Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Špindleruv Mlyn Codex 7134
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie ženy
Disciplína Alpská kombinácia Vek Dospelí
Dátum 24.01.2020 TD Kupčo Martin (SVK)
Vypočítaná penalizácia 109.11 Aplikovaná penalizácia 111.11
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 2 705394 Kantorová Barbara 1992 SVK PO 1:07.62 52.29 1:59.91 111.11
2. 7 705456 Hromcová Petra 1998 SVK BA 1:08.71 51.87 2:00.58 118.71
3. 1 155586 Kmochova Tereza 1990 CZE   1:08.04 52.78 2:00.82 121.43
4. 6 155887 Pospisilova Klara 1999 CZE   1:08.23 52.97 2:01.20 125.74
5. 5 155848 Nova Tereza 1998 CZE   1:09.26 53.35 2:02.61 141.73
6. 11 155998 Labastova Alena 2002 CZE   1:10.47 52.57 2:03.04 146.61
7. 17 155963 Dvorakova Ema 2001 CZE   1:12.85 54.67 2:07.52 197.42
8. 25 156025 Svinkova Sara 2003 CZE   1:13.35 56.73 2:10.08 226.46
9. 21 705483 Zimenová Miroslava 2001 SVK ZA 1:14.63 57.54 2:12.17 250.16
10. 26 705484 Pavláková Andrea 2002 SVK PO 1:15.19 57.68 2:12.87 258.10
11. 15 156007 Brydlova Sofie 2002 CZE   1:12.88 1:00.25 2:13.13 261.05
12. 13 156049 Balabanova Helena 2003 CZE   1:12.65 1:00.74 2:13.39 264.00
13. 30 705493 Obertíková Michaela 2002 SVK ZA 1:13.83 1:01.56 2:15.39 286.68
14. 29 156043 Brillova Ema 2003 CZE   1:16.28 1:00.77 2:17.05 305.51
15. 28 308288 Nakanishi Rin 2003 JPN   1:16.02 1:03.02 2:19.04 328.08
16. 23 156034 Tomaskova Eliska 2003 CZE   1:15.43 1:05.73 2:21.16 352.12
Nedokočili 1. kolo
20 156006 Novotna Dora 2002 CZE    
Nedokočili 2. kolo
14 155877 Koristkova Eliska 1999 CZE    
4 435404 Krajewska Daria 1998 POL    
18 155964 Lukasova Hana 2001 CZE    
27 156037 Ruzkova Marketa 2003 CZE    
10 155924 Vydrova Viktorie 2000 CZE    
9 155942 Zikova Barbora 2001 CZE    
19 156012 Zouharova Natalie 2002 CZE    
Neštartovali v 2. kole
16 155897 Melkova Valerie 1997 CZE    
8 155771 Schrommova Helena 1995 CZE    
31 155400 Vancurova Lenka 1984 CZE    
12 155950 Vanicka Veronika 2001 CZE    
3 155909 Zborilova Nina 2000 CZE    
22 155900 Zelenkova Simona 1999 CZE    
Diskvalifikovaní v 2. kole
24 156044 Trejbalova Linda 2003 CZE    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk