2. kolo Žiakov

Stredisko Vrátna Codex 2016
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Superobrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 17.01.2020 TD
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 62 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:37.88 00:39.20 01:17.08  
2. 64 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 00:38.18 00:39.26 01:17.44  
3. 74 5501 Michalka Martin 2004 SVK ZA 00:40.02 00:40.38 01:20.40  
4. 72 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:40.45 00:41.22 01:21.67  
5. 61 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:41.48 00:42.43 01:23.91  
6. 82 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO 00:42.17 00:42.28 01:24.45  
7. 79 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 00:42.33 00:42.48 01:24.81  
8. 63 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:41.91 00:43.53 01:25.44  
9. 84 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:42.01 00:43.73 01:25.74  
10. 71 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:43.32 00:42.83 01:26.15  
11. 65 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:43.31 00:43.20 01:26.51  
12. 66 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:45.74 00:41.35 01:27.09  
13. 67 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:44.63 00:44.64 01:29.27  
14. 91 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 00:44.84 00:44.86 01:29.70  
15. 77 4312 Paško Filip 2005 SVK BA 00:44.83 00:45.46 01:30.29  
16. 70 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA 00:49.60 00:42.47 01:32.07  
17. 99 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:46.28 00:46.17 01:32.45  
18. 80 5484 Mandák Marek 2005 SVK ZA 00:46.97 00:45.78 01:32.75  
19. 100 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE 00:46.74 00:47.15 01:33.89  
20. 103 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:45.87 00:48.07 01:33.94  
21. 87 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA 00:46.69 00:47.57 01:34.26  
22. 102 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:46.77 00:47.62 01:34.39  
23. 89 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK PO 00:46.93 00:47.57 01:34.50  
24. 95 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB 00:47.39 00:47.32 01:34.71  
25. 97 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA 00:48.28 00:47.19 01:35.47  
26. 85 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:47.40 00:48.08 01:35.48  
27. 93 7003 Janáček Artur 2004 SVK BA 00:48.31 00:48.34 01:36.65  
28. 105 4245 Lupták Dominik 2005 SVK BB 00:48.83 00:48.23 01:37.06  
29. 90 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:47.54 00:50.20 01:37.74  
30. 101 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 00:48.47 00:49.39 01:37.86  
31. 106 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA 00:48.87 00:49.09 01:37.96  
32. 108 7988 Senshin Kirill 2005 SVK BA 00:49.57 00:51.05 01:40.62  
33. 78 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 00:44.38 00:56.71 01:41.09  
34. 81 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA 00:55.91 00:46.80 01:42.71  
35. 94 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA 00:52.80 00:53.03 01:45.83  
Nedokočili 1. kolo
69 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
76 0 KupČs Roberts 2005 LAT  
83 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA  
86 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO  
92 0 Zvejnieks Jurgis 2005 LAT  
Nedokočili 2. kolo
68 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA  
75 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO  
73 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO  
98 5442 Mihalko Tomáš 2005 SVK KE  
88 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
104 5971 Altus Matúš 2005 SVK ZA  
107 8014 Behančín Jakub 2005 SVK ZA  
109 7494 Ďatko Jakub 2004 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
96 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 2. kole
120 7851 Furinda David 2005 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk