UNI - FIS Šachtička

Stredisko Šachtičky Codex 7130
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Dospelí
Dátum 12.02.2020 TD Horecki Krzysztof (POL)
Vypočítaná penalizácia 44.32 Aplikovaná penalizácia 47.32
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 13 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 00:53.34 00:52.79 01:46.13 47.32
2. 8 197890 Guilbert Elise 1998 FRA   00:53.28 00:53.88 01:47.16 54.40
3. 4 197898 Magnin Charlene 1998 FRA   00:53.56 00:54.25 01:47.81 58.88
4. 11 155869 Chroustova Sarka 1998 CZE   00:54.26 00:54.40 01:48.66 64.72
5. 2 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE   00:54.62 00:55.44 01:50.06 74.35
6. 1 435459 Zoltek Emilia 2003 POL   00:55.86 00:56.21 01:52.07 88.18
7. 7 198080 Berthon Kelly 2000 FRA   00:56.22 00:55.92 01:52.14 88.66
8. 16 198293 Lay Constance 2000 FRA   00:56.91 00:55.75 01:52.66 92.24
9. 6 705502 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 00:56.64 00:56.16 01:52.80 93.20
10. 3 255428 Ingvadottir Hjordis B. 2000 ISL   00:57.10 00:55.96 01:53.06 94.99
11. 5 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 00:57.09 00:57.09 01:54.18 102.69
12. 17 705497 Babothyová Alexandra 2002 SVK BB 00:58.26 00:56.56 01:54.82 107.09
13. 15 255425 Kristjansdottir Rakel 2000 ISL   00:58.31 00:56.97 01:55.28 110.26
14. 20 705501 Lozáková Kayla Anna 2003 SVK PO 00:59.22 00:57.88 01:57.10 122.78
15. 23 435447 Nowotny Olga 2002 POL   00:59.52 00:57.61 01:57.13 122.98
16. 24 705500 Šoucová Julie 2003 SVK ZA 01:01.51 00:58.01 01:59.52 139.42
17. 21 705503 Hampachelová Denisa 2003 SVK ZA 01:01.79 01:00.20 02:01.99 156.41
Nedokočili 1. kolo
19 465111 Kis Timea 1999 SVK    
10 705402 Trajcikova Eva 1993 SVK    
Nedokočili 2. kolo
14 198088 Cantele Erika 2000 SVK    
22 705486 Ruzickova Karolina 2002 SVK    
9 198067 Vuillerme Brunhilde 2000 SVK    
Neštartovali v 1. kole
18 435448 Jarosz Zuzanna 2002 SVK    
12 705483 Zimenova Miroslava 2001 SVK    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk