2. kolo SLP žiakov

Stredisko Opalisko Závažná Poruba Codex 2031
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 09.02.2014 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 53 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA 00:41.67 00:45.08 01:26.75 100
2. 59 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:41.65 00:45.41 01:27.06 80
3. 63 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA 00:42.87 00:45.07 01:27.94 60
4. 64 1321 Bartko Branislav 2001 SVK PO 00:43.46 00:45.03 01:28.49 50
5. 74 3805 Marčák Tomáš 2000 SVK KE 00:42.99 00:46.03 01:29.02 45
6. 66 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:43.51 00:45.73 01:29.24 40
7. 55 175 Dorotka Denis 2000 SVK BA 00:43.27 00:46.79 01:30.06 36
8. 58 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:42.26 00:47.92 01:30.18 32
9. 70 1167 Botka Filip 2001 SVK BA 00:44.67 00:45.83 01:30.50 29
10. 67 1320 Soják Jakub 2001 SVK PO 00:44.85 00:47.32 01:32.17 26
11. 72 1755 Fedor Martin 2000 SVK BA 00:44.93 00:47.26 01:32.19 24
12. 85 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:45.18 00:47.54 01:32.72 22
13. 62 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA 00:41.76 00:51.12 01:32.88 20
14. 80 3915 Palič Michal 2001 SVK BA 00:46.42 00:49.37 01:35.79 18
15. 51 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA 00:47.94 00:49.10 01:37.04 16
16. 77 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 00:47.50 00:49.70 01:37.20 15
17. 79 1268 Sedláček Oliver 2001 SVK BA 00:45.12 00:53.44 01:38.56 14
18. 71 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA 00:48.09 00:51.54 01:39.63 13
19. 60 1337 Gažo Michal-Henrich 2000 SVK ZA 00:53.44 00:47.20 01:40.64 12
20. 75 2196 Salíni Martin 2000 SVK ZA 00:49.27 00:53.06 01:42.33 11
21. 54 3032 Duda Jakub 2000 SVK BB 00:47.35 00:58.62 01:45.97 10
22. 73 1329 Szabó Teodor 2000 SVK BB 00:49.16 00:57.11 01:46.27 9
23. 83 3806 Múdry Matej 2000 SVK KE 00:52.17 00:54.92 01:47.09 8
24. 84 2798 Buocik Matej 2001 SVK ZA 00:54.51 00:54.23 01:48.74 7
25. 97 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA 00:54.70 00:57.01 01:51.71 6
26. 98 2261 Bobček Matej 2001 SVK ZA 00:49.63 01:16.50 02:06.13 5
Nedokočili 1. kolo
69 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA  
61 621 Šembera Michal 2000 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
82 2735 Monček Adam 2000 SVK ZA  
76 2184 Píš Patrik 2000 SVK BB  
Neštartovali v 1. kole
57 1882 Kundrát Pavol 2000 SVK PO  
Diskvalifikovaní v 1. kole
78 1433 Halgaš Patrik 2000 SVK BB  
81 1982 LiptÁk Šimon 2001 SVK BA  
56 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
65 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk