FIS Vrátná

Stredisko Vrátná Codex 6301
Kategória Preteky FIS Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 14.03.2013 TD Sochor Miloslav (CZE)
TD report neoficiálne výsledky
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 5 705377 Saalová Kristína 1991 SVK BB 1:07.31 1:03.36 2:10.67
2. 1 155740 Strakova Bara 1994 CZE 1:08.08 1:03.46 2:11.54
3. 8 155727 Capova Gabriela 1993 CZE 1:07.67 1:04.08 2:11.75
4. 12 155736 Karova Anna 1994 CZE 1:08.92 1:04.30 2:13.22
5. 14 155790 Camkova Veronika 1996 CZE 1:08.61 1:05.11 2:13.72
6. 15 705424 Miklošová Katarína 1995 SVK KE 1:08.87 1:04.99 2:13.86
7. 13 155766 Drozdikova Dominika 1995 CZE 1:09.04 1:05.03 2:14.07
8. 10 155544 Nemcova Tereza 1989 CZE 1:08.92 1:05.32 2:14.24
9. 3 705415 Sobeková Simona 1994 SVK ZA 1:09.60 1:05.21 2:14.81
10. 2 435319 Bedkowska Alicja 1993 POL 1:09.44 1:05.88 2:15.32
11. 19 705433 Šimalčíková Adriana 1996 SVK ZA 1:10.64 1:06.38 2:17.02
12. 23 705436 Kamenická Daniela 1996 SVK PO 1:10.79 1:06.38 2:17.17
13. 9 705402 Trajčíková Eva 1993 SVK PO 1:10.91 1:06.27 2:17.18
14. 20 155809 Zahalkova Tereza 1996 CZE 1:11.11 1:06.55 2:17.66
15. 31 155802 Paulusova Tereza 1996 CZE 1:11.06 1:07.23 2:18.29
16. 21 705439 Bobáková Dominika 1996 SVK BB 1:12.03 1:06.42 2:18.45
17. 4 155796 Novakovska Ivana 1996 CZE 1:11.21 1:08.21 2:19.42
18. 24 435347 Klusak Magdalena 1995 POL 1:11.51 1:08.26 2:19.77
19. 18 155798 Antosova Klara 1996 CZE 1:12.43 1:07.49 2:19.92
20. 28 705435 Hrehorová Evelyn 1996 SVK KE 1:12.54 1:07.59 2:20.13
21. 25 155793 Kinclova Pavla 1996 CZE 1:11.95 1:08.35 2:20.30
22. 29 705407 Saxová Andrea 1993 SVK KE 1:12.78 1:07.59 2:20.37
23. 22 155792 Horakova Katerina 1996 CZE 1:12.39 1:08.14 2:20.53
24. 17 155744 Legerska Katerina 1994 CZE 1:12.53 1:08.80 2:21.33
25. 27 155783 Sintakova Kristyna 1995 CZE 1:13.32 1:08.78 2:22.10
26. 26 155799 Myskova Gabriela 1996 CZE 1:13.48 1:09.60 2:23.08
27. 30 155749 Cingrova Katerina 1994 CZE 1:14.59 1:09.67 2:24.26
28. 33 605004 Gaspar Veronica 1995 ISV 1:15.83 1:10.63 2:26.46
29. 35 785007 Januskeviciute Ieva 1994 LTU 1:16.22 1:12.97 2:29.19
30. 34 155814 Pospisilova Alzbeta 1996 CZE 1:16.98 1:13.36 2:30.34
31. 38 555033 Rozenfelde Elza 1995 LAT 1:20.10 1:15.65 2:35.75
Nedokočili 1. kolo
16 155673 Hegmonova Barbora 1992 CZE  
40 435381 Korczyk Karolina 1996 POL  
39 435380 Korczyk Martyna 1996 POL  
36 155775 Nevrivova Nikola 1995 CZE  
Neštartovali v 1. kole
7 435017 Berezik Anna 1989 POL  
6 155503 Klicnarova Pavla 1988 CZE  
37 155795 Machova Pavlina 1996 CZE  
32 155786 Strychova Lucie 1995 CZE  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk