Majstrovstvá Slovenska 2020

Stredisko Špindleruv Mlyn Codex 666
Kategória Preteky FIS Pohlavie muži
Disciplína Superobrovský slalom Vek Dospelí
Dátum 22.01.2020 TD Kupčo Martin (SVK)
Vypočítaná penalizácia 39.29 Aplikovaná penalizácia 42.29
TD report schválené FIS TD
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo Body
1. 7 151238 ZabystŘan Jan 1998 CZE   1:05.94 - 1:05.94 42.29
2. 1 151350 KubeŠ David 2002 CZE   1:05.97 - 1:05.97 42.83
3. 10 150743 Berndt Ondřej 1988 CZE   1:06.19 - 1:06.19 46.80
4. 13 151237 KlinskÝ Tomáš 1998 CZE   1:06.44 - 1:06.44 51.31
5. 5 240148 Szollos Barnabas 1998 ISR   1:06.62 - 1:06.62 54.56
6. 15 151154 SkoŘepa Jan 1996 CZE   1:06.73 - 1:06.73 56.55
7. 3 151284 Koula Jan 2000 CZE   1:06.78 - 1:06.78 57.45
8. 11 151316 KlÍma Adam 2001 CZE   1:06.90 - 1:06.90 59.61
9. 20 700983 Lasok Adam 2001 SVK BB 1:06.91 - 1:06.91 59.80
10. 2 690694 Kovbasnyuk Ivan 1993 UKR   1:06.97 - 1:06.97 60.88
11. 24 700982 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 1:07.02 - 1:07.02 61.78
12. 6 151289 NovÁk Oskar 2000 CZE   1:07.11 - 1:07.11 63.40
13. 21 550078 Opmanis Elvis 1997 LAT   1:07.40 - 1:07.40 68.64
14. 27 151129 VaŠulÍn Marek 1995 CZE   1:07.52 - 1:07.52 70.80
15. 17 151205 DadejÍk Marek 1997 CZE   1:07.67 - 1:07.67 73.51
16. 19 151204 Červinka Adam 1997 CZE   1:07.72 - 1:07.72 74.41
17. 4 700901 Hyška Martin 1994 SVK PO 1:08.11 - 1:08.11 81.45
18. 23 151263 Fiala Eduard 1999 CZE   1:08.13 - 1:08.13 81.81
19. 14 240142 Szollos Benjamin 1996 ISR   1:08.15 - 1:08.15 82.17
20. 9 151110 ŠtĚpÁn Martin 1995 CZE   1:08.25 - 1:08.25 83.98
21. 25 460122 Stefanescu Alexandru Stefan 1999 ROU   1:08.33 - 1:08.33 85.42
22. 22 151317 BlÁha Matěj 2001 CZE   1:08.35 - 1:08.35 85.78
23. 26 151368 KopeckÝ Adam 2002 CZE   1:08.43 - 1:08.43 87.23
24. 16 151225 Ševela Petr 1998 CZE   1:08.57 - 1:08.57 89.75
25. 8 550109 Opmanis Lauris 2001 LAT   1:08.66 - 1:08.66 91.38
26. 49 151407 Kroupa Štepan 2003 CZE   1:08.79 - 1:08.79 93.72
27. 33 460092 Tudoran Stefan Claudiu 1994 ROU   1:08.95 - 1:08.95 96.61
28. 29 410434 Ferrar William 1998 NZL   1:09.34 - 1:09.34 103.65
29. 45 151393 Bank Matěj 2003 CZE   1:09.64 - 1:09.64 109.06
30. 42 701011 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 1:09.69 - 1:09.69 109.97
31. 30 151295 Malkus David 2000 CZE   1:09.97 - 1:09.97 115.02
32. 31 151363 MorÁvek Roman 2002 CZE   1:10.00 - 1:10.00 115.56
33. 40 151415 Fiala Jan 2003 CZE   1:10.03 - 1:10.03 116.10
34. 28 151372 Linhart Adam 2002 CZE   1:10.21 - 1:10.21 119.35
35. 18 690737 Tsibelenko Levko 1996 UKR   1:10.32 - 1:10.32 121.33
36. 39 151400 Kalina Ondřej 2003 CZE   1:10.49 - 1:10.49 124.40
37. 36 151375 Glatt Jan 2002 CZE   1:11.36 - 1:11.36 140.10
38. 32 151261 MaŘas Jan 1999 CZE   1:11.69 - 1:11.69 146.06
39. 47 151397 DosedĚl Jan Martin 2003 CZE   1:12.22 - 1:12.22 155.62
40. 46 151404 Kestl Lukáš 2003 CZE   1:12.47 - 1:12.47 160.14
41. 43 701010 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 1:12.55 - 1:12.55 161.58
42. 35 151389 Fiala Matyáš 2003 CZE   1:12.82 - 1:12.82 166.45
43. 37 151388 Seifert William 2003 CZE   1:14.31 - 1:14.31 193.34
44. 41 151398 Janek Adam 2003 CZE   1:15.05 - 1:15.05 206.70
45. 38 151345 RenČ Daniel 2001 CZE   1:15.92 - 1:15.92 222.40
46. 34 700987 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 1:16.38 - 1:16.38 230.70
47. 48 151274 Kalman Jakub 1996 CZE   1:17.84 - 1:17.84 257.05
48. 44 151409 FlÖssel Petr 2003 CZE   1:19.42 - 1:19.42 285.56
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk