1. kolo Masters/Open

Stredisko Bachledova dolina Codex 2080
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek
Dátum 25.01.2020 TD Petra Gantnerová
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 255 5700161 Gemza Michal 1974 SVK PO 55,09 52,96 1:48,05  
2. 259 5700126 Staník Roman 1977 SVK PO 55,32 53,18 1:48,50  
3. 264 700991 Bugáň Martin 2002 SVK ZA 55,42 53,12 1:48,54  
4. 243 5700085 Ambros Dušan 1969 SVK BA 55,10 53,61 1:48,71  
5. 237 5700064 Vozárik Ján 1963 SVK TN 56,10 53,38 1:49,48  
6. 261 5700181 Puttera Jozef 1987 SVK 55,87 53,74 1:49,61  
7. 240 5700029 Ternavský Vladimír 1963 SVK PO 56,11 53,80 1:49,91  
8. 257 5700112 Chmelík Martin 1973 SVK BB 56,57 54,92 1:51,49  
9. 265 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB 56,78 54,85 1:51,63  
10. 267 700993 Gardoš Lukáš Christián 2001 SVK ZA 57,36 54,52 1:51,88  
11. 236 5700066 Krasuľa Pavel 1962 SVK PO 57,82 54,97 1:52,79  
12. 244 5700162 Dinda Karol 1967 SVK PO 57,52 55,28 1:52,80  
13. 266 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 58,23 55,53 1:53,76  
14. 258 700284 BugÁŇ Martin 1977 SVK 59,28 55,06 1:54,34  
15. 249 5700146 Birka Erik 1974 SVK BB 58,58 56,08 1:54,66  
16. 248 7637 Striešková Frederika 1966 POL 59,02 56,29 1:55,31  
17. 245 5700142 Turzák Martin 1965 SVK TT 58,47 57,16 1:55,63  
18. 253 0 Kišši Róbert 1971 SVK 58,44 57,47 1:55,91  
19. 246 5700042 Jambrich Dušan 1967 SVK ZA 59,56 56,77 1:56,33  
20. 250 5700036 Brezniak Dalibor 1970 SVK ZA 59,07 57,29 1:56,36  
21. 269 7644 Lukáč Martin 1990 SVK 59,57 57,24 1:56,81  
22. 251 5700152 Strapec Ján 1974 SVK PO 1:00,49 56,57 1:57,06  
23. 260 0 MaleckÝ Miroslav 1981 SVK 1:00,53 56,64 1:57,17  
24. 270 700935 BoroŠ Jakub 1997 SVK 1:01,13 57,51 1:58,64  
25. 225 7639 Šimo Matúš 1988 SVK BB 1:00,57 1:00,05 2:00,62  
26. 254 5700137 Příkazský Jiří 1972 SVK BB 1:01,65 59,02 2:00,67  
27. 262 7636 Melich Peter 1987 SVK KE 1:02,93 57,82 2:00,75  
28. 268 7469 Svetlák Marek 1994 SVK BB 1:02,71 58,23 2:00,94  
29. 242 0 TrstenskÝ Milan 1964 SVK 1:02,34 59,72 2:02,06  
30. 252 5700056 Slivka Ján 1970 SVK ZA 1:03,83 1:00,69 2:04,52  
31. 256 7646 Trstenský Ján 1974 SVK 1:05,11 1:00,47 2:05,58  
32. 263 7647 Trstenský Alexander 1988 SVK 1:07,72 1:00,48 2:08,20  
33. 238 5700178 Valach Vladimír 1964 SVK 1:06,92 1:03,32 2:10,24  
34. 239 5700091 Jagerčík Marián 1960 SVK BB 1:08,64 1:03,03 2:11,67  
35. 247 5700158 Rogel Rastislav 1969 SVK BA 1:09,52 1:04,19 2:13,71  
Diskvalifikovaní v 1. kole
241 5700088 Čukan Ivan 1962 SVK TT  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk