3. kolo Žiakov

Stredisko Janovky Codex 2076
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Staršie žiactvo
Dátum 08.02.2020 TD Miroslav Juris
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 206 3828 Ruffíni Robert 2004 SVK BA 00:43.95 00:44.95 01:28.90 100
2. 211 7032 Barfoot Josh 2005 SVK ZA 00:46.09 00:46.02 01:32.11 80
3. 203 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 00:46.74 00:46.66 01:33.40 60
4. 201 4257 Nováček Adam 2005 SVK PO 00:46.87 00:46.59 01:33.46 50
5. 214 5501 Michalka Martin 2004 SVK ZA 00:46.52 00:47.03 01:33.55 45
6. 215 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 00:47.63 00:47.47 01:35.10 40
7. 202 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 00:47.72 00:47.50 01:35.22 36
8. 207 4162 Brutovský Filip 2004 SVK PO 00:47.00 00:48.27 01:35.27 32
9. 226 4419 Rajniak Matúš 2005 SVK ZA 00:48.07 00:47.84 01:35.91 29
10. 217 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 00:49.31 00:48.16 01:37.47 26
11. 224 4366 Koniar Matej 2004 SVK ZA 00:48.80 00:48.68 01:37.48 24
12. 205 5670 Adamský Tomáš 2005 SVK BB 00:48.64 00:49.29 01:37.93 22
13. 216 0 Zvejnieks Jurgis 2005 LAT 00:49.11 00:49.47 01:38.58  
14. 221 4351 Dzian Timotej 2005 SVK TN 00:51.14 00:49.71 01:40.85 20
15. 210 3675 Laštík Šimon 2004 SVK ZA 00:51.13 00:49.73 01:40.86 18
16. 229 7134 Wolaschka Tomáš 2004 SVK PO 00:50.88 00:51.72 01:42.60 16
17. 218 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA 00:51.68 00:51.50 01:43.18 15
18. 245 4311 Hrtánek Matúš 2005 SVK BA 00:51.83 00:52.41 01:44.24 14
19. 239 4317 Kozica Oliver 2005 SVK BA 00:52.08 00:52.45 01:44.53 13
20. 237 6223 Hrívik Martin 2005 SVK PO 00:52.98 00:51.85 01:44.83 12
21. 243 5971 Altus Matúš 2005 SVK ZA 00:53.41 00:52.25 01:45.66 11
22. 244 4841 Dorko Ľudovít Tomáš 2004 SVK PO 00:54.42 00:53.00 01:47.42 10
23. 222 4164 Olekšák Juraj 2004 SVK PO 01:03.05 00:49.87 01:52.92 9
24. 213 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 00:48.57 01:10.40 01:58.97 8
25. 247 7851 Furinda David 2005 SVK BA 01:02.48 01:03.06 02:05.54 7
26. 233 4857 Krist Timotej 2005 SVK BA 01:05.59 01:07.05 02:12.64 6
Nedokočili 1. kolo
212 4273 Ferjanček Martin 2005 SVK PO  
241 5487 Kuska Samuel 2005 SVK ZA  
225 5026 Mesiarik Šimon 2005 SVK BB  
219 7125 Ondrejkovič Martin 2004 SVK PO  
230 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB  
Nedokočili 2. kolo
209 4324 Belák Michal 2005 SVK ZA  
208 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA  
223 4170 Kapolka Marek 2004 SVK PO  
242 4188 Kotúč Hugo 2005 SVK BA  
204 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
235 4163 Sloveňák Richard 2005 SVK PO  
Neštartovali v 1. kole
227 4309 Gaspár Sebastian 2004 SVK TN  
248 7988 Senshin Kirill 2005 SVK BA  
236 4321 Vaňovič Roman 2005 SVK ZA  
246 4395 Žofaj Filip 2005 SVK ZA  
Neštartovali v 2. kole
228 4312 Paško Filip 2005 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
231 5972 Ďuriš Matúš 2005 SVK ZA  
234 6619 Hančin Hugo 2005 SVK KE  
238 7003 Janáček Artur 2004 SVK BA  
232 5524 Tököly Tomáš Adam 2005 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 2. kole
220 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB  
240 5442 Mihalko Tomáš 2005 SVK KE  
249 4544 Zemko Maxim 2005 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk