiak Taras 2002 UKR    
63 150457 Jurak Petr 1977 CZE    
50 151404 Kestl Lukas 2003 CZE    
61 701018 Lappy Karol 2003 SVK    
9 700983 Lasok Adam 2001 SVK    
81 701014 Midriak Martin 2003 SVK    
13 240168 Ury Balint 2003 HUN    
Neštartovali v 1. kole
19 700988 Klein Vaclav 2002 SVK    
Neštartovali v 2. kole
82 701026 Petrik Kristof 2003 SVK    
Diskvalifikovaní v 1. kole
27 430828 Gunka Jan 2001 POL    
1 700980 Pavelka Kristian 2001 SVK    
69 151410 Pink Tomas 2003 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk