Slovenský pohár predžiactva

Stredisko Zuberec Codex 1007
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Kombinačné preteky Vek Mladšie predžiactvo
Dátum 19.01.2013 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 63 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 55.63 - 55.63 100
2. 61 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 55.79 - 55.79 80
3. 69 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 56.02 - 56.02 60
4. 76 0 Zwijacz Marek 2003 POL 56.27 - 56.27  
5. 68 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 56.67 - 56.67 50
6. 112 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 57.47 - 57.47 45
7. 80 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO 57.64 - 57.64 40
8. 71 1887 Motyka Damian 2003 SVK PO 58.24 - 58.24 36
9. 106 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 58.52 - 58.52 32
10. 86 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 58.55 - 58.55 29
11. 94 2694 Kuruc Adam 2003 SVK BA 58.84 - 58.84 26
12. 66 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK KE 58.91 - 58.91 24
13. 73 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 59.43 - 59.43 22
14. 88 2665 Zemenčík Filip 2003 SVK ZA 59.64 - 59.64 20
15. 84 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 59.72 - 59.72 18
16. 67 3237 Ďurica Tomáš 2003 SVK BB 59.76 - 59.76 16
17. 79 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 59.89 - 59.89 15
18. 89 3229 Vojtko Anton 2004 SVK BA 1:00.08 - 1:00.08 14
19. 62 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 1:00.16 - 1:00.16 13
20. 74 3085 MaŤko Adam 2003 SVK 1:00.41 - 1:00.41 12
21. 64 2748 VozÁr gabriel Lucas 2003 SVK BB 1:00.59 - 1:00.59 11
22. 65 3271 Zápotocký Filip 2003 SVK PO 1:00.61 - 1:00.61 10
23. 91 3258 Bráz Matúš 2003 SVK BB 1:00.74 - 1:00.74 9
24. 90 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 1:00.90 - 1:00.90 8
25. 70 3283 Bistar Andrej 2003 SVK ZA 1:01.17 - 1:01.17 7
26. 78 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 1:01.23 - 1:01.23 6
27. 75 2855 Gajdošík Juraj 2003 SVK BB 1:01.35 - 1:01.35 5
28. 98 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 1:01.77 - 1:01.77 4
29. 77 2809 Jurčík Tomáš 2003 SVK ZA 1:02.18 - 1:02.18 3
30. 87 2808 Kašjak Jakub 2003 SVK ZA 1:02.27 - 1:02.27 2
31. 102 2760 Lappy Karol 2003 SVK BA 1:02.44 - 1:02.44 1
32. 113 2041 Kolcun Šimon 2003 SVK PO 1:02.53 - 1:02.53  
33. 85 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 1:03.10 - 1:03.10  
34. 97 3346 Sloboda Matúš 2003 SVK ZA 1:03.45 - 1:03.45  
35. 83 2704 Mrva Juraj 2003 SVK ZA 1:03.62 - 1:03.62  
36. 120 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 1:03.64 - 1:03.64  
37. 114 3976 Walczuk Kacper 2004 SVK PO 1:03.69 - 1:03.69  
38. 82 2702 Kozica Peter 2003 SVK ZA 1:03.72 - 1:03.72  
39. 110 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 1:03.94 - 1:03.94  
40. 123 0 KrŠko ANDREJ 2003 SVK 1:04.36 - 1:04.36  
41. 111 3908 Roth Roman 2003 SVK PO 1:04.63 - 1:04.63  
42. 127 0 PetrÍk Krištof 2003 SVK 1:04.90 - 1:04.90  
43. 81 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA 1:05.09 - 1:05.09  
44. 93 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA 1:06.19 - 1:06.19  
45. 99 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 1:06.81 - 1:06.81  
46. 116 3747 Labdík Lukáš 2004 SVK ZA 1:06.98 - 1:06.98  
47. 115 3748 Labdík Tomáš 2004 SVK ZA 1:07.11 - 1:07.11  
48. 128 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 1:07.58 - 1:07.58  
49. 125 0 HusÁr Ján 2004 SVK 1:08.70 - 1:08.70  
50. 92 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 1:08.87 - 1:08.87  
51. 104 2697 Seman Samuel 2003 SVK BA 1:09.25 - 1:09.25  
52. 95 3299 Vyoral Dominik 2003 SVK ZA 1:10.09 - 1:10.09  
53. 108 3801 Firda Samuel 2004 SVK ZA 1:10.74 - 1:10.74  
54. 107 3740 Žuffa Ján 2004 SVK ZA 1:11.79 - 1:11.79  
55. 121 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 1:12.32 - 1:12.32  
56. 101 3347 Grauzeľ Martin 2003 SVK ZA 1:12.99 - 1:12.99  
57. 105 3989 Segeč Dušan 2004 SVK ZA 1:13.32 - 1:13.32  
58. 122 0 OlekŠÁk Juraj 2004 SVK 1:13.56 - 1:13.56  
59. 109 3746 Kuboš Martin 2003 SVK ZA 1:18.29 - 1:18.29  
60. 119 3609 Maruškin Samuel 2003 SVK BB 1:25.97 - 1:25.97  
Nedokočili 1. kolo
126 0 Buocik Marko 2004 SVK  
Diskvalifikovaní v 1. kole
124 0 BrutovskÝ Filip 2004 SVK  
103 3209 Hajdúk Tibor 2004 SVK ZA  
100 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA  
72 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA  
96 3354 Nagy Viktor 2004 SVK BA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org