Reprezentácia

2016/2017

 

Kód Meno Nar. Lyžiarsky klub Web  
RD A muži          
700830 Žampa Adam 13.09.1990 Žampa Ski Club Vysoké Tatry adamzampa.com  
700879 Žampa Andreas 13.08.1993 Žampa Ski Club Vysoké Tatry    
           
RD A ženy          
705287 Velez Zuzulová Veronika 15.07.1984 LO Ski Zu Bratislava zuzulova.com  
705423 Vlhová Petra 13.06.1995 Ski Team VLHA L.Mikuláš petravlhova.sk  
           
RD B muži          
700868 Falat Matej 08.02.1993 SAK Drienica Lysá    
700878 Bendik Martin 27.04.1993 Bendik Racing Team  
         
RD U21 muži          
700929 Prieložný Matej 28.09.1997 JSC Dúbravka    
700916 Šenkár Samuel 13.09.1996 TJ Roháče Zuberec    
700941 Katrenič Henrich 21.05.1998 Five Star Ski Klub    
700950 Revúcky Samuel 19.01.1999 LOPS Bratislava    
700956 Jaroščák Miroslav 01.03.1999 ŠK Kubínska hoľa    
           
RD U21 ženy          
705460 Jančová Tereza 31.03.1999 LK Levoča    
705436 Kamenická Daniela 11.05.1996 LK Levoča    
705462 Moravčíkova Soňa 05.12.1999 KĽŠ Kryha Bratislava    
705469 Nemcová Klaudia 12.09.2000 LK Levoča    
           
RD UNI muži          
700908 Murín Roman 17.09.1995 LK Valčianska Dolina    
700875 Pavelka Matúš 17.12.1993 VŠC Dukla B.Bystrica    
700941 Katrenič Henrich 21.05.1998 Five Star Ski Klub    
700901 Hyška Martin 13.06.1994 HLK Humenné    
700940 Mistrík Matej 10.03.1998 LK Victory Bratislava    
700939 Varjassi Tomáš 30.03.1998 Snow Ski Stars    
700938 Madro Oskar 18.04.1998 LOPS Bratislava    
700910 Jakubčo Ján 21.11.1995 ŠKB Lyžiarik B.Bystrica    
700915 Brozman Branislav 15.04.1996 LK Spišská Nová ves    
700859 Hromada Martin 12.08.1992 LKHN Prievidza    
           
RD UNI ženy          
705419 Chebeňová Lenka 05.02.1994 ŠKB Lyžiarik B.Bystrica    
705424 Miklošová Katarína 18.04.1995 Ski Club Plejsy    
705394 Kantorová Barbara 03.03.1992 LK Gerlach    
705377 Saalová Kristína 20.05.1991 LKŠ Banská Bystrica    
705402 Trajčíková Eva 05.06.1993 ŠK Junior Ski Poprad    
           
RD U16 chlapci Baláž Filip        
  Lasok Adam        
  Sanitrár Ján        
  Ilavský Miroslav        
  Klein Václav        
  Petruf Adrián        
  Ruffíni Róbert        
           
RD U16 dievčatá Antalová Simona        
  Šafáriková Andrea        
  Surová Alica        
  Niňajová Lenka        
  Jančová Rebeka        
  Strachanová Silvia        
  Hrbáňová Ella        
  Píšová Katarína        
           
RD Masters          
Kategória C1 – C5 Kubeková Darina        
Kategória C6 - C9 Blahútová Anna        
Kategória B Dibdiak Jozef        
  Hofbauer Milan        
  Chmelík Martin st.        
Kategória A Ambros Dušan        
  Ternavský Vladimír        
  Staník Roman        

 

 

RD 2014/2015

 

RD 2013/2014

 

RD 2012/2013

 

RD 2011/2012

 

© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk