Slovenský pohár predžiactva

Stredisko Zuberec Codex 1008
Kategória Slovenský pohár Pohlavie ženy
Disciplína Kombinačné preteky Vek Mladšie predžiactvo
Dátum 19.01.2013 TD Martin Kupčo
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 2 2857 Jančová Rebeka 2003 SVK PO 55.94 - 55.94 100
2. 13 3076 Beťková Jana 2003 SVK ZA 56.62 - 56.62 80
3. 5 3224 MurÍnovÁ Emma 2004 SVK ZA 57.12 - 57.12 60
4. 6 1399 LozÁkovÁ Kayla 2003 SVK PO 57.39 - 57.39 50
5. 14 3220 Píšová Katarína 2003 SVK BB 57.50 - 57.50 45
6. 40 3905 Bendíková Viktória 2003 SVK PO 57.70 - 57.70 40
7. 15 2728 Mezovská Denisa 2003 SVK ZA 58.13 - 58.13 36
8. 7 2687 PakosovÁ Veronika 2003 SVK ZA 58.44 - 58.44 32
9. 1 3188 Gernáthová Lea 2004 SVK PO 58.52 - 58.52 29
10. 10 2957 Gontková Maximiliána 2003 SVK ZA 58.77 - 58.77 26
11. 4 3190 Repaská Nikola 2004 SVK PO 58.81 - 58.81 24
12. 20 2216 Kováčiková Lenka 2003 SVK PO 59.25 - 59.25 22
13. 29 3259 Gonšenicová Katarína 2004 SVK ZA 59.43 - 59.43 20
14. 21 2738 Pavelicová Adriana 2003 SVK ZA 1:00.13 - 1:00.13 18
15. 25 2856 Mesiariková Sára 2003 SVK BB 1:00.45 - 1:00.45 16
16. 3 3257 Šaríková Alexandra 2003 SVK BB 1:00.51 - 1:00.51 15
17. 12 2965 Kocúrková Barbara 2003 SVK ZA 1:00.53 - 1:00.53 14
18. 24 3345 Nemlahová Anetka 2004 SVK ZA 1:00.59 - 1:00.59 13
19. 9 3333 Frackowiak Karolina 2004 SVK ZA 1:01.14 - 1:01.14 12
20. 41 3644 Šoucová Julie 2003 SVK BB 1:01.46 - 1:01.46 11
21. 11 2802 Macíková Olívia 2003 SVK ZA 1:01.70 - 1:01.70 10
22. 33 3382 Gregorová Nina 2004 SVK BB 1:01.73 - 1:01.73 9
23. 8 2854 Janeková Laura 2003 SVK BB 1:01.83 - 1:01.83 8
24. 17 3319 NorisovÁ Viktória 2003 SVK ZA 1:03.07 - 1:03.07 7
25. 18 3254 Kolorédyová Zuzana Nela 2004 SVK BB 1:03.46 - 1:03.46 6
26. 23 3337 Vantarová Rebeka 2004 SVK ZA 1:03.67 - 1:03.67 5
27. 30 3405 Bírová Andrea 2004 SVK ZA 1:03.69 - 1:03.69 4
28. 16 2662 ZrnČÍkovÁ Šárka 2003 SVK ZA 1:04.04 - 1:04.04 3
29. 37 2758 Podolcová Viktória 2003 SVK BA 1:04.27 - 1:04.27 2
30. 47 3916 ŠaranovÁ Lillian 2004 SVK BA 1:04.52 - 1:04.52 1
31. 27 2804 Ráčayová Terézia 2003 SVK ZA 1:04.58 - 1:04.58  
32. 26 3342 Hrbáňová Ella 2004 SVK ZA 1:04.71 - 1:04.71  
33. 19 3222 Mišíková Alexandra 2003 SVK ZA 1:04.91 - 1:04.91  
34. 39 3787 Volentierová Terézia 2004 SVK BB 1:04.93 - 1:04.93  
35. 44 3945 Pošteková Laura 2004 SVK ZA 1:05.06 - 1:05.06  
36. 31 3278 Mydliarová Nina 2004 SVK ZA 1:05.35 - 1:05.35  
37. 48 0 KokavcovÁ Barbora 2004 SVK 1:05.71 - 1:05.71  
38. 49 0 MazÁlovÁ Eliška 2004 SVK 1:06.22 - 1:06.22  
39. 28 3406 Kucháriková Kristína 2004 SVK ZA 1:06.89 - 1:06.89  
40. 38 3498 Váňová Lucia 2003 SVK ZA 1:07.53 - 1:07.53  
41. 42 3745 Šašková Karolína 2004 SVK ZA 1:07.97 - 1:07.97  
42. 22 2663 Hojová Simona 2003 SVK ZA 1:08.15 - 1:08.15  
43. 36 2966 Miartušová Silvia 2003 SVK ZA 1:08.30 - 1:08.30  
44. 32 3279 Žuffová Lucia 2004 SVK ZA 1:08.48 - 1:08.48  
45. 45 3947 Terkovičová Barbora 2004 SVK 1:08.53 - 1:08.53  
46. 46 3949 Homolová Bianka 2004 SVK ZA 1:12.46 - 1:12.46  
47. 34 3281 Valeková Zuzana 2004 SVK ZA 1:13.92 - 1:13.92  
Diskvalifikovaní v 1. kole
35 3350 Nogová Ema 2003 SVK BA  
43 3800 Šotová Alica 2004 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org