5. kolo SLP predžiakov

Stredisko Lopušná dolina Codex 2099
Kategória Slovenský pohár Pohlavie muži
Disciplína CR OS/SL Vek Staršie predžiactvo
Dátum 15.02.2014 TD Miroslav Štrkolec
TD report stiahnuť PDF
Por. ŠČ Kód Pretekár Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkovo
1. 56 3549 Ilavský Miroslav 2002 SVK PO 45.92 - 45.92 100
2. 58 1966 Dluhoš Matej 2002 SVK KE 46.28 - 46.28 80
3. 64 1990 Klein Václav 2002 SVK BA 46.88 - 46.88 60
4. 68 3238 Kokavec Rastislav 2002 SVK BB 47.73 - 47.73 50
5. 51 2806 Nosek Daniel 2003 SVK ZA 47.80 - 47.80 45
6. 55 1160 Vigaš Samuel 2003 SVK BB 48.16 - 48.16 40
7. 57 3340 Krištofík Richard 2002 SVK ZA 48.84 - 48.84 36
8. 70 2168 Vrťo Adam 2002 SVK BB 49.20 - 49.20 32
9. 76 2960 KompiŠ Martin 2002 SVK ZA 49.43 - 49.43 29
10. 65 2961 Hraško Patrik Martin 2002 SVK ZA 49.60 - 49.60 26
10. 63 2080 Bartaloš Martin 2002 SVK BA 49.60 - 49.60 26
12. 59 2748 VozÁr gabriel Lucas 2003 SVK BB 49.63 - 49.63 22
13. 81 3909 Wikarski Martin 2003 SVK PO 49.70 - 49.70 20
13. 79 2203 Kramla Oliver 2003 SVK BB 49.70 - 49.70 20
15. 62 2688 Nováček Miroslav 2003 SVK KE 50.12 - 50.12 16
16. 67 1748 Hanák Adam 2002 SVK ZA 50.36 - 50.36 15
17. 69 3447 Hnaš Nikolas 2003 SVK PO 50.67 - 50.67 14
18. 77 2732 Noris Tomáš 2002 SVK ZA 50.73 - 50.73 13
19. 66 0 Zwijacz Marek 2003 POL 50.85 - 50.85  
20. 53 2069 Valek Jakub 2002 SVK ZA 50.86 - 50.86 12
21. 72 34 Cuker Alex 2002 SVK KE 51.01 - 51.01 11
22. 83 3348 Halan Hugo 2003 SVK BA 51.13 - 51.13 10
23. 102 4289 SenČar Daniel 2003 SVK KE 51.19 - 51.19 9
24. 54 2712 Botka Timo 2003 SVK BA 51.29 - 51.29 8
25. 96 3907 Kanovits Alexander 2003 SVK PO 51.63 - 51.63 7
26. 74 2809 Jurčík Tomáš 2003 SVK ZA 52.05 - 52.05 6
27. 93 2731 Zumrík Marek 2003 SVK ZA 54.02 - 54.02 5
28. 78 1813 Turošák Peter 2002 SVK ZA 54.10 - 54.10 4
29. 80 2808 Kašjak Jakub 2003 SVK ZA 54.21 - 54.21 3
30. 98 1738 Laštík Maroš 2002 SVK ZA 54.49 - 54.49 2
31. 89 3346 Sloboda Matúš 2003 SVK ZA 54.72 - 54.72 1
32. 84 2006 Šuty Nikolaj 2002 SVK PO 54.79 - 54.79  
33. 91 4418 Reisenbuchler Matej 2002 SVK BA 55.10 - 55.10  
34. 88 3910 Šatanek Martin 2003 SVK PO 55.17 - 55.17  
35. 100 4586 Zahorec Jakub 2002 SVK BB 55.89 - 55.89  
36. 86 3349 Noga Matúš 2003 SVK BA 57.15 - 57.15  
37. 107 0 Janek Michael 2003 SVK 58.35 - 58.35  
38. 71 1812 Lužbeťák Mário 2002 SVK ZA 58.67 - 58.67  
39. 94 2073 Mydliar Jakub 2002 SVK ZA 59.64 - 59.64  
40. 60 1965 Dvořák Tomáš 2002 SVK KE 59.98 - 59.98  
41. 95 3299 Vyoral Dominik 2003 SVK ZA 1:00.40 - 1:00.40  
42. 106 0 ŠoltÍs Jaroslav 2003 SVK 1:03.26 - 1:03.26  
43. 101 3609 Maruškin Samuel 2003 SVK BB 1:04.49 - 1:04.49  
44. 99 3284 Ťapák Samuel 2002 SVK ZA 1:06.62 - 1:06.62  
45. 103 4208 Koreňovský Maroš 2003 SVK ZA 1:07.17 - 1:07.17  
Nedokočili 1. kolo
92 4304 Dyrčík Jakub 2002 SVK ZA  
90 3085 MaŤko Adam 2003 SVK  
73 2716 PencÁk Ondrej 2002 SVK KE  
52 2705 Petruf Adrián 2003 SVK ZA  
Neštartovali v 1. kole
75 2959 Čalkovský Gregor 2002 SVK ZA  
85 3237 Ďurica Tomáš 2003 SVK BB  
105 0 LeskovjanskÝ Michal 2003 SVK  
108 0 RepaskÝ Oliver 2002 SVK  
104 0 ŠoltÝs Matej 2002 SVK  
82 3987 Vičan Viliam 2002 SVK BB  
Diskvalifikovaní v 1. kole
61 3550 Imrich Daniel 2002 SVK PO  
97 3908 Roth Roman 2003 SVK PO  
87 2665 Zemenčík Filip 2003 SVK ZA  
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 713 045, e-mail: info@slovakski.org