Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Vrátna Codex 1836
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 04.02.2020 TD Zahrobský Petr (CZE)
Vypočítaná penalizácia 35.08 Aplikovaná penalizácia 35.08
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 1 700868 Falat Matej 1993 SVK PO 50.04 50.87 1:40.91 35.08
2. 6 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 51.05 50.53 1:41.58 39.93
3. 5 700950 Revúcky Samuel 1999 SVK BA 50.71 51.52 1:42.23 44.63
4. 16 151316 Klima Adam 2001 CZE   51.68 50.91 1:42.59 47.23
5. 14 700973 Baláž Filip 2001 SVK BA 51.77 51.43 1:43.20 51.65
6. 4 40624 Adams Jack 1998 AUS   50.36 53.34 1:43.70 55.26
7. 11 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 51.79 52.04 1:43.83 56.20
8. 7 430667 Bialobrzycki Dominik 1995 POL   52.32 51.65 1:43.97 57.22
9. 25 700980 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 52.56 52.04 1:44.60 61.77
10. 33 240168 Ury Balint 2003 HUN   53.05 52.26 1:45.31 66.91
11. 9 150985 Vrzgula Vaclav 1992 CZE   53.19 52.31 1:45.50 68.28
12. 10 380393 Komsic Dario 2000 CRO   52.96 52.75 1:45.71 69.80
13. 26 430836 Bialobrzycki Przemyslaw 2001 POL   52.49 53.34 1:45.83 70.67
14. 36 550087 Zvejnieks Davis 1998 LAT   53.93 52.56 1:46.49 75.45
15. 22 151326 Pokorny Martin 2001 CZE   54.50 52.06 1:46.56 75.95
16. 27 430801 Mitan Juliusz 1999 POL   53.33 53.52 1:46.85 78.05
17. 35 700988 Klein Václav 2002 SVK BA 54.89 52.52 1:47.41 82.10
18. 39 430854 Sanetra Bartlomiej 2002 POL   54.17 54.14 1:48.31 88.61
19. 43 151372 Linhart Adam 2002 CZE   56.19 52.90 1:49.09 94.26
20. 37 151287 Milata Jiri 2000 CZE   55.94 54.28 1:50.22 102.43
21. 71 701015 Botka Timo 2003 SVK BA 56.36 55.01 1:51.37 110.75
22. 44 700932 Mozola Ondrej 1997 SVK BB 56.31 55.60 1:51.91 114.66
23. 57 430862 Zakrzewski Jan 2003 POL   57.94 54.03 1:51.97 115.09
24. 58 690775 Podobedov Maksymilian 2001 UKR   57.32 55.55 1:52.87 121.60
25. 63 430860 Browarski Piotr 2003 POL   58.23 55.00 1:53.23 124.20
26. 54 700877 Barica ml. Ján 1993 SVK PO 57.66 55.73 1:53.39 125.36
27. 49 240167 Beszterczey Kristof 2003 HUN   59.32 56.38 1:55.70 142.07
28. 50 151356 Sintak Jakub 2002 CZE   58.73 57.68 1:56.41 147.21
29. 61 690776 Sorokmaniuk Illia 2001 UKR   58.82 57.70 1:56.52 148.01
30. 88 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 1:00.04 57.16 1:57.20 152.92
31. 48 410434 Ferrar William 1998 NZL   57.88 59.50 1:57.38 154.23
32. 46 430867 Budz Blazej 2003 POL   1:02.44 55.00 1:57.44 154.66
33. 73 690778 Kirbatov Illia 2001 UKR   58.33 59.26 1:57.59 155.75
34. 99 701012 Priganc Richard 2003 SVK BA 1:00.98 59.13 2:00.11 173.98
35. 83 151354 Volek Jindrich 2002 CZE   1:00.61 1:00.01 2:00.62 177.67
36. 77 151258 Stefek Zdenek 1999 CZE   1:01.25 1:02.26 2:03.51 198.57
37. 98 701016 Vozár Gabriel Lucas 2003 SVK BA 1:05.69 1:00.45 2:06.14 217.60
38. 102 701026 Petrík Krištof 2003 SVK PO 1:08.68 59.60 2:08.28 233.08
Nedokočili 1. kolo
62 151317 Blaha Matej 2001 CZE    
17 700978 Botka Filip 2001 SVK    
69 700998 Cuker Alex 2002 SVK    
42 430816 Czerwinski Michal 2000 POL    
85 151397 Dosedel Jan Martin 2003 CZE    
95 700993 Gardos Lukas Christian 2001 SVK    
40 430828 Gunka Jan 2001 POL    
47 700989 Ilavsky Miroslav 2002 SVK    
91 430870 Jakubowski Michal 2003 POL    
93 151398 Janek Adam 2003 CZE    
66 151332 Janicek Marek 2001 CZE    
28 151373 Jasansky Max 2002 CZE    
90 151404 Kestl Lukas 2003 CZE    
32 690694 Kovbasnyuk Ivan 1993 UKR    
20 151407 Kroupa Stepan 2003 CZE    
89 701018 Lappy Karol 2003 SVK    
23 40655 Leggett Connor 2000 AUS    
38 240154 Maroty Matyas 2000 HUN    
78 482058 Meshkovskii Stepan 2000 RUS    
97 701014 Midriak Martin 2003 SVK    
30 151039 Nemec Jan 1993 CZE    
72 700893 Ondercanin Daniel 1994 SVK    
3 360046 Osch Matthieu 1999 LUX    
76 151362 Pajer Matej 2002 CZE    
21 180841 Peltola Olli 1998 FIN    
65 700946 Pristac David 1998 SVK    
41 151336 Rivnac Vojtech 2001 CZE    
8 151225 Sevela Petr 1998 CZE    
84 151403 Spacek David 2003 CZE    
53 690737 Tsibelenko Levko 1996 UKR    
94 151411 Vanek Tobias 2003 CZE    
101 701020 Vrazel Dominik 2003 SVK    
24 430811 Wrobel Norbert 2000 POL    
Nedokočili 2. kolo
19 151311 Borak Jan 2001 CZE    
13 151263 Fiala Eduard 1999 CZE    
81 151415 Fiala Jan 2003 CZE    
86 151389 Fiala Matyas 2003 CZE    
45 151368 Kopecky Adam 2002 CZE    
100 430868 Kopia Maksymilian 2003 POL    
34 151350 Kubes David 2002 CZE    
18 700983 Lasok Adam 2001 SVK    
31 430812 Lukaszyk Bruno 2000 POL    
75 151295 Malkus David 2000 CZE    
2 40656 Mcadam Hugh 2000 AUS    
67 151363 Moravek Roman 2002 CZE    
15 240149 Nagy Bence 1998 HUN    
68 701021 Nosek Daniel 2003 SVK    
79 690758 Pohartsev Oleksandr 1998 UKR    
12 151288 Rechtenberg Jan 2000 CZE    
74 700943 Vigas Martin 1998 SVK    
70 701011 Vigas Samuel 2003 SVK    
Neštartovali v 1. kole
82 700995 Hrasko Patrik Martin 2002 SVK    
Neštartovali v 2. kole
80 700987 Bartalos Martin 2002 SVK    
92 700985 Zampa Teo 2002 SVK    
Diskvalifikovaní v 1. kole
87 701017 Lappy Viktor 2003 SVK    
29 430850 Szkola Bartosz 2002 POL    
Diskvalifikovaní v 2. kole
96 700991 Bugan Martin 2002 SVK    
64 700997 Valek Jakub 2002 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk