Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Špindleruv Mlyn Codex 5646
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie ženy
Disciplína Superobrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 23.01.2020 TD Kupčo Martin (SVK)
Vypočítaná penalizácia 56.62 Aplikovaná penalizácia 58.62
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 2 705394 Kantorová Barbara 1992 SVK PO 1:07.62 - 1:07.62 58.62
2. 1 155586 KmochovÁ Tereza 1990 CZE   1:08.04 - 1:08.04 66.01
3. 6 155887 PospÍŠilovÁ Klára 1999 CZE   1:08.23 - 1:08.23 69.35
4. 4 435404 Krajewska Daria 1998 POL   1:08.57 - 1:08.57 75.34
5. 7 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 1:08.71 - 1:08.71 77.80
6. 9 155942 ZÍkovÁ Barbora 2001 CZE   1:08.85 - 1:08.85 80.27
7. 5 155848 NovÁ Tereza 1998 CZE   1:09.26 - 1:09.26 87.48
8. 12 155950 VanickÁ Veronika 2001 CZE   1:09.52 - 1:09.52 92.06
9. 3 155909 ZboŘilovÁ Nina 2000 CZE   1:09.77 - 1:09.77 96.46
10. 8 155771 SchrommovÁ Helena 1995 CZE   1:10.22 - 1:10.22 104.38
11. 11 155998 LabaŠtovÁ Alena 2002 CZE   1:10.47 - 1:10.47 108.78
12. 24 156044 TrejbalovÁ Linda 2003 CZE   1:10.50 - 1:10.50 109.30
13. 19 156012 ZouharovÁ Natálie 2002 CZE   1:11.28 - 1:11.28 123.03
14. 14 155877 KoŘistkovÁ Eliška 1999 CZE   1:11.77 - 1:11.77 131.65
14. 10 155924 VydrovÁ Viktorie 2000 CZE   1:11.77 - 1:11.77 131.65
16. 13 156049 BalabÁnovÁ Helena 2003 CZE   1:12.65 - 1:12.65 147.14
17. 31 155400 VanČurovÁ Lenka 1984 CZE   1:12.70 - 1:12.70 148.02
18. 17 155963 DvoŘÁkovÁ Ema 2001 CZE   1:12.85 - 1:12.85 150.66
19. 15 156007 BrÝdlovÁ Sofie 2002 CZE   1:12.88 - 1:12.88 151.19
20. 25 156025 SvinkovÁ Sára 2003 CZE   1:13.35 - 1:13.35 159.46
21. 30 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 1:13.83 - 1:13.83 167.91
22. 21 705483 Zimenová Miroslava 2001 SVK ZA 1:14.63 - 1:14.63 181.98
23. 22 155900 ZelenkovÁ Simona 1999 CZE   1:14.85 - 1:14.85 185.86
24. 26 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 1:15.19 - 1:15.19 191.84
25. 23 156034 TomÁŠkovÁ Eliška 2003 CZE   1:15.43 - 1:15.43 196.06
26. 18 155964 LukÁŠovÁ Hana 2001 CZE   1:15.71 - 1:15.71 200.99
27. 16 155897 MelkovÁ Valerie 1997 CZE   1:15.75 - 1:15.75 201.69
28. 28 308288 Nakanishi Rin 2003 JPN   1:16.02 - 1:16.02 206.45
29. 29 156043 BrillovÁ Ema 2003 CZE   1:16.28 - 1:16.28 211.02
30. 27 156037 RŮŽkovÁ Markéta 2003 CZE   1:19.79 - 1:19.79 272.79
Nedokočili 1. kolo
20 156006 NovotnÁ Dora 2002 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk