1. kolo SLP žiakov

Stredisko Zuberec Codex 2028
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 22.12.2013 TD Jaroslav Štancel
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 34 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:43.99 00:41.22 01:25.21 100
2. 40 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 00:44.57 00:41.99 01:26.56 80
3. 63 770029 Novák Oskar 2000 CZE 00:45.47 00:42.49 01:27.96  
4. 62 770287 Milata Jiří 2001 CZE 00:46.21 00:42.53 01:28.74  
5. 69 280509 Pokorný Martin 2001 CZE 00:47.40 00:42.94 01:30.34  
6. 39 621 Šembera Michal 2000 SVK PO 00:46.60 00:43.84 01:30.44 60
7. 33 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:46.89 00:43.62 01:30.51 50
8. 32 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA 00:47.12 00:44.91 01:32.03 45
9. 37 175 Dorotka Denis 2000 SVK BA 00:47.77 00:44.33 01:32.10 40
10. 51 1982 Lipták Šimon 2001 SVK BA 00:48.61 00:44.90 01:33.51 36
11. 59 3805 Marčák Tomáš 2000 SVK KE 00:48.24 00:45.53 01:33.77 32
12. 54 1167 Botka Filip 2001 SVK BA 00:49.34 00:44.53 01:33.87 29
13. 44 1882 Kundrát Pavol 2000 SVK PO 00:49.25 00:44.66 01:33.91 26
14. 35 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:49.37 00:45.69 01:35.06 24
15. 53 1268 Sedláček Oliver 2001 SVK BA 00:49.67 00:45.44 01:35.11 22
16. 52 1320 Soják Jakub 2001 SVK PO 00:49.78 00:46.50 01:36.28 20
17. 42 1755 Fedor Martin 2000 SVK BA 00:49.89 00:46.64 01:36.53 18
18. 38 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 00:50.29 00:46.29 01:36.58 16
19. 58 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA 00:50.95 00:47.00 01:37.95 15
20. 66 3806 Múdry Matej 2000 SVK KE 00:52.06 00:49.53 01:41.59 14
21. 50 1172 Vajdička Matej 2001 SVK BA 00:53.61 00:49.82 01:43.43 13
22. 67 220359 Adámek Antonín 2001 CZE 00:53.77 00:49.96 01:43.73  
23. 68 770504 Janíček Marek 2001 CZE 00:54.37 00:51.82 01:46.19  
24. 31 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA 01:01.63 00:46.75 01:48.38 12
25. 65 2735 Monček Adam 2000 SVK ZA 00:57.23 00:52.07 01:49.30 11
26. 49 2019 Svetlík Jakub 2001 SVK ZA 00:57.62 00:52.62 01:50.24 10
27. 48 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA 00:58.70 00:56.50 01:55.20 9
Nedokočili 1. kolo
45 1348 Belinský Mikuláš 2000 SVK ZA  
55 2261 Bobček Matej 2001 SVK ZA  
56 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA  
57 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA  
61 1263 Vaverčák Michal 2001 SVK BA  
Nedokočili 2. kolo
46 280504 BambuŠek Vojtěch 2000 CZE  
41 1321 Bartko Branislav 2001 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
64 4228 Kasperkevič Viliam 2000 SVK PO  
43 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA  
47 0 Petruk Nazar 2000  
Diskvalifikovaní v 2. kole
36 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA  
60 2184 Píš Patrik 2000 SVK BB  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk