3. kolo Žiakov

Stredisko Janovky Codex 2071
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Obrovský slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 07.02.2020 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 9 4177 Polak Sophia 2005 SVK PO 00:44.93 00:40.59 01:25.52 100
2. 1 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK PO 00:45.13 00:41.41 01:26.54 80
3. 4 3224 MurÍnovÁ Emma 2004 SVK ZA 00:45.24 00:41.51 01:26.75 60
4. 3 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 00:46.87 00:41.57 01:28.44 50
5. 27 4343 Kokavcová Barbora 2004 SVK BB 00:46.75 00:42.08 01:28.83 45
6. 13 4178 Šrobová Katarína 2005 SVK ZA 00:46.31 00:42.65 01:28.96 40
7. 14 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK BB 00:47.46 00:41.73 01:29.19 36
8. 15 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK TN 00:46.52 00:42.81 01:29.33 32
9. 23 4165 Sopková Barbora 2005 SVK PO 00:47.30 00:42.25 01:29.55 29
10. 10 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 00:47.14 00:42.51 01:29.65 26
11. 34 4346 Michalková Barbora 2005 SVK ZA 00:47.72 00:42.04 01:29.76 24
12. 5 3788 Duhanová Laura 2004 SVK BB 00:47.39 00:42.49 01:29.88 22
13. 30 5030 Benešová Adela 2005 SVK BB 00:47.18 00:42.71 01:29.89 20
14. 11 4408 Kubányová Barbora 2004 SVK ZA 00:47.74 00:42.35 01:30.09 18
15. 25 4561 Semanová Sofia 2005 SVK BA 00:47.71 00:42.65 01:30.36 16
16. 22 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 00:47.95 00:42.46 01:30.41 15
17. 8 4320 Jelinková Barbora 2005 SVK ZA 00:47.64 00:42.93 01:30.57 14
18. 24 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 00:48.11 00:42.78 01:30.89 13
19. 29 5674 Volková Laura 2005 SVK BB 00:48.01 00:43.34 01:31.35 12
20. 40 4272 Kanovitsová Dominika 2005 SVK PO 00:47.79 00:43.69 01:31.48 11
21. 18 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 00:48.03 00:43.86 01:31.89 10
22. 26 3227 Mareková Sophia 2004 SVK BA 00:48.63 00:43.43 01:32.06 9
23. 6 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 00:48.35 00:43.72 01:32.07 8
24. 31 4027 Frgelcová Viktória 2004 SVK BB 00:48.19 00:44.06 01:32.25 7
25. 32 3906 Kovalová Júlia 2004 SVK PO 00:48.30 00:44.04 01:32.34 6
26. 2 4148 Donovalová Denisa 2005 SVK BB 00:48.21 00:44.23 01:32.44 5
27. 19 4160 Vráželová Šárka 2005 SVK PO 00:48.75 00:44.18 01:32.93 4
28. 21 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 00:49.35 00:43.65 01:33.00 3
29. 36 3686 Blašková Tereza 2005 SVK BB 00:48.83 00:44.31 01:33.14 2
30. 17 0 Salamon Anna 2004 POL 00:48.80 00:44.46 01:33.26  
31. 12 3210 Jakubeková Alica 2004 SVK ZA 00:49.40 00:44.51 01:33.91 1
32. 46 4319 Jozefková Petra 2005 SVK ZA 00:49.16 00:44.89 01:34.05  
33. 33 5970 FlaŠÍkovÁ Emma 2005 SVK 00:49.54 00:44.62 01:34.16  
34. 38 5966 Rybárová Rebeka 2004 SVK ZA 00:50.19 00:45.57 01:35.76  
35. 20 5547 Sopková Paulína 2004 SVK BB 00:49.68 00:46.12 01:35.80  
36. 37 4977 Lukašíková Lucia 2005 SVK ZA 00:49.85 00:46.10 01:35.95  
37. 41 5128 Macků Michaela Mária 2005 SVK ZA 00:50.43 00:45.81 01:36.24  
38. 35 4397 Ďurovková Martina 2005 SVK BA 00:51.54 00:46.09 01:37.63  
39. 43 7713 Hotová Emma 2005 SVK BA 00:50.29 00:47.90 01:38.19  
40. 47 7922 Gaľová Natália 2005 SVK PO 00:52.00 00:46.79 01:38.79  
41. 28 3580 Miháľová Michaela 2004 SVK BB 00:50.52 00:48.88 01:39.40  
42. 45 4992 Gonosová Lucia 2005 SVK BB 00:51.67 00:48.29 01:39.96  
43. 44 5512 Kridlová Michaela 2005 SVK BA 00:51.26 00:49.51 01:40.77  
44. 42 4916 Šlebodová Michaela 2004 SVK PO 00:52.38 00:48.46 01:40.84  
45. 16 0 Bankova Amanda 2005 LAT 00:54.60 00:50.36 01:44.96  
Nedokočili 1. kolo
7 3913 Strachanová Katarína 2005 SVK PO  
39 4342 Švantnerová Timea 2005 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovakski.org