1. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2011
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 10.01.2020 TD Peter Žák
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 2 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:49.65 00:47.92 01:37.57 100
2. 3 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:49.51 00:48.14 01:37.65 80
3. 1 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO 00:50.15 00:49.15 01:39.30 60
4. 6 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:50.48 00:50.06 01:40.54 50
5. 10 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:51.29 00:50.78 01:42.07 45
6. 16 0 Salamon Anna 2004 POL 00:52.57 00:49.67 01:42.24  
7. 5 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:52.01 00:50.63 01:42.64 40
8. 12 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:53.35 00:50.69 01:44.04 36
9. 22 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:53.30 00:51.81 01:45.11 32
10. 9 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:53.87 00:51.63 01:45.50 29
11. 19 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:53.78 00:52.03 01:45.81 26
12. 14 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:53.92 00:52.48 01:46.40 24
13. 4 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB 00:55.06 00:51.76 01:46.82 22
14. 17 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 00:54.64 00:52.52 01:47.16 20
15. 15 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:55.41 00:51.85 01:47.26 18
16. 38 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 00:54.68 00:52.77 01:47.45 16
17. 7 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:55.61 00:52.12 01:47.73 15
18. 13 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA 00:55.37 00:52.87 01:48.24 14
19. 20 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:54.94 00:53.48 01:48.42 13
20. 18 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:55.33 00:53.16 01:48.49 12
21. 25 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:55.43 00:53.32 01:48.75 11
22. 8 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:54.62 00:54.32 01:48.94 10
23. 35 5970 Flašíková Emma 2005 SVK ZA 00:56.25 00:52.87 01:49.12 9
24. 33 4192 Mozoláková Ema 2005 SVK BA 00:55.38 00:53.89 01:49.27 8
25. 34 4283 Herková Sofia 2005 SVK BA 00:55.59 00:53.84 01:49.43 7
26. 32 0 Jankowska Karolina 2004 POL 00:56.06 00:53.67 01:49.73  
27. 31 4243 Makóni Sára 2005 SVK BB 00:56.48 00:54.05 01:50.53 6
28. 21 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 00:56.87 00:53.75 01:50.62 5
29. 29 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB 00:56.49 00:54.31 01:50.80 4
30. 28 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:55.70 00:55.58 01:51.28 3
31. 39 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 00:57.09 00:54.21 01:51.30 2
32. 37 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA 00:56.03 00:55.74 01:51.77 1
33. 45 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA 00:57.27 00:55.20 01:52.47  
34. 47 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 00:58.27 00:54.35 01:52.62  
35. 44 4493 Múdra Ela Sofia 2005 SVK KE 00:57.39 00:55.46 01:52.85  
36. 30 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:57.60 00:55.76 01:53.36  
37. 42 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 01:01.41 00:52.27 01:53.68  
38. 27 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 01:01.96 00:54.60 01:56.56  
39. 24 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 00:59.51 00:58.83 01:58.34  
40. 40 4190 Valušiaková Terézia 2005 SVK BA 01:01.27 00:58.90 02:00.17  
41. 26 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 01:02.00 00:58.76 02:00.76  
42. 50 7922 Gaľová Natália 2005 SVK PO 01:01.78 00:59.82 02:01.60  
43. 48 5663 Obročníková Viktória 2005 SVK ZA 01:03.32 00:59.85 02:03.17  
44. 43 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB 01:02.71 01:01.33 02:04.04  
45. 51 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB 01:04.11 01:00.76 02:04.87  
46. 23 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB 01:07.48 01:04.86 02:12.34  
47. 49 5973 Gelatíková Lea 2005 SVK ZA 01:11.94 01:03.41 02:15.35  
Nedokočili 1. kolo
46 7713 Hotová Emma 2005 SVK BA  
41 4977 Lukašíková Lucia 2005 SVK ZA  
11 3224 Murínová Emma 2004 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
36 3579 Giertlová Margaréta 2004 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk