3. kolo Žiakov

Stredisko Janovky Codex 2073
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 08.02.2020 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 10 6011 Macuráková Melissa 2006 SVK PO 00:48.08 00:50.51 01:38.59 100
2. 14 4856 Šrobová Veronika 2006 SVK ZA 00:48.44 00:51.11 01:39.55 80
3. 1 4886 Sucháčová Jessica 2006 SVK ZA 00:48.62 00:50.99 01:39.61 60
4. 3 4769 Zmeková Viktória 2006 SVK TN 00:48.79 00:51.16 01:39.95 50
5. 4 4766 Chorogwická Mia 2006 SVK PO 00:49.41 00:51.86 01:41.27 45
6. 12 4985 Grénerová Katarína 2006 SVK PO 00:48.97 00:52.53 01:41.50 40
7. 11 3914 Strachanová Zuzana 2006 SVK PO 00:49.79 00:51.82 01:41.61 36
8. 24 4773 Maculová Miriam 2006 SVK BA 00:50.08 00:51.54 01:41.62 32
9. 5 4791 Maršáleková Dominika 2006 SVK BB 00:49.30 00:52.90 01:42.20 29
10. 31 4975 Antošková Zuzana 2006 SVK ZA 00:50.36 00:52.73 01:43.09 26
11. 18 4988 Šáriková Michaela 2006 SVK BB 00:51.08 00:53.65 01:44.73 24
12. 6 5719 Nováková Barbora 2007 SVK BA 00:51.15 00:53.63 01:44.78 22
13. 13 4960 Vulganová Vanesa 2006 SVK BA 00:51.21 00:53.79 01:45.00 20
14. 9 3821 Ruffíni Martina 2007 SVK BA 00:52.32 00:54.52 01:46.84 18
15. 43 7222 Kyseľová Stanislava 2007 SVK KE 00:52.33 00:54.72 01:47.05 16
16. 17 0 Reitere Loreta 2007 LAT 00:52.20 00:55.18 01:47.38  
17. 23 4794 Suchá Tatiana 2006 SVK BB 00:52.49 00:55.56 01:48.05 15
18. 8 5540 Kováčová Michaela 2007 SVK ZA 00:53.19 00:55.72 01:48.91 14
19. 25 5723 Delinčáková Michaela 2006 SVK BA 00:53.67 00:55.38 01:49.05 13
20. 29 5513 Hašková Lujza Deborah 2007 SVK BA 00:53.54 00:56.08 01:49.62 12
21. 41 4770 Špidlíková Michaela 2006 SVK TN 00:54.37 00:56.12 01:50.49 11
22. 53 5763 Vašková Emily 2007 SVK ZA 00:55.30 00:56.55 01:51.85 10
23. 2 5499 Dorková Tamara 2007 SVK PO 00:53.81 00:58.18 01:51.99 9
24. 47 4928 Žáková Martina 2006 SVK ZA 00:54.38 00:57.65 01:52.03 8
25. 7 5854 Marton Lívia 2007 SVK PO 00:55.23 00:56.87 01:52.10 7
26. 27 4879 Mutišová Alexandra 2006 SVK BB 00:51.56 01:00.96 01:52.52 6
27. 22 4934 Čaklošová Valentína 2006 SVK ZA 00:54.66 00:57.97 01:52.63 5
28. 33 0 Seratinska Maija 2006 LAT 00:55.62 00:57.23 01:52.85  
29. 51 5565 Kožiaková Olívia 2007 SVK BB 00:54.21 00:58.93 01:53.14 4
30. 63 4858 Ďurfinová Miriam 2006 SVK BB 00:55.72 00:57.77 01:53.49 3
31. 65 4280 Putišová Veronika 2006 SVK BA 00:55.50 00:58.30 01:53.80 2
32. 67 6632 Letková Petra 2006 SVK ZA 00:55.27 00:58.78 01:54.05 1
33. 46 5555 Kupcová Lívia 2006 SVK BB 00:55.15 00:59.39 01:54.54  
34. 26 5511 Frická Sára 2007 SVK BA 00:55.53 00:59.32 01:54.85  
35. 28 5508 Valentovičová Janka 2007 SVK BA 00:55.82 00:59.55 01:55.37  
36. 44 6863 Škulcová Petra 2006 SVK ZA 00:57.08 00:58.87 01:55.95  
37. 21 5521 Hečková Nela 2007 SVK ZA 00:56.58 00:59.83 01:56.41  
38. 35 5097 Jurinová Zoja 2007 SVK PO 00:57.46 00:58.99 01:56.45  
39. 70 5510 Šimaková Adriána 2006 SVK BA 00:57.21 00:59.37 01:56.58  
39. 40 5830 Antolova Zina 2007 SVK ZA 00:57.04 00:59.54 01:56.58  
41. 42 5032 Salajová Michaela 2006 SVK BB 00:57.84 00:59.21 01:57.05  
42. 68 7994 Jarčušková Veronika 2006 SVK PO 00:57.67 01:00.56 01:58.23  
43. 20 5546 Schwarzová Linda 2006 SVK BB 00:51.78 01:06.92 01:58.70  
44. 36 5764 Gavalierová Sára 2006 SVK TT 00:58.47 01:00.75 01:59.22  
45. 37 5673 Považanová Adriana 2006 SVK BB 00:57.77 01:01.53 01:59.30  
46. 49 5529 Mesiariková Tereza 2007 SVK BB 00:58.52 01:01.50 02:00.02  
47. 16 0 Ozdemir Ada 2006 00:57.33 01:02.72 02:00.05  
48. 69 7925 Chrenková Viktória 2006 SVK KE 00:58.39 01:02.03 02:00.42  
49. 32 4978 Lukašíková Laura 2006 SVK ZA 01:07.98 00:52.78 02:00.76  
50. 52 7036 Komišákova Helenka 2007 SVK ZA 00:59.07 01:02.37 02:01.44  
51. 66 4925 Žiaranová Emma 2006 SVK ZA 00:59.76 01:02.57 02:02.33  
52. 54 7328 Šprinc Sofia 2007 SVK KE 00:58.81 01:03.80 02:02.61  
53. 56 7605 Danišová Natálie 2007 SVK PO 01:01.19 01:02.22 02:03.41  
54. 55 5759 Belinská Zuzana 2007 SVK ZA 01:00.05 01:04.10 02:04.15  
55. 62 7588 Obšivaná Victoria 2006 SVK ZA 01:01.99 01:03.44 02:05.43  
56. 38 5932 Barlová Nina 2007 SVK BB 01:01.24 01:04.35 02:05.59  
57. 59 7929 Gerberyová Zuzana 2007 SVK PO 01:00.59 01:05.69 02:06.28  
58. 50 5554 Bullová Veronika 2007 SVK BB 01:03.45 01:05.90 02:09.35  
59. 45 5138 Gordíková Angela 2006 SVK ZA 00:55.67 01:16.15 02:11.82  
60. 71 7226 Kučeravcová Natália 2006 SVK KE 01:05.34 01:08.94 02:14.28  
61. 60 7767 Jelenáková Laura 2007 SVK ZA 01:06.89 01:10.36 02:17.25  
Nedokočili 1. kolo
61 7283 Repčeková Ema 2006 SVK PO  
48 7263 Tothová Viktória 2007 SVK ZA  
58 5542 Vojsovičová Zuzana 2007 SVK ZA  
Nedokočili 2. kolo
15 5028 Libantová Sarah 2006 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
64 6131 Hudinová Berta 2006 SVK PO  
19 4887 Móricová Sofia 2006 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
30 5534 Mikulová Anna 2007 SVK ZA  
57 6901 Sedliaková Laura 2007 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
39 5519 Antalová Tara 2007 SVK ZA  
34 7131 Budzáková Bianka 2007 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk