Top Aktuality

Ilustračný obrázok

07.04.2017 Rýchlostný lyžiar Bekeš skončil v Andorre desiaty

Svetový pohár FIS Speedski World Cup 2017 odštartoval dnes a najrýchlejších lyžiarov sveta čakajú každý deň dve kolá v rovnakom čase o 10:00 hod a 11:00 hod.

29.03.2017 Bendik v Slovinsku opäť úspešne, v rebríčku sa posunie do prvej dvestovky

Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní a člen Slovenskej lyžiarskej asociácie Martin Bendik je v týchto dňoch spoločne so svojím realizačným tímom na majstrovstvách Slovinska v Krvavci, kde má za sebou ďalšie preteky.

27.03.2017 Michal Bekeš dvanásty na Majstrovstách sveta vo Švédsku

Slovenskému reprezentantovi a členovi Slovenskej lyžiarskej asociácie Michalovi Bekešovi sa v nedeľu 26. marca na Majstrovstvách sveta v kategórií Speedski darilo. Na švédskych zjazdovkách v lyžiarskom stredisku Idre Fjall zaznamenal totiž svoj životný úspech, keď si v najrýchlejšej kategórii Speedski vybojoval dvanáste miesto.

23.03.2017 Veronika Velez-Zuzulová po úspešnej sezóne pokračuje v kariére

Veronika Velez-Zuzulová zavŕšila svoju úspešnú sezónu 4. miestom vo finále SP v slalome v americkom Aspene. Celkovo jej patrí 2. priečka v disciplíne, počas sezóny sa jej podarilo zvíťaziť v Záhrebe a obsadiť až štyri druhé miesta v Killingtone, Sestriere, Semmeringu a Štokholme. Veronika potešila všetkých svojich fanúšikov informáciou, že bude pokračovať aj v ďalšej, olympijskej sezóne.

23.03.2017 Petra Vlhová ovládla finálový slalom v Aspene

Petra Vlhová má za sebou najúspešnejší víkend tejto sezóny. V americkom Aspene sa jej v poslednom slalome SP podarilo zvíťaziť a v obrovskom slalome dosiahla svoje tohtoročné maximum, 7. miesto. Petra svetu ukázala, že aj najťažšia súperka Mikaela Shiffrinová je poraziteľná. Petre patrí celkovo 5. priečka SP v slalome a 11. v obrovskom slalome. V ďalšej sezóne Petra plánuje pridať už aj ďalšie disciplíny.

20.03.2017 Martin Bendik zvíťazil v talianskej Pile

Slovenský reprezentant a člen Slovenskej lyžiarskej asociácie Martin Bendik zvíťazil v piatkových pretekoch v talianskom stredisku Pila.

10.03.2017 Samuel Revúcky na 3. mieste v Super G (U18) na MSJ vo Švédsku

Na prebiehajúcich majstrovstvách sveta juniorov vo Švédsku obsadil Samuel Revúcky 3.miesto v Super G v kategórii U18. Tereza Jančová a Klaudia Nemcová štartovali vo svojej prvej disciplíne majstrovstiev v alpskej kombinácii. V kategórii U18 obsadila Soňa Moravčíková opäť 4. miesto, Tereza Jančová 7. miesto a Klaudia Nemcová 11. miesto.

08.03.2017 Úspešný začiatok MSJ vo švédskom Are pre našich juniorov

V prvých pretekoch majstrovstiev sveta juniorov sa postavili naši pretekári Soňa Moravčíková a Henrich Katrenič na štart zjazdu.

06.03.2017 Bendik víťazom super G v rakúskom Innerkremse

Slovenský reprezentant a člen SLA Martin Bendik vyhral nedeľňajšie preteky superobrovského slalomu v rakúskom Innerkremse CIT a potvrdil svoju pozíciu slovenskej jednotky v tejto disciplíne.

22.02.2017 Historická medaila zjazdárov na MS v St. Moritz 2017

Slovenská výprava na Majstrovstvách sveta v zjazdovom lyžovaní v St.Moritzi bola najúspešnejšou výpravou zajzdárov v histórii. Strieborná medaila z tímovej súťaže (Petra Vlhová, Veronika Velez Zuzulová, Tereza Jančová, Matej Falat, Andreas Žampa, Adam Žampa) je prvou medailou slovenských zjazdárov na majstrovstvách sveta. Petra Vlhová vybojovala úžasné 4. miesto v slalome a 8. miesto v obrovskom slalome.

záznamy 1 - 10 z 247    nasledujúce   posledný »
© Slovenská lyžiarska asociácia 2015, Karpatská 15, 058 01 Poprad, tel: +421 918 249 159, e-mail: info@slovak-ski.sk