Slovenský pohár predžiactva

Stredisko Štrbské Pleso Codex 1019
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína Obrovský slalom Vek Mladšie predžiactvo
Dátum 03.02.2013 TD Juraj Geleta
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 63 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 49.45 - 49.45 100
2. 53 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA 49.52 - 49.52 80
3. 74 3950 Vrážel Dominik 2003 SVK PO 50.60 - 50.60 60
4. 51 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 50.61 - 50.61 50
5. 56 1887 Motyka Damian 2003 SVK PO 50.80 - 50.80 45
6. 62 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 50.81 - 50.81 40
7. 54 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 50.95 - 50.95 36
8. 59 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 50.96 - 50.96 32
9. 64 2855 Gajdošík Juraj 2003 SVK BB 51.20 - 51.20 29
10. 69 3370 Krajčovic Thomas 2004 SVK BB 51.47 - 51.47 26
11. 71 3226 Kudláč Matúš 2004 SVK BA 51.66 - 51.66 24
12. 104 0 PiovarĆi Oliver 2003 SVK 51.97 - 51.97  
13. 76 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 52.14 - 52.14 22
14. 57 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK KE 52.47 - 52.47 20
15. 65 3085 MaŤko Adam 2003 SVK 52.48 - 52.48 18
16. 68 3343 Mažgút David Michael 2004 SVK ZA 52.73 - 52.73 16
17. 67 3297 Knapčok Andrej Ján 2004 SVK ZA 52.91 - 52.91 15
18. 61 2748 VozÁr Gabriel Lucas 2003 SVK BB 52.93 - 52.93 14
19. 52 3237 Ďurica Tomáš 2003 SVK BB 53.04 - 53.04 13
20. 85 3369 Heis Matúš Bohumil 2004 SVK BB 53.32 - 53.32 12
21. 73 3229 Vojtko Anton 2004 SVK BA 53.57 - 53.57 11
22. 66 3338 Uličný Martin 2004 SVK ZA 53.66 - 53.66 10
23. 105 0 VileŽinskÝ Maximilián 2004 SVK 53.85 - 53.85  
24. 77 2808 Kašjak Jakub 2003 SVK ZA 54.83 - 54.83 9
25. 70 3271 Zápotocký Filip 2003 SVK PO 54.93 - 54.93 8
26. 78 2967 Poláček Matej 2004 SVK ZA 55.43 - 55.43 7
27. 79 2761 Lappy Viktor 2003 SVK BA 55.44 - 55.44 6
28. 86 3339 Sucháč Nataniel 2004 SVK ZA 55.52 - 55.52 5
29. 80 2809 Jurčík Tomáš 2003 SVK ZA 55.60 - 55.60 4
30. 58 2968 Hraško Richard 2004 SVK ZA 55.63 - 55.63 3
31. 90 3330 Fedor Filip 2004 SVK BA 55.86 - 55.86 2
32. 101 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 56.18 - 56.18 1
33. 92 2702 Kozica Peter 2003 SVK ZA 56.27 - 56.27  
34. 83 3331 Mojto Martin 2003 SVK BA 56.67 - 56.67  
35. 55 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 56.73 - 56.73  
36. 99 3282 Škorík Miroslav 2004 SVK ZA 58.60 - 58.60  
37. 106 0 OlekŠÁk Juraj 2004 SVK 58.78 - 58.78  
38. 96 3381 Nižňanský Adam 2004 SVK ZA 59.29 - 59.29  
39. 88 3944 Bumbala Martin 2003 SVK ZA 1:01.23 - 1:01.23  
40. 81 3372 Volko Jáchym 2004 SVK BB 1:04.58 - 1:04.58  
41. 97 3373 Herbst Bruno 2004 SVK ZA 1:05.24 - 1:05.24  
42. 94 3609 Maruškin Samuel 2003 SVK BB 1:08.03 - 1:08.03  
43. 107 0 KoreŇovkÝ Maroš 2003 SVK 1:09.02 - 1:09.02  
Neštartovali v 1. kole
82 3374 Bíroš Samuel 2004 SVK ZA  
75 3283 Bistar Andrej 2003 SVK ZA  
103 3223 Bojnický Matúš 2004 SVK ZA  
72 3258 Bráz Matúš 2003 SVK BB  
98 2752 Kandera Bruno 2003 SVK ZA  
91 3942 Kandera Martin 2003 SVK ZA  
95 2041 Kolcun Šimon 2003 SVK PO  
89 3230 Medera Jozef 2004 SVK BA  
102 2704 Mrva Juraj 2003 SVK ZA  
87 3704 Petrík Krištof 2003 SVK PO  
84 3908 Roth Roman 2003 SVK PO  
100 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO  
93 2751 Šíma Michal 2003 SVK ZA  
Diskvalifikovaní v 1. kole
60 3185 Tybor Timotej 2004 SVK PO  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org