Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Špindleruv Mlyn Codex 2234
Kategória Národné majstrovstvá Pohlavie muži
Disciplína Alpská kombinácia Vek Dospelí
Dátum 24.01.2020 TD Kupčo Martin (SVK)
Vypočítaná penalizácia 43.04 Aplikovaná penalizácia 45.04
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 1 151238 Zabystran Jan 1998 CZE   1:04.93 51.31 1:56.24 45.04
2. 4 151316 Klima Adam 2001 CZE   1:05.63 51.65 1:57.28 57.21
3. 12 240142 Szollos Benjamin 1996 ISR   1:05.92 52.35 1:58.27 68.79
4. 6 240148 Szollos Barnabas 1998 ISR   1:05.43 52.87 1:58.30 69.14
5. 9 151154 Skorepa Jan 1996 CZE   1:05.53 53.52 1:59.05 77.92
6. 7 151110 Stepan Martin 1995 CZE   1:06.83 52.62 1:59.45 82.60
7. 16 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   1:07.92 52.14 2:00.06 89.73
8. 3 151237 Klinsky Tomas 1998 CZE   1:05.89 54.89 2:00.78 98.16
9. 18 151129 Vasulin Marek 1995 CZE   1:07.25 53.79 2:01.04 101.20
10. 34 151233 Hartig Jiri 1998 CZE   1:08.22 53.29 2:01.51 106.70
11. 26 151372 Linhart Adam 2002 CZE   1:07.91 54.93 2:02.84 122.26
12. 29 151368 Kopecky Adam 2002 CZE   1:07.74 55.19 2:02.93 123.31
13. 33 460092 Tudoran Stefan Claudiu 1994 ROU   1:08.45 55.13 2:03.58 130.92
14. 27 151317 Blaha Matej 2001 CZE   1:07.88 55.84 2:03.72 132.56
15. 21 410434 Ferrar William 1998 NZL   1:08.15 56.30 2:04.45 141.10
16. 50 701011 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 1:09.11 57.70 2:06.81 168.71
17. 47 151415 Fiala Jan 2003 CZE   1:09.46 58.90 2:08.36 186.84
18. 44 151389 Fiala Matyas 2003 CZE   1:11.79 58.21 2:10.00 206.03
19. 46 151397 Dosedel Jan Martin 2003 CZE   1:11.25 59.37 2:10.62 213.29
20. 35 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 1:11.43 59.86 2:11.29 221.12
21. 43 151274 Kalman Jakub 1996 CZE   1:15.87 1:13.67 2:29.54 434.65
Nedokočili 1. kolo
2 150743 Berndt Ondrej 1988 CZE    
8 151284 Koula Jan 2000 CZE    
15 151229 Muller Marek 1998 CZE    
13 151289 Novak Oskar 2000 CZE    
20 700982 Sanitrar Jan 2001 SVK    
22 151225 Sevela Petr 1998 CZE    
23 460122 Stefanescu Alexandru Stefan 1999 ROU    
24 690737 Tsibelenko Levko 1996 UKR    
42 151354 Volek Jindrich 2002 CZE    
Nedokočili 2. kolo
45 151393 Bank Matej 2003 CZE    
48 700987 Bartalos Martin 2002 SVK    
28 151204 Cervinka Adam 1997 CZE    
19 151205 Dadejik Marek 1997 CZE    
49 151375 Glatt Jan 2002 CZE    
11 700901 Hyska Martin 1994 SVK    
37 151398 Janek Adam 2003 CZE    
38 151400 Kalina Ondrej 2003 CZE    
41 151404 Kestl Lukas 2003 CZE    
36 151407 Kroupa Stepan 2003 CZE    
5 151350 Kubes David 2002 CZE    
30 700983 Lasok Adam 2001 SVK    
17 151295 Malkus David 2000 CZE    
31 151363 Moravek Roman 2002 CZE    
39 151345 Renc Daniel 2001 CZE    
40 151388 Seifert William 2003 CZE    
Neštartovali v 1. kole
32 151261 Maras Jan 1999 CZE    
Neštartovali v 2. kole
10 690694 Kovbasnyuk Ivan 1993 UKR    
25 550078 Opmanis Elvis 1997 LAT    
14 550109 Opmanis Lauris 2001 LAT    
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk