5. kolo SLP žiakov

Stredisko Jasná Codex 2071
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie žiactvo
Dátum 22.03.2014 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 44 1321 Bartko Branislav 2001 SVK PO 00:49.24 00:50.69 01:39.93 100
2. 47 1273 Baláž Filip 2001 SVK BA 00:49.79 00:50.35 01:40.14 80
3. 49 1384 Miklušek Marian 2000 SVK ZA 00:51.74 00:50.16 01:41.90 60
4. 48 1741 Lasok Adam 2001 SVK ZA 00:50.65 00:51.27 01:41.92 50
5. 51 2155 Marušiak Miroslav 2000 SVK ZA 00:52.04 00:52.54 01:44.58 45
6. 52 1337 Gažo Michal-Henrich 2000 SVK ZA 00:52.47 00:52.49 01:44.96 40
7. 109 3262 Pavelka Kristián 2001 SVK PO 00:53.15 00:52.05 01:45.20 36
8. 43 3988 Sanitrár Ján 2001 SVK BB 00:53.94 00:51.44 01:45.38 32
9. 59 1268 Sedláček Oliver 2001 SVK BA 00:52.79 00:52.99 01:45.78 29
10. 55 1433 Halgaš Patrik 2000 SVK BB 00:53.48 00:52.85 01:46.33 26
11. 57 400 Škvarka Rastislav 2000 SVK ZA 00:52.84 00:53.68 01:46.52 24
12. 45 1320 Soják Jakub 2001 SVK PO 00:52.55 00:53.99 01:46.54 22
13. 60 3805 Marčák Tomáš 2000 SVK KE 00:55.13 00:53.99 01:49.12 20
14. 56 2715 Pencák Branislav 2000 SVK KE 00:54.52 00:54.99 01:49.51 18
15. 58 1263 Vaverčák Michal 2001 SVK BA 00:56.25 00:54.66 01:50.91 16
16. 67 1329 Szabó Teodor 2000 SVK BB 00:55.26 00:56.17 01:51.43 15
17. 61 1307 Kasanický Adam 2001 SVK ZA 00:56.20 00:58.37 01:54.57 14
18. 70 2261 Bobček Matej 2001 SVK ZA 00:58.44 00:56.28 01:54.72 13
19. 71 2735 Monček Adam 2000 SVK ZA 00:58.78 00:56.95 01:55.73 12
20. 72 3951 Hrivík Alexander 2001 SVK PO 00:58.56 00:58.34 01:56.90 11
21. 69 4228 Kasperkevič Viliam 2000 SVK PO 01:00.84 00:56.45 01:57.29 10
22. 64 2107 Ižip Maxim 2001 SVK ZA 00:58.68 00:59.31 01:57.99 9
23. 68 2196 Salíni Martin 2000 SVK ZA 01:02.29 01:02.76 02:05.05 8
24. 74 2263 Muška Oliver 2000 SVK ZA 01:06.25 01:06.36 02:12.61 7
Nedokočili 1. kolo
54 1841 Hromec Lukáš 2001 SVK BA  
65 2120 Karkošiak Filip 2001 SVK ZA  
50 2151 Košík Tomáš 2000 SVK ZA  
73 3289 Oravec Stanislav 2001 SVK PO  
66 4196 Richtarčík Adam 2000 SVK PO  
Nedokočili 2. kolo
62 4269 Drgala Martin 2000 SVK PO  
41 1982 LiptÁk Šimon 2001 SVK BA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
53 1348 Belinský Mikuláš 2000 SVK ZA  
42 1167 Botka Filip 2001 SVK BA  
46 1925 Jarabek Michal 2001 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 2. kole
63 2019 Svetlík Jakub 2001 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk