1. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2012
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 10.01.2020 TD Peter Žák
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 64 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:48.56 00:47.59 01:36.15 100
2. 71 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:50.31 00:48.33 01:38.64 80
3. 67 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:50.80 00:48.29 01:39.09 60
4. 78 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:50.51 00:48.64 01:39.15 50
5. 74 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:50.56 00:48.65 01:39.21 45
6. 70 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:49.36 00:50.51 01:39.87 40
7. 73 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:51.11 00:49.30 01:40.41 36
8. 75 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:51.05 00:49.53 01:40.58 32
9. 66 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 00:52.71 00:49.25 01:41.96 29
10. 72 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:52.40 00:51.09 01:43.49 26
11. 61 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:52.61 00:51.76 01:44.37 24
12. 89 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:53.73 00:51.22 01:44.95 22
13. 76 0 KupČs Roberts 2005 LAT 00:52.95 00:52.02 01:44.97  
14. 87 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:53.51 00:51.83 01:45.34 20
15. 63 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:54.27 00:51.96 01:46.23 18
16. 88 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN 00:54.75 00:52.04 01:46.79 16
17. 84 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK PO 00:54.71 00:52.16 01:46.87 15
18. 79 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:54.11 00:52.99 01:47.10 14
19. 62 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:54.89 00:52.39 01:47.28 13
20. 97 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:55.03 00:52.74 01:47.77 12
21. 95 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:56.03 00:52.12 01:48.15 11
22. 80 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:56.21 00:52.86 01:49.07 10
23. 81 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:53.53 00:55.68 01:49.21 9
24. 94 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:55.99 00:53.49 01:49.48 8
25. 105 7988 Senshin Kirill 2005 SVK BA 00:56.63 00:54.21 01:50.84 7
26. 92 0 Zvejnieks Jurgis 2005 LAT 00:56.80 00:54.13 01:50.93  
27. 77 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:57.34 00:55.38 01:52.72 6
28. 98 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 00:58.07 00:56.04 01:54.11 5
29. 91 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:58.36 00:56.20 01:54.56 4
30. 96 5442 Mihalko Tomáš 2005 SVK KE 00:58.82 00:56.32 01:55.14 3
31. 86 7003 Janáček Artur 2004 SVK BA 00:59.67 00:58.22 01:57.89 2
32. 93 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 01:00.11 00:58.20 01:58.31 1
33. 104 4984 Gregor Dominik 2005 SVK PO 00:59.66 00:59.86 01:59.52  
34. 99 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO 00:57.93 01:02.24 02:00.17  
35. 102 7851 Furinda David 2005 SVK BA 01:03.04 01:02.50 02:05.54  
36. 103 8014 Behančín Jakub 2005 SVK ZA 01:05.40 01:03.10 02:08.50  
Nedokočili 1. kolo
69 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO  
100 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA  
83 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
82 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
65 5501 Michalka Martin 2004 SVK ZA  
90 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
68 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
85 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
101 7494 Ďatko Jakub 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk