záznamov na stránku
Tlač  záznamy 1 - 20 z 783    nasledujúce   posledný »
Dátum   Podujatie Krajina Kategórie Ženy Muži
16.-20.9.2019 Z Cerro Castor ARG FIS SAC 3xGS 2xSL 3xGS 2xSL
23.-28.9.2019 Z Antillanca CHI SAC NC NJC 2xGS 2xSL 4xSG 2xGS 2xSL 4xSG
23.9.2019 Chapelco ARG FIS GS GS
1.-5.10.2019 Z Corralco , Corralco CHI TRA SAC 5xDH 2xSG 2xAC 5xDH 2xSG 2xAC
12.-13.10.2019 Snow Valley BEL ENL 2xSL 2xSL
12.-13.10.2019 Snow Arena LTU ENL 2xSL 2xSL
12.-13.10.2019 Saas-Fee SUI ENL 2xSG 2xSG
26.-27.10.2019 Soelden AUT WC GS GS
2.-3.11.2019 Schnalstal ITA ENL 2xSL 2xSL
6.-7.11.2019 Snow Arena LTU ENL FIS 2xSL PSL 2xSL PSL
9.-10.11.2019 TBD AUT FIS 2xSL
9.-10.11.2019 TBD AUT FIS 2xSL
11.-14.11.2019 Solda ITA NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
11.-14.11.2019 Solda ITA FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
12.-14.11.2019 Diavolezza SUI FIS NJR 2xSL 4xSL
14.-15.11.2019 Tignes FRA FIS 2xSG 2xSG
16.-17.11.2019 Pass Thurn AUT NJR 2xSL 2xSL
16.11.2019 Sulden-Solda ITA NJR 2xSG 2xSG
16.-17.11.2019 Kaabdalis SWE FIS 2xSL 2xSL
16.-19.11.2019 Santa Caterina Valfurva ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
16.-17.11.2019 Z Pass Thurn AUT FIS NJR 2xSL 2xSL
19.-22.11.2019 Copper Mountain, CO USA NAC 2xSL 2xSL
20.-21.11.2019 Arosa SUI FIS 2xGS
20.-21.11.2019 Sun Peaks, BC CAN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
20.-21.11.2019 Zinal SUI FIS NJR 4xGS
21.-24.11.2019 Bjorli NOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
23.-24.11.2019 Levi FIN WC SL SL
23.-24.11.2019 Kaabdalis SWE ENL 2xGS 2xGS
23.-24.11.2019 Santa Caterina Valfurva ITA NJR 2xSG GS 2xSG GS
23.-24.11.2019 Pass Thurn AUT FIS 2xSL
23.-24.11.2019 Hippach AUT NJR 2xSL
23.-24.11.2019 TBD AUT FIS 2xGS
23.11.2019 Seefeld AUT FIS 2xSL
25.-26.11.2019 Santa Caterina Valfurva ITA CITWC CIT 2xSG GS 2xSG GS
25.-29.11.2019 Val Thorens FRA FIS 2xGS 2xGS SL
26.-27.11.2019 Kiruna SWE FIS 2xSL 2xSL
27.11. - 1.12.2019 Lake Louise CAN TRA WC 4xDH SG
27.-28.11.2019 Adelboden SUI FIS 2xSL
28.11. - 1.12.2019 Geilo NOR FIS NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
29.-30.11.2019 Trysil NOR EC 2xGS
29.-30.11.2019 Funesdalen SWE EC 2xSL
29.-30.11.2019 San Giovanni di Fassa ITA NJR 2xSL 2xSL
29.11. - 3.12.2019 Val Gardena - Groeden ITA TRA FIS 4xDH 2xSG 4xDH 2xSG
29.11. - 2.12.2019 Wanlong Ski Resorts CHN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
29.11. - 1.12.2019 Reiteralm AUT NJR FIS 3xGS
30.11. - 1.12.2019 Killington USA WC GS SL
30.11. - 3.12.2019 Pfelders ITA NJR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
30.11. - 1.12.2019 Arvidsjaur SWE FIS 2xSL 2xSL
30.11. - 1.12.2019 Passo Monte Croce ITA NJR 2xSL 2xSL
30.11. - 1.12.2019 Mont Edouard CAN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
30.11. - 1.12.2019 Bonneval S/Arc FRA CIT 2xSL 2xSL
30.11. - 1.12.2019 Pass Thurn AUT FIS 2xSL
1.-2.12.2019 Madonna di Campiglio ITA NJR 2xGS 2xGS
2.-3.12.2019 Funesdalen SWE EC 2xSL
2.-3.12.2019 Trysil NOR EC 2xGS
2.-4.12.2019 Pila ITA CIT 2xGS 2xSG 2xGS 2xSG
2.-3.12.2019 Copper Mountain Resort USA FIS 2xSG 2xSG
2.-9.12.2019 Isola 2000, Auron FRA FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
3.-8.12.2019 Lake Louise CAN TRA WC 5xDH SG
3.-8.12.2019 Beaver Creek USA TRA WC 4xDH SG GS
3.-6.12.2019 Zinal SUI FIS 2xSG 2xSG AC
3.-4.12.2019 Veysonnaz SUI FIS 2xGS
3.-4.12.2019 Darbandsar IRI CIT 2xGS 2xGS
3.-8.12.2019 Soelden AUT FIS 2xGS SL PSL
4.-5.12.2019 Prato Nevoso ITA NJR 2xSL 2xSL
4.12.2019 Isola 2000 FRA NC GS
4.-7.12.2019 S Wanlong Ski Resorts CHN FEC 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
5.-6.12.2019 Kvitfjell NOR EC SG AC
5.-6.12.2019 Funaesdalen SWE FIS 2xGS 2xGS
5.-8.12.2019 Santa Caterina Valfurva ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
5.-6.12.2019 Trysil NOR FIS 2xGS 2xGS
6.-7.12.2019 Valtournenche ITA FIS NJR GS SL GS SL
7.-8.12.2019 Pass Thurn AUT FIS 2xSL 2xSL
7.-8.12.2019 Sulden-Solda ITA NJR 2xSL 2xSL
7.-8.12.2019 Alagna Valsesia ITA NJR 2xGS 2xGS
7.-8.12.2019 Sunday River Resort USA FIS 2xSL 2xSL
7.-8.12.2019 Ramundberget SWE FIS 2xSL 2xSL
7.-8.12.2019 Norquay, AB CAN FIS 2xSL 2xSL
7.-8.12.2019 Val Cenis FRA CIT 2xSL 2xSL
8.-9.12.2019 Kranjska Gora SLO FIS NJR 2xSL 2xSL
9.-10.12.2019 Santa Caterina ITA EC AC SG
9.-10.12.2019 Folgaria ITA FIS 2xGS
9.-10.12.2019 Davos SUI FIS GS SL
9.-11.12.2019 Aspen / Highlands USA NJR 2xGS 2xSL
9.-13.12.2019 Lake Louise CAN TRA NAC 4xDH SG 4xDH SG
9.-10.12.2019 Kvitfjell NOR FIS 2xSG 2xSG
9.-12.12.2019 TBD USA FIS 2xGS 2xSL
10.-11.12.2019 St. Moritz SUI EC 2xSG
10.-13.12.2019 Hinterstoder AUT FIS NJC 2xSG 2xAC 2xAC 2xSG
10.-11.12.2019 Taiwoo ski resorts CHN FEC 2xGS 2xGS
11.-12.12.2019 Pampeago ITA FIS 2xSL 2xSL
12.-13.12.2019 Zinal SUI EC 2xSG
12.-14.12.2019 Beloretsk RUS FIS GS SL GS SL
12.-13.12.2019 Ravna Planina, Pale BIH FIS SL GS SL GS
12.-16.12.2019 Vaujany FRA FIS 2xSL 2xSL
12.-13.12.2019 Z Duved SWE ENL 2xSL 2xSL
13.-16.12.2019 Alleghe ITA FIS NJR 2xGS 4xGS
13.-14.12.2019 Karlov pod Pradedem CZE FIS 2xSL 2xSL
14.-15.12.2019 Andalo ITA EC 2xGS
14.-15.12.2019 St. Moritz SUI WQUA WC SL PSL SG
14.-15.12.2019 Val d'Isere FRA WC GS SL
14.-18.12.2019 Snow King Mountain Resort USA FIS 3xSL 2xGS 3xSL 2xGS
14.-15.12.2019 Ravna Planina, Pale BIH FIS SL GS SL GS
14.-15.12.2019 Cavalese - Alpe Cermis ITA NJR GS SL GS SL
14.-15.12.2019 Duved SWE ENL 2xGS 2xGS
14.-15.12.2019 Storklinten SWE FIS 2xSL 2xSL
14.-15.12.2019 Nubs Nob Ski Area USA ENL 2xSL 2xSL
14.-15.12.2019 Sesto - Passo Croce ITA NJR 2xSL 2xSL
14.-15.12.2019 Sestriere ITA NJR 2xGS 2xGS
14.-15.12.2019 Axams AUT FIS NJC 2xSG 2xAC 2xSG 2xAC
14.-15.12.2019 Valloire FRA CIT 2xSL 2xSL
14.-15.12.2019 Pass Thurn AUT CIT 2xGS 2xGS
15.-20.12.2019 Abzakovo RUS FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
15.-16.12.2019 Chiesa Valmalenco ITA NJR 2xGS 2xGS
15.-16.12.2019 Pila ITA NJR FIS GS SL GS SL
16.12.2019 Val di Fassa ITA EC SL
16.12.2019 Akan JPN FIS SL SL
16.-19.12.2019 Sunday River Resort USA FIS 2xSL 2xGS
16.-19.12.2019 Sugarloaf USA FIS 2xSL 2xGS
16.-17.12.2019 Strbske Pleso SVK FIS 2xGS 2xGS
16.12.2019 Speikboden ITA FIS GS GS
16.-17.12.2019 Ruka FIN FIS 2xSL 2xSL
16.-19.12.2019 Valloire FRA FIS 2xGS 2xGS
16.-20.12.2019 Nakiska CAN NAC SG AC 2xGS 2xSL SG AC 2xGS 2xSL
16.-20.12.2019 Taiwoo ski resorts CHN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
16.-17.12.2019 TBD AUT NJR 2xSL
16.-17.12.2019 Leogang AUT CIT 2xSL 2xSL
17.-20.12.2019 Val di Fassa ITA TRA EC 4xDH
17.12.2019 Courchevel FRA WC GS
17.12.2019 Akan JPN FIS SL SL
17.-20.12.2019 Erzurum/Palandoken TUR FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
17.-18.12.2019 Taernaby SWE FIS 2xGS 2xGS
17.-18.12.2019 Flumserberg SUI FIS 2xSL
17.-20.12.2019 Whiteface Mountain USA FIS 2xGS 2xSL
18.12.2019 Obereggen ITA EC SL
18.-21.12.2019 Val Gardena / Groeden ITA TRA WC 3xDH SG
18.12.2019 Akan JPN NJR SL SL
18.-20.12.2019 Meiringen SUI NJR FIS 4xGS 2xSL
18.-19.12.2019 Bansko BUL FIS 2xSL 2xSL
18.-19.12.2019 Pyha FIN FIS 2xGS 2xGS
18.-19.12.2019 St. Lambrecht AUT FIS 2xGS
18.-20.12.2019 Bialka Tatrzanska POL FIS FQUA 3xSL PSL 3xSL PSL
19.-22.12.2019 Val d'Isere FRA TRA WC COM 3xDH AC SG
19.-20.12.2019 Sulden-Solda ITA FIS 2xSL
19.-21.12.2019 Pfelders ITA NJR GS 2xGS SL
19.-20.12.2019 Laax SUI FIS 2xGS
19.-20.12.2019 Vail Mountain USA FIS 2xGS 2xGS
19.-20.12.2019 Les Arcs FRA FIS 2xSL
19.-22.12.2019 Hafjell NOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
19.-22.12.2019 Z Whiteface Mountain USA FIS SL 2xGS
20.-22.12.2019 Spieljoch AUT FIS GS SL SL GS
20.12.2019 Bjelasnica BIH FIS SG SG
20.-23.12.2019 Panorama CAN FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
20.-23.12.2019 Tremblant, QC CAN FIS 2xGS 2xGS
20.-23.12.2019 Mont Saint-Sauveur, QC CAN FIS 2xSL 2xSL
21.12.2019 Kronplatz ITA EQUA EC SL PSL SL PSL
21.-22.12.2019 Nukabira Gensenkyo JPN NJR 2xGS 2xGS
21.-22.12.2019 Rogla SLO FIS 2xSL 2xSL
21.-22.12.2019 Madonna di Campiglio ITA NJR 2xSL 2xSL
21.-23.12.2019 Steamboat Ski and Resort / Howelsen Hill USA NJR FIS 3xSL 3xSL
21.-22.12.2019 Krynica-Zdroj POL FIS SL 2xGS SL 2xGS
21.-24.12.2019 Stezings Rosskopf, Ladurns ITA FIS 4xSL 4xSL
21.-22.12.2019 Sainte Foy FRA CIT 2xGS 2xGS
21.-22.12.2019 Altaussee AUT FIS 2xGS
21.-22.12.2019 Flachau AUT FIS 2xSL
22.-23.12.2019 Alta Badia ITA WC WQUA 2xGS PGS
22.-23.12.2019 Espot ESP FIS GS SL GS SL
22.-23.12.2019 Arabba ITA NJR 2xGS 2xGS
22.-23.12.2019 Bardonecchia ITA NJR 2xSL 2xSL
22.-23.12.2019 Santa Caterina Valfurva ITA FIS 2xSG AC
23.-25.12.2019 Magnitogorsk RUS TRA NC 3xDH 3xDH
23.12.2019 Passo San Pellegrino ITA FIS 2xSG
26.-29.12.2019 Bormio ITA TRA WC COM 3xDH AC SG
26.-28.12.2019 Akan JPN NC GS SL GS SL
26.-27.12.2019 Valmeinier FRA FIS 2xSL
26.-27.12.2019 Alpensia KOR FIS 2xSL 2xSL
27.12.2019 Courchevel FRA FIS SL
27.-28.12.2019 Mount St Louis Moonstone CAN FIS 2xSL 2xSL
27.-30.12.2019 Szczawnica POL FIS JUN 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
28.-29.12.2019 Lienz AUT WC GS SL
28.-29.12.2019 Kranjska Gora SLO FIS FQUA 2xPSL 2xSL 2xPSL 2xSL
28.-29.12.2019 Lenzerheide SUI FIS 2xSL
28.-29.12.2019 TBD AUT NJR 2xSL
28.12.2019 Seefeld AUT FIS 2xSL
29.-30.12.2019 Pal -Vallnord AND FIS 2xSL 2xSL
29.-30.12.2019 Val Palot ITA NJR 2xSL 2xSL
29.-30.12.2019 Soerenberg SUI FIS 2xSL
30.-31.12.2019 Darbandsar IRI CIT 2xSL 2xSL
2.-3.1.2020 Gressoney La Trinite ITA NJR FIS 2xSL 2xSL
2.-4.1.2020 Burke Mountain USA NAC 2xGS SL
2.-3.1.2020 Chamonix FRA FIS 2xSL
3.-4.1.2020 Are SWE FIS 2xGS 2xGS
3.-5.1.2020 Spirit Mountain Recreation Area USA FIS 3xSL 3xSL
3.-4.1.2020 Pontresina SUI CIT 2xSL 2xSL
3.-5.1.2020 Akureyri ISL FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
3.-5.1.2020 Narvik NOR FIS SL 2xGS SL 2xGS
3.-8.1.2020 Wanlong Ski Resorts CHN FIS TRA 2xSG 4xDH 4xDH 2xSG
4.-5.1.2020 Zagreb CRO WC SL SL
4.-5.1.2020 Skofja Loka SLO FIS 2xGS 2xGS
4.-5.1.2020 Bad Wiessee GER FIS 2xSL 2xSL
4.-5.1.2020 Tignes - Val Caret FRA FIS SG GS SG GS
4.-7.1.2020 Z West Mountain USA FIS 2xSL 2xGS
4.-5.1.2020 Passo Monte Croce ITA NJR 2xSL 2xSL
4.-5.1.2020 Tarvisio ITA NJR 2xSL 2xSL
4.-5.1.2020 Sterzings - Roskopf ITA FIS 2xSL 2xSL
4.-7.1.2020 Z Okemo Mountain USA FIS 2xSL 2xGS
5.-6.1.2020 Vaujany FRA EC 2xSL
5.-6.1.2020 Ala di Stura ITA NJR 2xSL 2xSL
5.-9.1.2020 Are SWE NC FIS TRA 2xSG AC 3xDH 2xSG AC 3xDH
5.-7.1.2020 Winter Park Resort USA NJR 2xSL GS 2xSL GS
5.-8.1.2020 Pila, ITA GBR FIS GS 2xSL SG GS 2xSL SG
5.-6.1.2020 Klippitztoerl AUT FIS 2xSL
6.1.2020 Lutsen Mountains USA FIS 2xGS 2xGS
6.-9.1.2020 Kouty, nad Desnou CZE FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
6.-7.1.2020 Krynica-Zdroj POL FIS SL 2xGS SL 2xGS
6.-7.1.2020 Obersaxen SUI NJR 2xGS
6.-8.1.2020 Stowe Mountain Resort / Spruce Peak USA NAC 2xGS SL
6.-10.1.2020 Tignes FRA TRA FIS NJC 4xDH SG AC GS
7.-9.1.2020 Nukabira Gensenkyo JPN FIS 2xSL GS 2xSL GS
7.-9.1.2020 Maria Alm AUT NJR FIS 2xGS 2xGS
7.-9.1.2020 Falcade - Moena ITA CITWC 2xSG 2xGS 2xSG 2xGS
7.-9.1.2020 Santa Caterina Valfurva ITA TRA NJR 4xDH 2xSG 4xDH 2xSG
7.-8.1.2020 Ustrzyki Dolne POL CHI 2xGS 2xGS
7.-8.1.2020 Obdach AUT NJR FIS 2xSL
7.-10.1.2020 Gaal AUT FIS 2xGS 2xGS
7.-9.1.2020 Szczawnica POL NC GS SL PSL GS SL PSL
8.-11.1.2020 Wengen SUI TRA EC 4xDH
8.1.2020 Madonna di Campiglio ITA WC SL
8.-9.1.2020 Cerkno SLO FIS 2xGS 2xGS
8.-9.1.2020 Abetone ITA NJR 2xSL 2xSL
8.-10.1.2020 Bardonecchia ITA TRA CIT 4xDH SG 4xDH SG
8.-9.1.2020 Lenk SUI NJC FIS 2xGS
9.-12.1.2020 Altenmarkt-Zauchensee AUT TRA WC COM 3xDH AC SG
9.-14.1.2020 Big Sky Resort USA FIS 2xSL 2xGS 2xGS 2xSL
9.-10.1.2020 Briancon FRA FIS 2xGS
9.-12.1.2020 Red Mountain, BC CAN FIS 2xGS 2xSL 2xSL 2xGS
9.-10.1.2020 Anzere SUI FIS 2xGS
10.-15.1.2020 Lausanne / Les Diablerets SUI YOG SG AC GS SL SG AC GS SL
10.-12.1.2020 Aspen / Highlands USA UNI 2xGS SL 2xGS SL
10.-12.1.2020 Hovden NOR FIS SL 2xGS SL 2xGS
11.-12.1.2020 Adelboden SUI WC GS SL
11.-12.1.2020 Shiramine JPN FIS 2xSL
11.-12.1.2020 Rogla SLO FIS 2xGS 2xGS
11.-12.1.2020 Oberjoch GER FIS 2xGS 2xGS
11.-12.1.2020 Courmayeur ITA FIS NJR GS SL GS SL
11.-12.1.2020 Folgaria ITA NJR GS SL GS SL
11.-12.1.2020 Limone Piemonte ITA NJR 2xGS 2xGS
11.1.2020 Falun SWE ENL 2xSL 2xSL
11.-12.1.2020 Funaesdalen SWE FIS 2xGS 2xGS
11.-12.1.2020 Smugglers Notch Resort USA FIS SL GS
11.-12.1.2020 Waterville Valley Resort USA FIS SL GS
11.-12.1.2020 Karlov pod Pradedem CZE FIS 2xSL 2xSL
11.-12.1.2020 San Vito di Cadore ITA NJR 2xSL 2xSL
11.-12.1.2020 Val Gardena - Groeden ITA NJR GS SL GS SL
11.-12.1.2020 Vaike-Munamagi EST ENL 2xSL 2xSL
11.-12.1.2020 Hoch-Ybrig SUI UNI SL GS SL GS
11.-12.1.2020 La Plagne FRA CIT GS SL GS SL
11.-12.1.2020 TBD AUT NJR 2xGS
11.-12.1.2020 Turnau AUT CITWC 2xSL 2xSL
12.1.2020 Bjursaas SWE ENL 2xSL 2xSL
12.-13.1.2020 Monte Pora ITA NJR 2xSL 2xSL
13.-14.1.2020 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xSL 2xSL
13.-16.1.2020 Aal - Aal Skisenter NOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
14.1.2020 Flachau AUT WC SL
14.-19.1.2020 Wengen SUI TRA WC COM 5xDH AC SL
14.-19.1.2020 Aspen / Highlands USA TRA FIS 4xDH 2xSG 4xDH 2xSG
14.-15.1.2020 Hoch-Ybrig SUI FIS 2xGS
14.-17.1.2020 Chaillol, Orcieres Merlette 1850, St Leger les Melezes, Ancelle FRA FIS SL 2xSG 2xAC GS SG 2xSL
14.1.2020 Spital am Pyhrn AUT FIS 2xSG
14.-16.1.2020 Yongpyong Resort KOR FIS 2xGS SL 2xGS SL
15.-16.1.2020 Filzmoos AUT FIS 2xGS
15.-16.1.2020 La Thuile ITA FIS 2xGS
15.-16.1.2020 Adelboden SUI FIS 2xSL
15.-17.1.2020 Eldora Mountain Resort USA UNI GS 2xSL GS 2xSL
16.-17.1.2020 Sugarloaf USA FIS 2xSG
16.-17.1.2020 Burke Mountain USA FIS 2xSG
16.-19.1.2020 Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
16.-17.1.2020 Pyrenees 2000 Font Romeu FRA CIT 2xSL 2xSL
17.-18.1.2020 Zell am See AUT EC 2xSL
17.-19.1.2020 Mzaar-Kfardebian LBN CHI 2xGS 4xSL 2xGS 4xSL
17.-18.1.2020 Gressoney Saint Jean ITA FIS 2xGS
17.-18.1.2020 Waterville Valley Resort USA UNI SL GS SL GS
17.-18.1.2020 Proctor Ski Area USA UNI 2xSL 2xSL
17.-18.1.2020 Valgrisenche ITA FIS 2xSL
17.-18.1.2020 St. Sebastian / Mariazell AUT FIS 2xSL
18.-19.1.2020 Kirchberg AUT EC 2xGS
18.-19.1.2020 Sestriere ITA WC WQUA 2xGS PGS
18.-19.1.2020 Asarigawa Onsen JPN FIS 2xSL 2xSL
18.-19.1.2020 Canazei ITA NJR 2xSG 2xSG
18.-19.1.2020 Bollnaes SWE FIS ENL 2xSL 2xSL
18.-19.1.2020 Klaeppen SWE FIS 2xGS 2xGS
18.-19.1.2020 Norefjell NOR NJC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
18.-19.1.2020 Craigleith CAN ENL 2xGS 2xGS
18.-19.1.2020 Owls Head CAN ENL 2xSL 2xSL
18.-21.1.2020 Val St-Come, QC CAN FIS 2xSL 2xSL
18.-19.1.2020 Les Angles FRA CIT 2xGS 2xGS
18.-19.1.2020 Les 7 Laux FRA CIT GS SL GS SL
18.-19.1.2020 Reiteralm AUT CITWC 2xGS 2xGS
19.-22.1.2020 St. Anton AUT TRA EC 4xDH
19.-20.1.2020 Daisen JPN FIS SL GS SL GS
19.-20.1.2020 Tazawako JPN ENL 2xGS 2xGS
19.-20.1.2020 Courmayer ITA FIS 2xSL
19.-22.1.2020 Mont Garceau, QC CAN FIS 2xGS 2xGS
20.-21.1.2020 Gole, Golte SLO FIS 2xSL 2xSL
20.-21.1.2020 Sunne SWE FIS 2xSL 2xSL
20.-24.1.2020 Spindleruv Mlyn CZE TRA FIS NC 4xDH 2xSG 2xAC 4xDH 2xSG 2xAC
20.-24.1.2020 N.D. de Bellecombe, Les Saisies FRA FIS 2xSL 2xGS
20.-21.1.2020 Champery GBR CIT SL GS SL GS
20.1.2020 Radstadt AUT FIS 2xSG
20.-23.1.2020 Rosskopf Monte Cavallo ITA FIS 2xSL 2xSL
21.-26.1.2020 Kitzbuehel AUT TRA WC 4xDH SG SL
21.1.2020 Bischofswiesen-Goetschen GER NJC FIS 2xSG
21.-24.1.2020 Abetone ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
21.-22.1.2020 Vratna SVK CHI SG GS SG GS
21.-26.1.2020 Hafjell Olympiabakken NOR TRA NJC FIS 4xDH AC 2xSG 4xDH AC 2xSG
21.-22.1.2020 Zinal SUI TRA FIS 4xDH
22.-26.1.2020 Orcieres FRA TRA EC 4xDH SG
22.-23.1.2020 Sestriere ITA NJR GS SL
22.-23.1.2020 Gstaad/ Hubblen SUI FIS NJC 2xSL
23.-24.1.2020 Melchsee Frutt SUI EC 2xSL
23.-26.1.2020 Bansko BUL TRA WC 3xDH SG
23.-24.1.2020 Malbun LIE NJC FIS 2xSL 2xSL
23.1.2020 Kirchberg AUT FIS GS
24.-26.1.2020 Pigadia GRE FIS GS 2xSL GS 2xSL
24.-26.1.2020 Todtnau / Bernau GER FIS GS 2xSL GS 2xSL
24.-25.1.2020 Gressoney La Trinite ITA FIS 2xSL
24.-25.1.2020 Stowe Mountain Resort / Spruce Peak USA UNI SL GS SL GS
24.-25.1.2020 Ricky v Orlickych horach CZE CHI 2xGS 2xGS
25.-26.1.2020 Sugadairakohgen JPN FIS 2xGS 2xGS
25.1.2020 Kamui JPN FIS GS GS
25.-26.1.2020 Zao JPN FIS 2xSL 2xSL
25.-30.1.2020 Schweitzer Mountain Resort USA TRA FIS 5xDH 2xSG 5xDH 2xSG
25.-26.1.2020 Pas de la Casa ESP FIS GS SL GS SL
25.-26.1.2020 Alleghe ITA NJR 2xGS 2xGS
25.-26.1.2020 Limone Piemonte ITA NJR 2xSL 2xSL
25.-26.1.2020 Madonna di Campiglio ITA NJR 2xSG 2xSG
25.-26.1.2020 Kloevsjoe SWE FIS 2xGS 2xGS
25.-26.1.2020 Whiteface Mountain USA UNI 2xGS 2xGS
25.-26.1.2020 Pila ITA CIT 2xSG 2xSG
25.-26.1.2020 Pec pod Snezkou CZE FIS 2xGS 2xGS
25.1.2020 Sarentino - Sarntal ITA NJR 2xSG 2xSG
25.-28.1.2020 Seefeld AUT NJC NC 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
25.-26.1.2020 Alpine Ski Club CAN FIS 2xSL 2xSL
25.-26.1.2020 Les Saisies, N.D. de Bellecombe FRA CIT GS SL GS SL
26.1.2020 Kamui JPN FIS GS GS
26.-27.1.2020 Steamboat Ski and Resort / Mount Werner USA FIS 2xGS 2xGS
26.1.2020 Middlebury College Snow Bowl USA FIS SL
26.-27.1.2020 Dizin IRI CIT GS SL GS SL
27.-30.1.2020 Z Arcalis- Vallnord AND CHI 2xGS 2xSL 2xAC 2xSG 2xGS 2xSL 2xAC 2xSG
27.-29.1.2020 Krvavec SLO FIS 2xAC 2xSG 2xAC 2xSG
27.-31.1.2020 Bardonecchia ITA TRA FIS 4xDH AC 2xSG
27.-28.1.2020 Bjoernrike SWE FIS 2xSL 2xSL
27.-30.1.2020 St. Lambrecht AUT NC NJC 2xAC 2xGS 2xGS 2xAC
27.-30.1.2020 Pila ITA TRA FIS 4xDH AC 2xSG
27.-28.1.2020 Bansko BUL NJC FIS NC 2xAC 4xSG 2xAC 4xSG
27.-31.1.2020 Davos SUI TRA NJC FIS 4xDH SG AC 4xDH SG AC
27.-28.1.2020 Jahorina BIH NC SL GS SL GS
27.-28.1.2020 Georgian Peaks CAN FIS 2xGS 2xGS
27.1. - 2.2.2020 Soelden AUT TRA NJC FIS SG 4xDH 4xDH SG
27.-30.1.2020 Tsaghkadzor ARM NC FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
28.-29.1.2020 Meribel FRA EC 2xGS
28.1.2020 Schladming AUT WC SL
28.-29.1.2020 Hanawa JPN FIS 2xGS 2xGS
28.-29.1.2020 MontDeus hidakuraiyama JPN FIS 2xSL 2xSL
28.-29.1.2020 Val Palot ITA CIT 2xSL 2xSL
28.-29.1.2020 Jerzens AUT NJC SL GS
29.-30.1.2020 Morzine FRA EC 2xGS
29.1. - 2.2.2020 Rosa Khutor RUS TRA WC 4xDH SG
29.-30.1.2020 Kupres CRO FIS 2xGS SL 2xGS SL
29.1. - 1.2.2020 Folgaria ITA CHI PSL 2xSL 2xGS PSL 2xSL 2xGS
29.-30.1.2020 Pamporovoo BUL FIS GS SL GS SL
30.1. - 2.2.2020 Garmisch Partenkirchen GER TRA WC 3xDH GS
30.-31.1.2020 Val d Isere FRA FIS 2xSG
30.-31.1.2020 Vuokattiti FIN FIS FQUA 2xSL PSL 2xSL PSL
30.-31.1.2020 Bukovytsya UKR CHI
30.-31.1.2020 Zlatibor SRB FIS 2xGS 2xGS
31.1. - 1.2.2020 Jaun SUI EC 2xSL
31.1. - 2.2.2020 Cedars LBN FIS 2xGS SL 2xGS SL
31.1. - 1.2.2020 Sugarloaf USA UNI SL GS SL GS
31.1.2020 Borovets BUL FIS 2xSL 2xSL
31.1. - 1.2.2020 St Jean d Aulps FRA FIS 2xSL
31.1. - 5.2.2020 Kimberley, BC CAN TRA FIS 4xDH SL 2xSG 4xDH SL 2xSG
31.1. - 1.2.2020 Pooladkaf IRI CIT GS SL GS SL
1.-2.2.2020 Berchtesgaden-Jenner GER FIS NJC 2xGS 2xGS
1.-2.2.2020 Bjelasnica BIH FIS GS SL GS SL
1.-2.2.2020 Bielmonte ITA NJR 2xSL PSL 2xSL PSL
1.-5.2.2020 Cortina d Ampezzo ITA NJR FIS 4xGS SL 2xGS
1.-2.2.2020 Hassela SWE FIS 2xGS 2xGS
1.-2.2.2020 Strbske Pleso SVK FIS GS SL GS SL
1.-2.2.2020 Tahkovuori FIN FIS ENL NJC 2xSL GS 2xSL GS
1.-2.2.2020 Sigulda LAT ENL 4xSL 4xSL
1.-4.2.2020 Alyeska Resort USA FIS 3xSL 2xGS 3xSL 2xGS
1.-4.2.2020 Raudalen NOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
1.-2.2.2020 Mont Saint-Sauveur, QC CAN ENL 2xSL 2xSL
1.-2.2.2020 Combloux FRA CIT 2xSL 2xSL
1.-2.2.2020 Kuehtai AUT NJC GS SL
2.-3.2.2020 Vorohta UKR CHI
3.-6.2.2020 Saalbach AUT TRA EC 4xDH
3.2.2020 Bischofswiesen-Goetschen GER NJC FIS 2xSG
3.-4.2.2020 San Giovanni di Fassa ITA FIS GS SL
3.-4.2.2020 Morzine-Avoriaz FRA FIS 2xGS
3.-7.2.2020 Mont Edouard CAN NAC 2xGS 2xSL PSL
3.-6.2.2020 Val d Isere FRA CITWC 2xSG AC GS SL 2xSG AC GS SL
4.-8.2.2020 TBD FRA TRA EC 3xDH AC SG
4.-7.2.2020 Sugadaira kohgen JPN UNI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
4.2.2020 Z Nolby SWE FIS SL SL
4.-5.2.2020 Schwende Horn SUI FIS 2xSL
4.-5.2.2020 Malam Jabba Swat PAK FIS SL GS SL GS
4.-5.2.2020 Georgian Peaks CAN NAC 2xGS
4.-5.2.2020 Mavrovo MKD NC GS SL GS SL
5.-6.2.2020 Predazzo ITA FIS 2xGS
5.-6.2.2020 Seefeld AUT FIS 2xSL 2xSL
5.-9.2.2020 Passo San Pellegrino ITA TRA NJR 3xDH 2xSG GS 3xDH 2xSG GS
6.-9.2.2020 Garmisch Partenkirchen GER TRA WC 3xDH SG
6.-7.2.2020 Sipark HUN NC NJC 2xSL 2xSL
6.-9.2.2020 Terskol RUS FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
6.-7.2.2020 Osler Bluff, ON CAN NAC 2xSL
6.-7.2.2020 Villars GBR NJR 2xSL 2xSL
6.-7.2.2020 Yongpyong Resort KOR FEC GS SL GS SL
7.-8.2.2020 Aprica ITA NJR 2xGS 2xGS
7.-8.2.2020 Sunday River Resort USA UNI SL GS SL GS
7.-9.2.2020 Mt. La Crosse USA FIS 3xSL 3xSL
7.-8.2.2020 Pila ITA FIS NJR GS SL GS SL
7.-8.2.2020 San Giovanni di Fassa ITA CIT GS SL GS SL
7.-8.2.2020 Naltar Gilgit PAK FIS SL GS SL GS
7.-10.2.2020 Lake Louise CAN FIS 2xSG 2xGS 2xSG 2xGS
8.-9.2.2020 Berchtesgaden GER EC GS SL
8.-9.2.2020 Chamonix FRA WC WQUA SL PGS GS
8.-9.2.2020 Arxhena KOS CHI SL GS SL GS
8.-9.2.2020 Soriska planina SLO FIS 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Ruhpolding-Unternberg GER CIT 2xSL 2xSL
8.-11.2.2020 Snowbird Ski And Summer Resort USA FIS 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Artesina ITA NJR 2xGS 2xGS
8.-9.2.2020 Are SWE FIS 2xSG 2xSG
8.-9.2.2020 Borlaenge SWE FIS 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Vysna Boca SVK UNI GS SL GS SL
8.-9.2.2020 Mittersill Cannon Mountain USA FIS 2xSL
8.-9.2.2020 Mount Sunapee Resort USA FIS 2xSL
8.-11.2.2020 Park City, UT USA FIS 2xGS 2xGS
8.-9.2.2020 Meiringen SUI NJC FIS 2xSL
8.-9.2.2020 Erwald AUT CITWC 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Sigulda LAT ENL 4xSL 4xSL
8.-9.2.2020 Reykjavik ISL ENL 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Kongsberg NOR FIS ENL 2xSL 2xSL
8.-9.2.2020 Les Diablerets SUI FIS 2xGS
8.2.2020 Craigleith CAN NAC PSL
8.-9.2.2020 Popova Sapka MKD CHI SL GS SL GS
8.-9.2.2020 Krakauebene AUT FIS 2xSL
9.-10.2.2020 Appi Kogen JPN FIS 2xSL 2xSL
10.-11.2.2020 Juzhno-Sakhalinsk RUS TRA 2xDH 2xDH
10.-11.2.2020 Alpe di Siusi - Seiser Alm ITA FIS 2xGS
10.-12.2.2020 Bardonecchia ITA TRA FIS 4xDH 2xSG
10.-13.2.2020 Whiteface Mountain USA NAC 2xSG AC GS 2xSG AC GS
10.-11.2.2020 Val d Isere FRA FIS GS SL
10.-11.2.2020 Meribel FRA FIS FQUA 2xSL PSL
10.-11.2.2020 Kimberley CAN TRA 2xDH 2xDH
11.2.2020 Tazawakoko JPN NC SG SG
11.-14.2.2020 Garmisch GER FIS 5xDH 2xSG
11.-14.2.2020 Abetone ITA CIT CITWC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
11.-12.2.2020 Lackenhof AUT FIS 2xSL
11.-12.2.2020 Turnau AUT FIS 2xGS
11.-14.2.2020 Bears town KOR FEC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
12.-14.2.2020 Sella Nevea ITA EC 2xSG AC
12.-16.2.2020 Yanqing CHN TRA WC 4xDH SG
12.-13.2.2020 Poiana Brasov ROU CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
12.-13.2.2020 Shigakohogen JPN FIS 2xGS 2xGS
12.2.2020 Tazawakoko JPN UNI SG SG
12.-13.2.2020 Krvavec SLO FIS 2xGS 2xGS
12.-15.2.2020 Suomu FIN FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
13.-16.2.2020 Crans Montana SUI TRA EC 4xDH
13.-16.2.2020 Roccaraso ITA NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
13.-15.2.2020 Krasnoyarsk RUS FIS 2xGS SL 2xGS SL
13.-14.2.2020 Artesina ITA FIS GS 2xSL
13.-14.2.2020 Wyller NOR FIS 2xGS 2xGS
14.-17.2.2020 Parnassos GRE CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
14.-15.2.2020 Lulea SWE FIS ENL 2xSL 2xSL
14.-15.2.2020 Jiminy Peak Mountain Resort USA UNI SL GS SL GS
14.2.2020 National Winter Activity Center USA NAC FQUA PSL SL PSL SL
14.-15.2.2020 Hochficht AUT FIS 2xGS
15.-16.2.2020 Maribor SLO WC GS SL
15.2.2020 Shizukuishi JPN NJC SG SG
15.-16.2.2020 Skofja Loka SLO CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
15.-16.2.2020 Cerler Aramon ESP CIT GS SL GS SL
15.-16.2.2020 Bardonecchia ITA CIT 2xSG SL 2xSG SL
15.-16.2.2020 Cavalese - Alpe Cermis ITA NJR GS SL GS SL
15.-16.2.2020 Forni di Sopra ITA NJR 2xGS 2xGS
15.-16.2.2020 National Winter Activity Center USA FIS 2xSL 2xSL
15.-16.2.2020 Bila v Beskydech CZE UNI GS SL GS SL
15.-16.2.2020 Sesto Pusteria - Sexten ITA NJR 2xGS 2xGS
15.-16.2.2020 Tschappina SUI FIS NJR 4xSL
15.-16.2.2020 Kirkerud NOR FIS 2xSL 2xSL
15.-16.2.2020 Le Massif, QC CAN ENL 2xGS 2xGS
15.-18.2.2020 Bromont CAN FIS 2xGS 2xSL 2xSL 2xGS
15.-16.2.2020 Markstein FRA CIT 2xSL 2xSL
15.-16.2.2020 TBD AUT NJR 2xGS
16.2.2020 Shizukuishi JPN FIS SG SG
16.-17.2.2020 Arvidsjaur SWE FIS 2xSL 2xSL
16.-21.2.2020 Bormio GBR FIS NJR 2xSL 2xGS 2xSG 2xSL 2xGS 2xSG
17.-18.2.2020 Blue Mountain USA FIS 2xGS 2xGS
17.-18.2.2020 Pila ITA CIT 2xSL 2xSL
17.-21.2.2020 Sella Nevea ITA TRA FIS 4xDH AC 2xSG
17.-18.2.2020 Spluegen SUI FIS 2xGS
18.-19.2.2020 Zagreb-Sljeme CRO CHI SL GS SL GS
18.-19.2.2020 Maribor SLO FIS GS SL GS SL
18.-19.2.2020 Santa Caterina ITA FIS GS SL GS SL
18.-21.2.2020 Poiana Brasov ROU FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
19.-20.2.2020 Sarntal ITA EC 2xSG
19.-20.2.2020 Taernaby SWE FIS 2xGS 2xGS
19.-21.2.2020 Winter Park Resort USA FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
19.-20.2.2020 San Bernardino SUI FIS 2xSL
19.-22.2.2020 Z Stara Planina SRB TRA NC NJC 4xDH 2xSG 2xAC 4xDH 2xSG 2xAC
20.-21.2.2020 Jasna SVK EC 2xGS
20.-23.2.2020 Crans Montana SUI TRA WC COM 3xDH AC SG
20.-21.2.2020 Belokurikha RUS FIS 2xSL 2xSL
20.-22.2.2020 Bjelasnica BIH CHI SG GS SL SG GS SL
21.-22.2.2020 Vassfjellet NOR FIS 2xSL 2xSL
22.-23.2.2020 Niigata Yuzawa Naeba JPN WC GS SL
22.-23.2.2020 Peca / Bleiburg-Petzen (AUT) AUT FIS 2xGS 2xGS
22.-23.2.2020 Sudelfeld GER NJC FIS 2xSL 2xSL
22.-23.2.2020 La Molina ESP CITWC GS SL GS SL
22.-23.2.2020 Champorcher ITA FIS NJR SL GS SL GS
22.-24.2.2020 Park City USA UNI GS 2xSL GS 2xSL
22.-23.2.2020 Lycksele SWE FIS 2xSL 2xSL
22.2.2020 Passo Oclini ITA NJR SL SL
22.-23.2.2020 Piancavallo ITA NJR 2xSL 2xSL
22.-23.2.2020 San Martino di Castrozza ITA NJR GS SL GS SL
22.-23.2.2020 Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CZE CIT 2xSL 2xSL
22.-23.2.2020 Val Thorens FRA CIT 2xGS 2xGS
22.-23.2.2020 Oberperfuss AUT FIS SL PSL
23.-24.2.2020 Metabief FRA FIS 2xSL
23.-25.2.2020 Oppdal NOR FIS 2xGS SL 2xGS SL
24.-25.2.2020 Maria Alm AUT NC SL GS SL GS
24.-25.2.2020 Bursa / Uludag TUR CHI SL GS SL GS
24.-26.2.2020 Snowbasin Resort USA NJC SG GS SL SG GS SL
24.-25.2.2020 Sestola ITA FIS 2xSL
24.-27.2.2020 Tashtagol RUS NC FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
24.-28.2.2020 Font Romeu Pyrenees 2000 FRA FIS 2xGS 2xSL
24.-25.2.2020 Mokra Gora SRB CHI GS SL GS SL
24.2.2020 St. Lambrecht AUT FIS 2xSG
24.-25.2.2020 Tsaghkadzor ARM FIS SL GS SL GS
24.-26.2.2020 Yongpyong Resort KOR NC FIS GS 2xSL GS 2xSL
25.-26.2.2020 Campo Felice ITA FIS 2xGS
25.-26.2.2020 Turnau AUT FIS 2xGS
26.-27.2.2020 Krvavec SLO EC 2xGS
26.-27.2.2020 Abetone ITA FIS 2xGS
26.2. - 1.3.2020 Savognin SUI FIS NJC 2xGS 2xGS
26.-28.2.2020 Grouse Mountain CAN FIS 3xSL 3xSL
26.-27.2.2020 Mokra Gora SRB FIS 2xSL 2xSL
26.-28.2.2020 Dizin IRI JUN AC GS SL AC GS SL
27.2. - 1.3.2020 Kvitfjell NOR TRA EC 4xDH
27.2.2020 APPI Koen JPN CIT GS GS
27.2. - 1.3.2020 Almasa SWE NJC FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
27.-29.2.2020 Bridger Bowl Ski Area USA UNI 2xGS SL 2xGS SL
27.-28.2.2020 Snowbasin Resort USA FIS GS SL
27.-28.2.2020 Ovindoli ITA FIS 2xSL
27.-28.2.2020 Sigulda LAT ENL 3xSL PSL 3xSL PSL
27.-28.2.2020 Snowbird Ski And Summer Resort USA FIS 2xSL
28.2. - 1.3.2020 Cedars LBN CHI 4xGS 2xSL 4xGS 2xSL
28.-29.2.2020 Naeba JPN CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
28.-29.2.2020 Middlebury College Snow Bowl USA UNI SL GS SL GS
28.-29.2.2020 Usseglio ITA NJR 2xGS 2xGS
28.2. - 1.3.2020 Jolster NOR FIS 3xSL 3xSL
29.2. - 1.3.2020 Bad Wiessee GER EC 2xSL
29.2. - 1.3.2020 La Thuile ITA WC COM 2xSG AC
29.2. - 1.3.2020 Hinterstoder AUT WC COM 2xSG AC
29.2.2020 Kamui JPN FIS SG SG
29.2. - 2.3.2020 Engaru JPN FEC 2xGS SL 2xGS SL
29.2. - 1.3.2020 Rogla SLO FIS 2xSL 2xSL
29.2. - 3.3.2020 Abetone ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
29.2. - 1.3.2020 Alleghe ITA NJR 2xSL 2xSL
29.2. - 1.3.2020 Cavalese - Alpe Cermis ITA NJR GS SL GS SL
29.2. - 3.3.2020 Sterzings - Rosskopf, Ladurns ITA NJC FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
29.2. - 1.3.2020 Reykjavik ISL ENL 2xGS 2xGS
29.2. - 8.3.2020 Whistler Blackcomb, BC CAN TRA FIS 5xDH 2xSG 2xGS 5xDH 2xSG 2xGS
29.2. - 1.3.2020 Mont Saint-Anne CAN ENL 2xGS 2xGS
29.2. - 1.3.2020 Les Menuires FRA CIT 2xSL 2xSL
29.2. - 1.3.2020 Seefeld EST NC GS SL GS SL
1.3.2020 Kamui JPN FIS SG SG
2.-3.3.2020 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xGS 2xGS
2.-3.3.2020 Honokidaira JPN FIS 2xGS 2xGS
2.-3.3.2020 Krasnoyarsk RUS NJR GS SL GS SL
2.-3.3.2020 Ravascletto - Zoncolan ITA FIS 2xGS
2.-3.3.2020 Morzine Avoriaz FRA FIS 2xSL
2.-3.3.2020 Sella Nevea ITA TRA 2xDH 2xDH
2.-3.3.2020 Hinterreit/Saalfelden AUT CITWC CIT 2xSG GS 2xSG GS
3.-4.3.2020 Shigakohogen JPN FIS SG AC AC SG
3.-4.3.2020 Lech AUT FIS SL PSL
4.-7.3.2020 Antagnod ITA FIS NJR 2xSG 2xGS 2xSG 2xGS
4.-5.3.2020 Folgaria ITA FIS 2xSL
4.-6.3.2020 Stoos SUI FIS 2xSG 2xSG
4.-7.3.2020 Megeve FRA FIS TRA NJC SL 3xDH AC
5.-14.3.2020 Narvik NOR TRA WJC 3xDH SG AC GS SL 3xDH SG AC GS SL
5.-8.3.2020 Kvitfjell NOR TRA WC 3xDH SG
5.-6.3.2020 Shigakohogen JPN FIS 2xSL 2xSL
5.-6.3.2020 Akan JPN FEC 2xSL 2xSL
5.-8.3.2020 Sugarbush Resort / Mount Ellen USA FIS FQUA 2xSL PSL 2xGS
5.-8.3.2020 Z Waterville Valley USA FIS FQUA 2xGS PSL 2xSL
6.-8.3.2020 Mzaar-Kfardebian LBN NC FIS GS 2xSL GS 2xSL
6.-8.3.2020 Teine JPN FIS 2xGS SL 2xGS SL
6.-7.3.2020 Huddinge SWE ENL 2xSL 2xSL
6.-7.3.2020 Ravascletto - Zoncolan ITA NJR GS SL GS SL
6.-9.3.2020 Camp Fortune CAN FIS 2xSL 2xSL
6.-9.3.2020 Mont Ste-Marie, QC CAN FIS 2xGS 2xGS
7.-8.3.2020 Ofterschwang GER WC GS SL
7.-8.3.2020 Mount Olympus, Troodos CYP FIS 2xSL 2xSL
7.-8.3.2020 Daisen JPN FIS GS SL GS SL
7.-8.3.2020 Skofja Loka SLO FIS 2xSL 2xSL
7.-11.3.2020 Sun Valley Resort USA FIS FQUA 3xSL PSL 2xGS 3xSL PSL 2xGS
7.-8.3.2020 Pejo ITA NJR GS SL GS SL
7.-8.3.2020 Racines - Ratschings ITA NJR GS SL GS SL
7.3.2020 Sauze d Oulx ITA NJR GS GS
7.-8.3.2020 Val Palot ITA CIT 2xSL 2xSL
7.-10.3.2020 Garmisch Partenkichen GER FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
7.-8.3.2020 Flumserberg SUI CIT 2xGS 2xGS
7.3.2020 Suicide Six Ski Area USA FIS SL
7.-8.3.2020 Villard de Lans FRA CIT 2xGS 2xGS
7.-8.3.2020 Leogang AUT FIS 2xSL
8.3.2020 Sansicario ITA NJR SL SL
9.-10.3.2020 Val Palot ITA FIS 2xSL 2xSL
9.-12.3.2020 Gastein AUT FIS 2xGS 2xGS
9.-12.3.2020 Yongpyong Resort KOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
10.3.2020 Stockholm SWE WC WQUA PSL SL PSL SL
10.-14.3.2020 Z Duved SWE TRA NJC FIS 3xDH 2xSG AC GS SL 3xDH 2xSG AC GS SL
10.-11.3.2020 Meiringen SUI FIS 2xGS
10.-11.3.2020 Gerardmer FRA FIS 2xGS
10.-14.3.2020 Pyhatunturi FIN NC FIS 2xGS 3xSL PSL 2xGS 3xSL PSL
10.-11.3.2020 Kopaonik SRB NC SL GS SL GS
10.-11.3.2020 Dizin IRI CIT SL GS SL GS
11.-12.3.2020 Golte SLO FIS 2xGS 2xGS
12.-14.3.2020 Are SWE WC GS SL PSL
12.-13.3.2020 Kayseri / Erciyes TUR FIS 2xGS 2xGS
12.-15.3.2020 Sunday River Resort USA FIS 2xSG 2xGS
12.-15.3.2020 Sugarloaf USA FIS 2xGS 2xSG
12.-15.3.2020 Passo San Pellegrino ITA CIT ENL 3xSG AC SL GS 3xSG AC SL GS
12.-13.3.2020 Valtournenche ITA FIS 2xSG 2xSG
12.-13.3.2020 Gstaad/ Hubblen SUI FIS 2xSL
12.-15.3.2020 Winter Park Resort USA FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
12.-16.3.2020 Le Sauze, Pra Loup FRA FIS 2xGS SL
12.-15.3.2020 Val Thorens FRA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
13.-15.3.2020 Malbun LIE NC GS SL SL GS
13.3.2020 Baqueira Beret ESP NJC SG SG
13.-14.3.2020 Lelex FRA FIS 2xSL
13.-15.3.2020 Mont Orford CAN ENL GS SL PSL GS SL PSL
13.-15.3.2020 Voss NOR FIS SL 2xGS SL 2xGS
14.-15.3.2020 Kranjska Gora SLO WC GS SL
14.-15.3.2020 Baqueira Beret ESP CIT GS SL GS SL
14.-15.3.2020 Devils Glen CAN FIS 2xSL 2xSL
14.-15.3.2020 Dienten AUT CITWC CIT 2xGS 2xGS
16.-22.3.2020 Cortina d Ampezzo ITA TRA WC 3xDH SG SL GS 3xDH SG GS SL
16.-17.3.2020 Sugadairakohgen JPN FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2020 Honokidairaira JPN FIS 2xGS 2xGS
16.-17.3.2020 Erzurum/Palandoken TUR FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2020 Kouty, nad Desnou CZE FIS GS SL GS SL
16.-17.3.2020 Beckenried Klewenalp SUI FIS 2xSL
16.-17.3.2020 Suomu FIN FIS 2xGS 2xGS
16.-20.3.2020 La Plagne FRA TRA FIS NJC 3xDH SG GS AC SL
16.-17.3.2020 Georgian Peaks CAN FIS 2xGS 2xGS
16.-19.3.2020 Kolasin MNE NC NJC 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
16.-17.3.2020 San Vigilio - Kronplatz ITA NC GS SL GS SL
16.-17.3.2020 Hafjell Alpine Resort NOR TRA 2xDH 2xDH
17.-20.3.2020 Florina-Vigla / Pisoderi GRE FIS NC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
17.-22.3.2020 Jackson Hole Mountain Resort USA FIS 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
17.-18.3.2020 Kranjska Gora SLO FIS 2xGS 2xGS
17.-18.3.2020 Bruson SUI FIS NJR 3xGS
17.-24.3.2020 Panorama CAN NAC TRA 2xSG AC GS SL 4xDH 2xSG AC SL GS 4xDH
17.-18.3.2020 Montafon AUT FIS 2xSL
17.-18.3.2020 Lackenhof AUT FIS 2xSG
18.-19.3.2020 TBD AUT EC SG SG
18.-22.3.2020 Pila ITA TRA NJC 3xDH AC GS SG SL PSL 3xDH AC GS SG SL PSL
18.-19.3.2020 Ruka FIN FIS 2xSL 2xSL
18.-19.3.2020 Vratna SVK NC GS SL GS SL
19.-20.3.2020 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xSL 2xSL
19.-26.3.2020 Juzhno-Sakhalinsk RUS FEC 2xGS 2xSL AC 2xSG 2xGS 2xSL AC 2xSG
19.-20.3.2020 Sarikamis / Kars TUR FIS 2xGS 2xGS
19.-24.3.2020 Z Whiteface Mountain USA FIS 2xSL 2xGS 2xSG
19.-20.3.2020 Pamporovo BUL CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
19.-20.3.2020 St Gervais FRA CIT GS SL GS SL
20.-22.3.2020 Reiteralm AUT EC GS SL GS SL
20.-21.3.2020 Pampeago ITA NJR 2xSL 2xSL
20.-21.3.2020 Zabljak MNE FIS 2xSL 2xSL
21.-22.3.2020 Maribor SLO FIS 2xSL 2xSL
21.-22.3.2020 Funaesdalen SWE FIS 2xGS 2xGS
21.-22.3.2020 Leukerbad SUI FIS 2xSL
21.-22.3.2020 Les Gets FRA CIT 2xGS 2xGS
21.-22.3.2020 Hakadal NOR FIS 2xGS 2xGS
23.3.2020 Akan JPN NJC SL SL
23.-29.3.2020 Garmisch Partenkichen GER TRA NC NJC FIS 4xDH 3xSG 2xAC SL GS 4xDH 3xSG 2xAC GS SL
23.-25.3.2020 Cerler Aramon ESP NC 2xGS SL 2xGS SL
23.-25.3.2020 Val di Zoldo ITA UNI 2xGS SL 2xGS SL
23.-24.3.2020 Hinterreit GBR FIS NJR 2xGS 2xGS
23.-24.3.2020 Sils SUI FIS 2xSL
23.-29.3.2020 Hafjell Olympiabakken NOR TRA NC FIS 4xDH SG AC GS SL 4xDH SG AC GS SL
23.-24.3.2020 Anzere SUI FIS 2xGS
23.-24.3.2020 Hafjell Alpine Resort NOR TRA 2xDH 2xDH
24.-25.3.2020 Zagreb-Sljeme CRO NC FIS 2xSL 2xSL
24.-25.3.2020 Zao JPN FIS 2xGS 2xGS
24.3.2020 Akan JPN FIS SL SL
24.-29.3.2020 Passo Tonale - Pejo ITA TRA NC FQUA 3xDH AC GS 2xPSL SG SL 3xDH AC GS 2xPSL SG SL
24.-25.3.2020 Chamrousse FRA FIS 2xSL
24.3. - 2.4.2020 Val Thorens FRA TRA NC FIS 5xDH SG AC SL GS SL SG AC GS 4xDH
24.3.2020 Loch Lomond CAN FIS 2xSL 2xSL
24.-30.3.2020 Innerkrems AUT TRA NC 3xDH SG AC SL GS 3xDH SG AC GS SL
25.3. - 4.4.2020 Krvavec SLO TRA NJC NC FQUA 4xDH 2xSG 2xAC 3xPGS 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xAC 3xPGS 2xSL 2xGS
25.-26.3.2020 Storklinten SWE NC FQUA SL 2xPSL SL 2xPSL
25.-28.3.2020 Panorama CAN NC FIS 2xGS 2xSL 2xSL 2xGS
25.3.2020 Mount-Baldy CAN FIS 2xSL 2xSL
26.3.2020 Nukabira Gensenkyo JPN NJC GS GS
26.-29.3.2020 Lutsen Mountains USA FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
26.-27.3.2020 Hinterreit GBR FIS NJR 2xSL 2xSL
26.-29.3.2020 Pra Loup, Le Sauze FRA CHI 2xSG AC GS SL 2xSG AC GS SL
27.3.2020 Nukabira Gensenkyo JPN FIS GS GS
27.-31.3.2020 Soldeu - GrandValira AND TRA FIS NC 2xDH 2xSG GS SL 2xDH 2xSG GS SL
27.-28.3.2020 Spindleruv Mlyn CZE NC GS SL GS SL
28.-29.3.2020 Espot ESP FIS GS SL GS SL
28.-29.3.2020 Claviere ITA CIT 2xSL 2xSL
28.-31.3.2020 Stratton USA FIS 2xSL 2xGS
28.-29.3.2020 Bansko BUL NC SL GS SL GS
28.-31.3.2020 Stowe Mountain Resort / Spruce Peak USA FIS 2xSL 2xGS
28.-29.3.2020 Courchevel FRA CIT 2xGS 2xGS
28.-31.3.2020 Aspen / Highlands USA NC FQUA PSL 2xSL GS PSL 2xSL GS
28.-29.3.2020 Are SWE TRA 2xDH 2xDH
29.3. - 3.4.2020 Elizovo RUS NC FIS PSL 2xSG AC SL PSL 2xSG AC SL
29.3. - 4.4.2020 Yllas FIN TRA NC FIS NJC 3xDH 2xSG AC 2xGS 3xDH 2xSG AC 2xGS
29.3. - 1.4.2020 Yllastuturi LAT TRA NC FIS 3xDH AC 2xSG 3xDH AC 2xSG
29.3. - 5.4.2020 Tignes, FRA GBR TRA NJC NC 4xDH 2xSG 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xGS 2xSL
30.-31.3.2020 Espot ESP FIS GS SL GS SL
30.-31.3.2020 Madonna di Campiglio ITA CIT GS SL GS SL
30.3. - 1.4.2020 Val Thorens FRA TRA NC 3xDH
30.-31.3.2020 Bansko BUL FIS GS SL GS SL
30.3. - 5.4.2020 Zinal SUI TRA NC FIS 4xDH AC SG GS SL 4xDH AC SG SL GS
31.3. - 1.4.2020 Furkotka SVK FIS GS SL GS SL
31.3. - 1.4.2020 Saelen SWE NC FIS 2xGS 2xGS
31.3. - 2.4.2020 Santa Caterina Valfurva ITA NJC GS PSL SL GS PSL SL
31.3. - 1.4.2020 Reykjavik ISL FIS SL GS SL GS
1.-6.4.2020 Panorama CAN FIS 2xGS 2xSG 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
2.-3.4.2020 Niseko JPN FIS 2xGS 2xGS
2.-3.4.2020 Lindvallen SWE FIS SL SL
2.-9.4.2020 Aspen / Highlands USA TRA FIS 3xDH SG 2xGS 2xSL 3xDH SG 2xGS 2xSL
2.-3.4.2020 Val d Isere FRA CHI 2xSG 2xSL 2xSG 2xSL
2.-5.4.2020 Le Relais CAN FIS SL PSL SL PSL
2.-5.4.2020 Stoneham,QC CAN FIS 2xGS 2xGS
3.-4.4.2020 Abetone ITA CHI 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
3.-4.4.2020 Prapoutel 7 Laux FRA FIS 2xSL
3.-4.4.2020 Akureyri ISL NC GS SL GS SL
3.-4.4.2020 TBD AUT FIS GS SL
3.-4.4.2020 Santa Caterina Valfurva ITA FIS 2xSL 2xSL
4.-5.4.2020 Oberjoch-ATA GER CIT 2xGS 2xGS
4.-5.4.2020 Courmayeur ITA FIS NJR SL GS SL GS
4.-7.4.2020 Madonna di Campiglio ITA NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
4.-5.4.2020 Storklinten SWE FIS 2xSL 2xSL
4.-5.4.2020 Racines - Ratschings ITA NJR 2xGS 2xGS
4.-5.4.2020 TBD USA FIS SL GS SL GS
4.-5.4.2020 Nauders AUT FIS 2xGS
6.-9.4.2020 Nozawa Onsen JPN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
6.-7.4.2020 Pampeago ITA FIS 2xSL 2xSL
6.-10.4.2020 Grand Bornand, La Clusaz, Manigod FRA FIS 2xSG 2xGS 2xSL
7.-12.4.2020 Burke Mountain USA FIS 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
7.-11.4.2020 Val d Isere FRA FIS GS SL SG GS SL SG
8.-9.4.2020 Cavalese - Alpe Cermis ITA CIT GS SL GS SL
9.4.2020 Nolby SWE FIS SL SL
9.-10.4.2020 Val d Isere FRA NC GS SL GS SL
10.-11.4.2020 Sundsvall SWE FIS 2xSL 2xSL
11.-12.4.2020 Hachimantai JPN ENL 2xSL 2xSL
11.-13.4.2020 Val d Isere FRA NC SG GS SL SG GS SL
11.-12.4.2020 Les Menuires FRA FIS 2xGS
11.-12.4.2020 Flaine FRA CIT 2xSL 2xSL
11.-12.4.2020 Myoko JPN FIS 2xGS 2xGS
13.-22.4.2020 Mammoth Mountain Ski Resort USA TRA FIS 4xDH 2xSG 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xGS 2xSL
13.-14.4.2020 Serre Chevalier FRA FIS 2xSG AC
14.-15.4.2020 Prali ITA CIT 2xSL 2xSL
14.-15.4.2020 Davos SUI FIS 2xSG 2xSG
15.-17.4.2020 Aal - Aal Skisenter NOR FIS SG 2xGS SG 2xGS
16.-19.4.2020 Santa Caterina Valfurva ITA CIT 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
16.-18.4.2020 Whistler Blackcomb, BC CAN CHI SG GS SL SG GS SL
16.-19.4.2020 Scotland GBR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
18.-19.4.2020 Hachimantai JPN FIS 2xSL 2xSL
18.-21.4.2020 Taernaby SWE FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
18.-19.4.2020 Geilo NOR FIS 2xSL 2xSL
22.-23.4.2020 Okutadami JPN FIS 2xSL 2xSL
22.-25.4.2020 Levi FIN NC FQUA GS 2xSL PSL GS 2xSL PSL
24.-25.4.2020 Taernaby SWE CHI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
25.-28.4.2020 Hemsedal NOR FIS SL 2xSG SL 2xSG
26.4.2020 Snow Valley BEL ENL 2xSL 2xSL
Tlač  záznamy 1 - 20 z 783    nasledujúce   posledný »
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk